Туалетний папір: яким він буває

Папір туалетний є вкрай незамінним предметом ужитку абсолютно кожної людини. Він потрібний для виконання щоденних базових гігієнічних процедур. Сьогодні таку продукцію створюють багато торгових марок. Її виготовляють у широкому асортименті, що привертає увагу потенційних покупців.

Сучасний туалетний папір перестав бути класичною продукцією з переробленої макулатури. Звичайно, можна натрапити й на такі зразки цього товару. Вони привертають увагу своєю екологічною чистотою, адже являють собою вдруге оброблену сировину. Однак дедалі більше людей звертають увагу на інші типи таких предметів ужитку.

Є універсальна класифікація такого товару. Вона допомагає зорієнтуватися у виборі серед безлічі одиниць в асортименті крамниць:

  • Аркушевий туалетний папір. Такі паперові вироби виготовляються як окремі аркуші. Люди, які звикли користуватися саме таким типом паперу, зазначають, що він вирізняється максимальною зручністю. Переважно виготовляється з якісного та цупкого матеріалу. Часто використовується у громадських закладах, наприклад, кафе, ресторанах, кінотеатрах.
  • Побутовий рулон. Класичний рулон туалетного паперу. Найчастіше використовується в домашніх умовах. Вирізняється простотою у використанні. Папір буває як суцільний, так і розділений на рівномірні секції. Виготовляється в різному колірному оформленні.
  • Джамбо-рулон. Являє собою рулон збільшеного формату. Для комфортного використання його зазвичай встановлюють на спеціальний тримач. Такий туалетний папір нечасто використовують у домашньому вжитку. Його застосовують у громадських місцях із досить великим потоком людей.
  • Накладки на унітаз. Такі паперові вироби створені для громадських туалетів. Вони являють собою вирізки у формі сидіння унітазу. Відвідувачі туалетів можуть скористатися ними для гігієни, а також із міркувань безпеки від передавання бактерій.

Туалетний папір розрізняють і за кількістю шарів. Одношаровий характеризується підвищеною тонкістю й не дуже доброю практичністю. Він привертає увагу невисокою вартістю, яка пояснюється низькими витратами на матеріал. Практичнішим вважається двошаровий папір. Він набагато зручніший у використанні та є набагато якіснішим, ніж одношаровий варіант. Тришаровий папір вважається виробом підвищеної якості. Його визнало широке коло споживачів. Найякіснішим туалетним папером є чотиришаровий. Підвищена практичність і зручність користування зробило його фаворитом покупців.

Як обрати туалетний папір

Туалетний папір — це товар, призначений виключно для індивідуального користування. Саме тому його вибір повністю залежить від вимог потенційного покупця.

Насамперед потрібно визначитися з типом такого виробу. Для громадського туалету набагато краще підійдуть великі рулони та формат джамбо. Вони вирізняються збільшеними розмірами, у такий спосіб даючи змогу персоналу не дуже часто звертати увагу на потребу заміни. Для домашнього користування найкраще підійде стандартний рулон туалетного паперу.

Сучасні виробники виготовляють ароматизовані рулони з різними запахами. Зазвичай їх створюють у різноманітному колірному оформленні. Якість такого паперу нітрохи не поступається варіанту без запаху стандартного білого кольору. Однак користуватися ним набагато приємніше, ніж звичайним варіантом.

Показати ще 60 товарів