Відгуки покупців про Миша Asus ROG Harpe Ace Aim Lab Edition Bluetooth/Wireless Black (90MP02W0-BMUA00)

• Михайло Саввін
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

Пока что нравится. Долго привыкал к кликам тугим. Легкая это большой плюс, заряд держит долго, а заряжается очень быстро. До этого пользовался glorius model o, вот там мягкие клики

Доброго дня, Михайло! Дякуємо за те, що обираєте нашу продукцію та ділитеся враженнями про неї!

• Дмитро Тен
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

Дуже гарна мишка. Якщо можетн дозволити собі дуже рекомендую.

Переваги:
    Дуже легка, тримає добре заряд, гарно зібрана
    Недоліки:
    ПЗ Асус жахливе, ціна. Мабуть потрібно буде змінити ніжки

Доброго дня, Дмитро! Дякуємо за те, що обираєте нашу продукцію та ділитеся враженнями про неї!

• Андрій Дергільов
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

Після Roccat Kone AIMO (вага більше 100 грам) перше враження було наче в руках якась дешева китайська пластикова іграшка (враження суто від ваги). Вже через 10 хвилин користування приходить усвідомлення що ціна зі знижкою це саме те - знаючи наперед відчуття, я б наврядчи витрачав 7К на цю мишу. Зібрана миша якісно нічого ніде не люфтить і не скрипить (попередня миша через місяць мала вже люфтуючі елементи пластику які при кожному торканні видавали додатковий звук). Вага дійсно дуже важливий і помітний фактор наврядчи ультра легка миша додасть мені скіла в шутерах але те що відчуття більш приємні ніж рухати мишу 100+ г. це очевидно. Кліки кнопок доволі гучні. Колесо має "проблему" залежно від обертання видає різні звуки, відверто - неприємно. Не зважаючи на недоліки я ставлю 5 за умови знижки яка зараз діє. За 7К переконаний треба шукати і обирати зпоміж аналогів і перед покупкою спробувати потримати в руках. Я купляв суто на базі відгуків і оглядів в Інтернеті, поки що задоволений.

Переваги:
    Якість збірки, маленька вага, ергономічність.
    Недоліки:
    Колесо дійсно "клацає" по різному залежно від напрямку обертання. Коли скролиш "на себе" звук тихіший, коли "від себе" - гучніший.

Доброго дня, Андрій! Дякуємо за те, що обираєте нашу продукцію та ділитеся враженнями про неї!

• Олександр
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

Непогана мишка, але точно не коштує свого прайсу, навіть акційного.

Найбільші недоліки для мене:
    1. Процес оновлення прошивки це біль. Інструкції можна було б більш детально надати.
    2. Як на мене миша повинна автоматично переходити в режим USB при підключеному шнурі, без необхідності перемикати режим. Знаючи що перемикачі такого типу з часом починають працювати погано - таке собі рішення.
    3. Заряд батареї тане на очах. Так, знаю що можна вимкнути підсвітку (у мене на мінімальній яскравості) і погратись з налаштуваннями, та за таку ціну очікуєш більшого.
    4. Armoury Crate - це майже завжди головний біль.
    5. Бокові кнопки залишили не найприємніше враження в порівнянні з моїми попередніми мишами (інших виробників).

• Олександр

Додам щодо заряду батареї.

Після кількох циклів зарядки, почала помітно довше тримати заряд.

• Алексей Головерда
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

Треба звикнути, швидка, маленька. Але так щоб зауважень щодо якості то немає.

Переваги:
    Миша як миша, бігає в офісі працює:)
    Недоліки:
    немає

Доброго дня, Алексей! Дякуємо за те, що обираєте нашу продукцію та ділитеся враженнями про неї!

• Павло Никоненко
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

Сама по собі мишка класна. Але не для кожного буде зручна. Потримайте перед покупкою спочатку в руках. Замінив на Razer DA v3 pro wireless чисто по цій причині

• Игорь Малютин

Играю лучше симпла

Переваги:
    Форма, мигрики смазанные, легкая, отлично держит заряд
    • Володимир Ккк

Но в KFC точно его не победишь.

• Егор Данилюк
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

Этой мышкой пользуюсь уже месяц. Беспроводное соединение стабильное, лагов нет. Дополнительные кнопки - плюс, адаптировал под себя. Долго играю - форма удобная, рука не устает даже при многочасовой сессии. Батарея держит заряд долго - это очень важно.

Переваги:
    Батарея, беспроводное подключение, кнопки, форма,
    Недоліки:

Доброго дня, Егор! Дякуємо за те, що обираєте нашу продукцію та ділитеся враженнями про неї!

• Павло Мананніков
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

Обычная качественная мышь) Если вы не киберкотлета - смысла переплачивать нет.
    Единственная фишка для простого геймера - это малый вес, если для вас это важно. Мне на вес все равно, я бы предпочел выше вес с большей автономностью.
    Подсветка унылая, светится только колесо (лучше бы логотип).
    Понравились боковые резинки - помогают держать в руке. Также в комплекте есть накладки, но не юзал их.

Доброго дня, Павло! Дякуємо за Ваш вибір та відгук!

• Данил Малько
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

Был приятно удивлен ибо не верил всем хвалениям со стороны блогеров, ютуберов и так далее
    Мышь очень удобная эргономичная и в принципе кроме цены как таковых недостатков у нее нет.
    Богатая комплектация, внутри наклеечки и всякие прикольные штуки
    Чехол для мыши
    Наклейки
    Сменные глайды
    Донгл
    Переходник и что то типа письма с благодарностью
    Очень доволен покупкой)

Переваги:
    Богатая комплектация,удобнее лично для меня мыши нет
    Вес мыши
    Скорость подключения и отсутствие задержки при подключении без провода
    Недоліки:
    Цена, понятно что технологии и сама мышь выполнена очень хорошо
    Претензий к сборке нет вообще
    Но можно было чуть дешевле

Доброго дня, Данил! Дякуємо за Ваш вибір та довіру! А також за те, що ділитеся враженнями про нашу продукцію!

• Сергей Фёдоров
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

Когда я купил Asus ROG Harpe Ace Aim Lab Edition, я не ожидал такой высокой производительности. Мышь легко подключается к компьютеру и быстро настраивается. Возможность программирования кнопок и изменения DPI позволяет мне настроить ее по своему усмотрению. Я использовал ее в различных играх, и она всегда работала прекрасно. В целом, это отличный выбор для тех, кто хочет получить отличную игровую мышь за свои деньги.

Переваги:
    Производительность, програмирование кнопок, изменение DPI.
    Недоліки:
    Не нашёл.

Доброго дня, Сергей! Дякуємо за Ваш вибір та довіру! А також за те, що ділитеся враженнями про нашу продукцію!

• Александр Черевчук

Ни разу не заготовленный текст! Верим сомнения нет)))))

• Андрій
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

До цього були deathadder та g403, гадав що перехід на симетричну форму буде складний, але після 4 годин гри ніякого дискомфорту не відчув, контролити за рахунок малої ваги та дуже чіпкого матеріалу мишки - суцільне задоволення.
    Дуже сподобались, на фоні минулих гризунів, клік основних кнопок - ніякого пост/пре тревелу, звук приємний. А ось при скролі колеса вверх чути неприємний хрускіт, якого немає при скролі вниз, тому можливо просто екземпляр такий.
    Найбільший мінус - це бокові кнопки, клік міг бути за таку ціну і поприємніший, та і по дизайну як на мене не дуже, шкода що немає змоги легко змінити їх на інші.

Переваги:
    Матеріали корпусу, вага, кліки основних кнопок
    Недоліки:
    Дизайн бокових кнопки, звук колеса при скролі вверх

• Михаил Андрийчук

Привіт,як зараз ситуація? купив собі Asus ROG Chakram X Origin і на 3 день користування появилась ця проблема що колесо при прокрутці вверх видавало странний хрусткіт як ти описав, крч я мишку повернув рішивши що це брак, як в тебе ситуація а то на англомовних і європейських форумах читав що колесо це проблема походу на ньому економлять і воно перестає працювати

• Михаил Булахов
    Продавець: Rozetka

Прекрасный форм-фактор, рука не устает. Дабл кликов не заметил, хотя это частая проблема у других производителей. По поводу задержки - ее вообще не ощутить, мышка летает. Заряда не хватает прям на длительное время, но вполне комфортно. Мышка очень легкая, раза в 2-3 легче офисной. Еще есть куча функций, но не знаю насколько они имеют смысл в повседневной работе или в играх

Переваги:
    Форма, вес, отсутствие задержки, без провода, качество материала
    Недоліки:
    Недостатков нет, есть лишь отсутствие достоинсты. Та же длительность заряда скорее обыденная, чем недостаточная
  • Олександр Чугунов
    Продавець: Rozetka

Перейшов на неї з Logi G Pro X Superlight. Звик дуже швидко, форма підійшла краще. Взагалом позитивні враження. На початку була дуже цупкою, зараз покриття підтерлось й стало нормально, можливо пізніше доведеться наклеїти комплектні гріпси.
    Але сьогодні, через півтора місяці користування, курсор припинив реагувати на рухи. Іноді смикався але користуватись мишею стало неможливо. За півтора дні до початку проблеми оновився Armoury Crate, схоже що й заразом оновивши прошивку у мишці, можливо пов'язано.

Куплялась у іншому магазині в кінці травня. Якби не проблема із курсором був би задоволений й надалі.
    Сьогодні поїхала у сервіс, побачимо що скажуть.

• Олександр Чугунов

Рівно через місяць після того як здав у магазин замінили на нову.

• Олександр Чугунов

Після заміни, на мишці що видали трапилось те саме, через добу після оновлення - курсор припинив рухатись.
      Як виявилось проблема полягала у "ручному калібруванні" килимка у Armoury Crate, після нового калібрування все повернулось до норми.

Схоже що й з першим екземпляром було те саме, сподіваюсь комусь допоможе.

• nzhugaFN
    Продавець: Rozetka

Хочу поділитись своїм враженням від користування ігровою мишкою. Ця мишка вразила мене своєю точністю і швидкістю реагування на мої рухи. Її ергономічний дизайн дозволяє комфортно тримати мишку в руці протягом тривалого геймплею. Додаткові програмні можливості, такі як налаштування DPI та програмування кнопок, надають мені повний контроль над мишею і допомагають підлаштувати її під свої потреби. Крім того, мишка має стильний дизайн і підсвічування, що робить її привабливою для геймерів. Узагалі, ця ігрова мишка є відмінним доповненням до моєї геймінгової конфігурації і допомагає мені досягати кращих результатів у моїх улюблених іграх

Переваги:
    Дуже приємна мишка що на вигляд так і на ощуп, за рік користування не знайшов ніяких проблем для себе так як раніше користувався в рази дешевшою мишкою.
    Недоліки:
    Не має

Доброго дня! Дякуємо за Ваш вибір та довіру! А також за те, що ділитеся враженнями про нашу продукцію!