Відгуки покупців про Нут Bashan №8 900 г (8697686879154) 29

4,2

• Лариса Измайлова

Горох отличный. Цена супер. Буду брать еще.

Переваги:
    цена
    Недоліки:
  • Александра Гаращенко

Для хумуса самое то. Разваривается хорошо.

• Олексій

Не рекомендую купувати. На стакан сухого нуту - купа зіпсованого. Довелося довго та нудно перебирати, вже після відварення, бо до цього ніколи не стикався з зіпсованим, дуже здивувався. Не рекомендую.

Переваги:
    На смак - абсолютно звичайний нут, не сильно розварюється.
    Недоліки:
    Купувати можна одразу 2шт, не зручно. Ціла купа зіпсованого нуту, близько 1/6 стакану.
    • Костя Костя

А по срокам годности в норме?

• Андрій Іванов

Боже, жесть, теж вперше бачу. Попався брак вам

• Олена Пилипенко

Нормальный продукт

Переваги:
    Нормальный продукт
  • Олег Козловский
  • павел Кирилюк

Прийшло повідомлення забрати товар, приїхав до вказаного відділення і дізнався що зря приїхав, бо товар ще не дійшов!!!?? Дякую розетка!! ¡!!!!

Переваги:
    Не вдалось спробувати

Доброго дня! Приносимо свої вибачення за спричинені незручності. Дякуємо за надану інформацію. Ми вживатимемо заходів для поліпшення якості роботи нашого магазину і недопущення подібних ситуацій у майбутньому.

• Георгий Шевченко

Хороший нут за такую цену. В магазине такой же за вдвое меньшую пачку стоит вдвое дороже.

• Фареник Виктория
  • Лариса Тимощук

Де ОПЛАЧЕНА посилка? 08.07. 2020 відправлена, до цього часу невідомо де вона. І не потрібно видповідати стандартним "Дякуємо за звернення, Ваш відгук був переданий відповідальному співробітнику через форму зворотнього зв'язку (внизу сторінки) для вирішення проблеми, ми з Вами зв'яжемось. В майбутньому, будь ласка, використовуйте цю форму". Форма зворотнього зв'язку використовувалась і не раз, і...? Де від вас зворотній зв'язок з клієнтами?

Доброго дня, Лариса! Дякуємо за звернення, Ваш відгук переданий відповідальному співробітнику для уточнення інформації та вирішення питання.

• Виталина

Хумус из него получается очень вкусный!

Переваги:
    При замачивании хорошо увеличивается в размере