AV-ресивери: для чого вони призначені

AV-ресивери представляють собою спеціальні підсилювачі, які допомагають створювати ефект багатоканального звукового сигналу. Це обладнання є незамінним комплектуванням повноцінного домашнього кінотеатру. Під час облаштування повноцінної відеосистеми треба дбати не просто про якість передавання зображення, але й про звукове наповнення. У таких ситуаціях на допомогу приходить спеціалізована техніка, яка допомагає розробити об'ємний багатоканальний звук.

AV-ресивери є багатофункціональними приладами для домашнього кінотеатру. Вони поєднують у собі відразу кілька опцій, головна з яких полягає в попередньому посиленні звуку. Крім цього, ця апаратура стає незамінною для кінцевого підвищення потужності.

Він складається з декількох функціональних приладів, які з'єднуються в єдиному корпусі. Це обладнання можна вважати комутаційним центром усього домашнього кінотеатру. Ця апаратура вловлює звукові сигнали, проводить їхню повноцінну обробку, виробляє посилення й перенаправляє звук інших компонентів своєї системи.

Є простіші моделі, які призначаються для телевізора. Вони характеризуються не надто високою потужністю, а кількість їх каналів мінімальна — 5.1. Проте їхньої продуктивності буде достатньо для поліпшення якості звуку як бюджетних, так і дорогих моделей телевізорів.

AV-ресивери характеризуються простотою в управлінні. Переважна більшість моделей має у своїй комплектації спеціальний пульт, за допомогою якого можна активувати потрібні команди. Ресивери, які належать до економ-класу, найчастіше керуються вручну шляхом натискання відповідних клавіш на екранному меню.

Більшість девайсів можуть під'єднуватися до бездротової інтернет-мережі. Моделі, які мають такі опційні можливості, дають змогу виконувати цілий набір базових операцій. Зокрема, з їх допомогою можна відтворювати інтернет-радіостанції.

Як вибрати AV-ресивер

Вибір AV-ресивера – відповідальне завдання для кожного, хто бажає отримати високоякісну акустичну систему для свого домашнього кінотеатру. Для початку потенційний покупець повинен визначитися з базовим набором функціональних характеристик зазначеного обладнання. Необхідно точно вирішити, які вимоги будуть покладені на таку техніку. Надалі саме цей список стане ключовим при визначенні оптимальної моделі.

Основним критерієм вибору є потужність підсилювача. Що вища вона — тим голосніший звук зможе генерувати цей пристрій. Для сучасних топових моделей домашніх кінотеатрів необхідно вибирати високопродуктивні AV-ресивери. Для посилення гучності телевізора буде придатний апарат економ-класу.

Важливо вибирати пристрій від перевірених виробників. Треба звертати увагу виключно на перевірені торгові марки, які позитивно зарекомендували себе серед покупців. Вони намагаються покращувати якість виробленої техніки, розробляючи нові концепції і продумуючи цікаві технічні рішення. Серед клієнтів найбільшу популярність мають AV-ресивери Yamaha або Pioneer. Вони характеризуються довговічністю і високою якістю роботи.

Щоб визначитися з конкретною моделлю, наполегливо рекомендується переглядати відгуки попередніх покупців. Вони розкажуть про всі переваги й вади обраного девайса, нададуть інформацію про те, як він проявляє себе за тривалої експлуатації. Знайти відгуки можна на сайті інтернет-магазину або на спеціалізованих форумах у мережі. 

Показати ще 60 товарів