Чудовий подарунок — брелоки, які часто можна помітити на ключах або телефонах. Цікаво те, що цим прикрасам не одне століття. Ще багато століть тому люди носили ланцюжки з монетами, певне, на щастя. Багато людей купують аксесуар на згадку про подорож, привозять їх як сувеніри. Деякі моделі із зображенням коханих розміщують в автомобілях та інших місцях. Щороку популярність виробів зростає; це не дивно, бо будь-який сучасний аксесуар — справжній мистецький витвір. Вироби не лише привабливі зовні, але й мають додаткові корисні функції.

Різновиди оригінальних брелоків

Згодом цю дрібничку на в'язці ключів власник не помічає. Однак дизайнери прагнуть дивувати цікавими моделями, намагаючись потішити споживачів.

Перший варіант — брелок зі стрижнем. Досить зручно, коли напохваті немає ручки. Він не займає багато місця в кишені або сумці, дивує співрозмовника оригінальним дизайном. Тим, хто має справу з комп'ютерами, не зайвим буде адаптер. Зрозуміло, таких предметів не потребує дівчина, лише чоловіки оцінять цю ідею виробників.

Усім шанувальникам природи, риболовлі та походів присвячено. Багато людей мали проблему із затупленими ножами, вдома її можна розв'язати швидко, у лісі гострила немає. Мініатюрні брелоки з гострильним механізмом швидко розв'яжуть проблеми. Їх легко повісити на рюкзак або пояс.

Якщо розряджений телефон і Ви не можете його зарядити, допоможе портативний зарядний пристрій. Також він може прикрасити ключі. Зрозуміло, повністю наповнити батарею не зможете, але кілька дзвінків зробити вдасться. Як найкорисніший варіант з-поміж усіх вважають ResQMe, він не тільки має гарний вигляд, але й урятує життя у критичній ситуації. Ним можна розбити скло, розрізати ремінь безпеки у разі аварії. Його часто кріплять на ключ автосигналізації.

Оригінальний брелок-пташку продають разом із ключницею-будиночком. Ви не загубите ключі та доповните інтер'єр цікавою дрібничкою. Пиволюбам пропоновано широкий асортимент відкривачок. Вони давно популярні у чоловіків. Бувають у формі головних уборів, елементів одягу, фруктів тощо.

Поради щодо вибору

Запитання про те, як вибрати брелок, не часті, але виникають у деяких покупців. Воно нагальне, коли потрібно вибрати подарунок. Він не тільки може висіти на ключах, а й бути самостійним аксесуаром, що доповнює ремені або сумки.

Чоловічі вироби з натуральної шкіри увиразнять індивідуальність, мужність і статус людини. Не важлива вікова категорія, такий презент завжди матиме дорогий і вишуканий вигляд. Не обов'язково вибирати фігурні моделі, мінімалізм завжди модний. Шанувальники автомобілів вподобають зменшену копію своєї машини, деякі копії виготовлені зі срібла або з елементами позолоти. Гравіювання з назвою машини припаде до душі не менше, ніж попередній варіант. Шанувальників азартних ігор потішать маленькі гральні кубики, зменшені рулетки, більярдні кулі, карти та інші моделі.

Ідеальний варіант — практичний товар, наприклад, із вбудованою флешкою, ножиком, гострилом. Перший варіант підійде студентам, які часто забувають накопичувачі з важливою інформацією вдома. Жінки, дівчата будуть у захваті від брелоків із дзеркальцем, помадою. Їх інколи виготовляють із бісеру, у такий спосіб тішачи леді.

Керівнику можна подарувати аксесуар із логотипом корпорації. Усі оцінять відданість і любов до своєї роботи. Ще один плюс — і надбавку до зарплати гарантовано.

Модними стали вироби з натурального хутра, їх виготовляють у формі різнокольорових тварин. Такі вироби часто прикрашають сумки міських модниць. Їхня вартість досить чимала, тому вони добрий подарунок. Стильний варіант — товар в етнічному стилі. Має скромний вигляд, не обтяжений зайвими непотрібними елементами.

Найшикарнішим подарунком вважають моделі, виготовлені з коштовних металів. Іноді це срібло, платина, жовте золото. Доповнюють усю композицію коштовне каміння, діаманти. Для коханої людини це найкращий варіант. Асортимент насправді величезний, розгубитися не складно, відгуки в інтернеті та поради знайомих допоможуть зробити правильний вибір.

Показати ще 60 товарів