Сучасна молода мама повною мірою користується всіма корисними технічними пристроями, серед яких не останнє місце займає радіоняня. Адже бувають ситуації, коли мамі потрібно на якийсь час відійти від ліжечка малюка — зробити домашні справи, приготувати їжу, а деякі навіть працюють вдома. Завдяки радіоняні немає потреби кожні п'ять хвилин контролювати дитину, чи все гаразд у дитячій.

Навіщо потрібна радіоняня

Цей пристрій був розроблений для контролю над немовлям. Прилад працює за принципом рації й складається з двох блоків. Один кладеться близько до дитячого ліжечка, а інший мама постійно тримає поруч із собою. Між блоками відбувається бездротовий зв'язок, налаштований на певну частоту. Всі звуки з дитячого блока передаються на блок батьків, які можуть почути все, що відбувається з малюком.

Є прилади з одностороннім зв'язком, коли передавання йде тільки від дитячого блока до батьківського. А є з двостороннім зв'язком, коли батьки можуть дистанційно розмовляти з малюком, заспокоїти його своїм голосом.

Радіоняні бувають:

  • цифровими — у них дуже чистий звук, більша відстань уловлювання, автоматичне перемикання каналів, більш висока вартість;
  • аналоговими — налаштування ручне, значно менша кількість каналів, ніж у цифрових, вони більш сприйнятливі до перешкод.

Основні параметри пристрою

Щоб не помилитися у виборі пристрою, варто розібратися в його технічних характеристиках.

  • Радіус дії — базовий параметр, який потрібно враховувати під час вибору. Він може варіюватися від 50 до 300 метрів. Нюанс у тому, що у характеристиці вказаний радіус на рівному ландшафті, а стіни та перешкоди послаблюють сигнал.
  • Зарядка — є варіанти, де один із блоків працює тільки від мережі. Це економно, але набагато зручнішими є пристрої, що працюють на батарейках. Найзручнішим вважається прилад зі встановленими в обох блоках акумуляторами, які можна зарядити від мережі.
  • Час автономної роботи — величина, яка може змінюватися залежно від чутливості, наскільки часто спрацьовує сигналізація.
  • Функціонал — тут є ціла низка опцій. Зворотній зв'язок, керування, зручність фіксації батьківського приладу, сигнал, який свідчить про втрату зв'язку.
  • Матеріал — найкраще вибирати моделі, виготовлені з екологічно чистих матеріалів.

Не останнє місце у виборі відіграє виробник. Відомі компанії, з тривалою історією перебування на ринку, які завжди дбають про свого покупця.  Строгий контроль якості, нові технології, жорсткі вимоги до використовуваних матеріалів і до дотримання екологічних норм — серйозні аргументи.

Вибираємо радіоняню

Інтернет-магазин Розетка пропонує молодим батькам довговічні, якісні пристрої від відомих у світі брендів Philips Avent, Baby monitor, Motorola, Chicco. У модельному ряду можна знайти як бюджетні варіанти, так і електронні пристрої з багатим функціоналом. Кожна модель представлена на окремій сторінці, де розміщена детальна інформація, подані якісні фотографії, а також відгуки тих, хто вже став власником.

Тут же можна підібрати більш складний пристрій — відеоняню. Цей прилад надає не лише голосову, але й відеоінформацію про те, що відбувається з дитиною. Правильно встановлений дитячий монітор дає змогу вести постійне спостереження за малюком.

Показати ще 60 товарів