Побутові бетономішалки, незамінні в оздоблювальних і ремонтно-будівельних роботах, представлені на будівельному ринку великою кількістю моделей. Загалом, будь-яка бетономішалка має такі характеристики:

тип дії бетономішалки;
принцип роботи бетономішалки;
об’єм барабана і вихід робочої суміші;
потужність двигуна електро бетономішалки.

Бетономішалка — тип дії і принцип роботи

За типом дії бетономішалки бувають:

періодичні, з обов'язковими інтервалами простою в процесі роботи;
безперервні.

За принципом роботи бетономішалки діляться на пристрої з:

примусовим типом дії;
гравітаційним типом дії.

В електричній бетономішалці примусового типу в нерухомому барабані під дією електродвигуна обертаються лопаті, перемішуючи розчин. Вважається, що бетономішалки такого типу змішують бетон якісніше в порівнянні з гравітаційною бетономішалкою, але ціна на них значно вища, а необхідна напруга і споживана потужність двигуна несумісні з побутовою мережею електроживлення.

В електричній бетономішалці гравітаційного типу виконується обертання самого барабана, внутрішня ребриста поверхня якого запобігає налипанню розчину на стінках барабана. Під час роботи такої бетономішалки упродовж 10-15 хвилин на виході виходить якісна однорідна суміш. Саме гравітаційна бетономішалка призначена для роботи в побутових умовах, а продаж бетономішалок такого типу здійснюється у всіх будівельних магазинах.

Бетономішалка — обсяг барабана і вихід робочої суміші

Важливі чинники, що безпосередньо характеризують продуктивність бетономішалки, — це об’єм барабана і вихід робочої суміші. Вихід робочої суміші розраховується за формулою "дві третини від об’єму барабана". Так, електрична бетономішалка на 130 л за один заміс дасть на виході приблизно 86 л готового розчину. Багато це чи мало залежить від масштабу робіт, для яких замішується бетон. Бетономішалки на 125 л, 130 л, 140 л призначені для дрібних ремонтних і будівельних робіт. А бетономішалки на 150 л, 160 л та 180 л добре підходять для великих будівельних робіт, наприклад, під час будівництва приватного будинку.

Потужність двигуна

Ще один чинник, що впливає на продуктивність бетономішалки, — потужність двигуна. Чим більше об’єм барабана і, як наслідок, вихід готового розчину, тим вищою має бути потужність двигуна. Так, наприклад, потужність двигуна типової бетономішалки з барабаном на 125 л має становити не менше 550 Вт, а оптимальним рівнем потужності для бетономішалки на 125 л, 140 л, 150 л або 160 л буде не менше 700-800 Вт.

Треба враховувати й максимальне значення потужності двигуна бетономішалки, допустиме в побутовій мережі електроживлення на 220 В, інакше ви зіткнетеся з необхідністю задіяти додаткове дизель-генераторне обладнання для отримання напруги у 380 В. Втім, споживана потужність побутової бетономішалки від 125 до 200 л не перевищує 1000 Вт і не виходить за рамки електромереж на 220 В.

Купуйте нові бетономішалки в Rozetke

В інтернет-магазині ROZETKA ви зможете купити нову бетономішалку з гарантією, мешкаючи в будь-якому місті України. Ми продаємо бетономішалки в Києві, привеземо вам бетономішалки в Донецьк і Луганськ, доставимо бетономішалку до Вінниці й Черкас, і все це — за найвигіднішою ціною.

Показати ще 60 товарів