Відгуки покупців про Акустична система Bang & Olufsen BeoPlay A9 Smoked Oak (2003-94) 7

3,7

• Мирослав
    • Колір: White

Отримав Беоплей А8 наступного дня після замовлення. Відразу кинулось у вічі що корбку вже відкривали. Також в середині був неоригінальний кабель живлення (у цій генерації він має бути в тканинному плетені) а також на колонку вже одіта захисна тканина яка зазвичай запакована окремо. Спочатку думав відразу повернути але товар габаритний і це купу мороки тому вирішив дати беоплею шанс. Вмикаю, йду у налаштування через телефон і виявляю що закінчити налаштування неможливо бо колонка не бачить власного мікрофону. Перша думка що роблю щось не так. Дзвоню у підтримку Бенг Олуфсен, просять описати проблему на емейл. Після тижня переписки з супортом компанії і висилання їм детального відео отримую відповід з вибаченнями, що товар несправний і його варто повернути продавцю.
    І тут починається найцікавіше. Запаковую колонкув оригінальну коробку (слава Богу все зберіг). Привожу в сервісний центр Рлзетки де її скурпульозно мало не через лупу півгодини оглядають і приймають. На уточнююче питання коли мені повернуть кошти (бо після такого досвіду вирішив придбати щось інше) дають розмиту відповідь що товар мають перевірити. Після місяця починаю надзвонювати розетці яка ситуація де мене постійно футболять що "рішення ще не прийнято". Через !!!півтора місяці!!! отримую повідомлення дзвінок що товар справили і можуть мені його вислати. На це я уточнюю що повертав товар і очікував повернення коштів а не ремонту. Відповідь розетки - товар не у оригінальному вигляді. Тобто якщо ви розпакували товар увімкнули його у живлення пересвідчились що не працює і запакували назад у коробку Розетка вважає що його вже вертати не можна (навіть при тому що очевидно що хтось цей товар до вас вже повертав).
    Я роками був регулярним покупцем у Розетки і витратив не одну сотню тисяч купуючи у цьому магазині. А тепер шукаю юристів, щоб зазистити свої права, а також хто гарно про цю ситуацію напише у пресі.

• Андрій Шашличний

Звук норм

Недоліки:
    Цена!
  • Олександр Хубулурі

чудовий товар ))

• Богдан
    • Колір: White

Быстро доставили, спасибо магазину розетка!

Переваги:
    Прост в использовании
  • Воланчик Ракетный
    • Колір: Black

Как на этом стуле сидеть? Он же под наклоном

Переваги:
    Красивый табурет.
    Недоліки:
    Под наклоном, соскальзываешь.
  • Денисов Денис
    • Колір: Black

Добрый день! не первый день пользуюсь продуктами b&o, уверен все со звуком там в полном порядке. Да дорого, да красиво! хочу купить! вопрос- крепеж на стену в компоекте? если нет как купить?

• Саша

Нужно обращаться в сервисный центр, там могут знать

• Тарас
    • Колір: Black

Зовні непогано досить, стильно та незвично.
    Слухав на виставці в Мюнхені.
    Заради звуку не брати ні в якому разі!

Переваги:
    Стильний вигляд!
    Недоліки:
    Грають як бюджетна акустика
    • DealexG

Та ну, не може такого бути!!

• Юлия Коваленко

А яку треба брати?