BB-крем і CC-крем — багатофункціональне рішення з масою переваг

Назви BB-крему й CC-крему не дарма пишуть із великої літери. Перший з'явився в Кореї й позиціювався як альтернатива буквально всьому: зволожувальному крему, сироватці, праймеру і, власне, тонального крему. Такою корегувальною диво-косметикою з властивостями, що здатні доглядати, не могли натішитися у всьому світі. Але на хвилі її колосального успіху з'явилася ще одна приголомшлива розробка та почала стрімко набувати популярності. 

Обидва б'юті-продукти для обличчя стали дуже популярними завдяки низці переваг. Як багатофункціональні рішення вони виконують одночасно кілька значущих повсякденних завдань. Сучасний BB-крем і CC-крем працює за принципом «все включено», візуально роблячи шкіру ідеальною, забезпечуючи догляд і дійсно наближаючи її до досконалості. Водночас підкуповує своєю легкістю, максимальною комфортністю й здатністю захищати від сонячних променів.

У чому різниця між ними

Попри те, що вони здаються однаковими, є суттєві відмінності. Назва ВВ-крем — це скорочення від Beauty Balm, що в перекладі означає «бальзам краси». За іншою версією — від Blemish Balm, яке можна перекласти як «бальзам від вад». А СС-крем розшифровується як Color Correction — «корекція кольору». Хоча в назві вказується основне завдання, це не означає, що кожен засіб діє суворо за одним напрямом. Утім головний акцент ураховується, тому склад СС-крему зазвичай збагачується не тільки дрібнодисперсними пігментами, але й світловідбивними частинками.

Також серед відмінностей — консистенція. Blemish Balm доволі щільний, Color Correction набагато легше, з оксамитовим фінішем, який схожий на тонкий шар пудри. Тому вважається, що перший забезпечує щільніше покриття, а другий швидше та простіше розподіляється.

Основні види ВВ-кремів і СС-кремів

Умовно їх поділяють на європейські та корейські. Засоби європейського виробництва більше націлені на створення ідеального макіяжу, приховуючи вади. Продукти зі Східної Азії прагнуть до оптимального балансу між маскуванням і доглядом. Тому багатші на корисні речовини, особливо вибілювальні компоненти. Також вони вирізняються:

  • меншим вибором відтінків,
  • більш насиченими консистенціями,
  • оригінальним дизайном.

Крім походження, ВВ-креми й СС-креми можна класифікувати за призначенням. Наприклад, є матувальні, які незамінні для жирної шкіри; зволожувальні для сухої; захисні, що оберігають від зовнішнього впливу, запобігають сухості й подразненню. Окрему категорію формують антивікові, які скорочують зморшки, відновлюють пружність і еластичність, уповільнюють процес старіння.

Косметичні формули розробляються професіоналами, які враховують потреби кожного типу шкіри та створюють спеціалізовані б'юті-продукти:

  • для сухої шкіри — з компонентами, які мають виняткові зволожувальні властивості;
  • для жирної — позбавлені олій, що провокують появу жирного блиску, некомедогенні, багаті на речовини, які створюють матувальний ефект і звужують розширені пори в Т-зоні; 
  • для проблемної — з легкою консистенцією й добірними інгредієнтами, які допомагають розв'язувати характерні проблеми;
  • для комбінованої — ураховують потреби шкірного покриву, який потребує одночасне зволоження та підсушування;
  • для чутливої — гіпоалергенні та здатні надавати дбайливий вплив, не подразнюючи вразливу шкіру;
  • для нормальної — з грамотно дібраними компонентами для оптимального зволоження й захисту від сухості.

Користуватися якісними сучасними ВВ-кремами та СС-кремами, незалежно від того, для якого типу шкіри вони призначені, — одне задоволення. Згідно з відгуками вони легко наносяться, швидко вбираються, залишають приємний аромат і професійно виконують свої обов'язки. Саме такі засоби за розумними цінами можна купити в інтернет-магазині ROZETKA, який запрошує на вигідний онлайн-шопінг.

Показати ще 60 товарів