Залежно від призначення сумки й чохли поділяють на безліч підвидів. Варто пам'ятати, що це річ, яка має мати високий рівень якості, адже контактувати з нею користувачеві доведеться часто. Тактильні контакти мають викликати приємне відчуття у організму, за місткістю девайс має бути або щільно прилеглим до пристрою, або з можливістю періодично міняти наповнення, тобто без прив'язки до певної моделі предмета. Загалом їх купують для зберігання й перенесення техніки й схожого обладнання.

Перелік сумок і чохлів різних видів

Є велика різноманітність техніки й різних пристосувань, які вимагають вмістилища для захисту під час транспортування. Найчастіше, кожний фотоапарат або відеокамера мають розроблений під себе чохол, що враховує форму, вигини, вагу пристрою. Відповідний за кольором і дизайном, що створює приємну загальну картину. Виділяють різновиди цього продукту, у більш узагальненій його характеристиці, розглядаючи складові елементи девайса:

  • Кейси. Інтерпретація валізи, має тверді межі та стінки. Зручний для перенесення речей, які потребують обмеженої кількості місця, дає можливість фіксувати річ в одній заданій позиції.
  • Кріплення. Слугують для з'єднання ручок або ременів вмістилища із самим об'єктом. Все в цій системі побудоване на кріпленнях: ручки, каркас та інше. Майже до будь-якого типу продукції, виключаючи кейси, можна додати додаткові кріплення, якщо в цьому є потреба.
  • Ремені. Річ, яка має відрізнятися міцністю й довговічністю. Але й тут усе залежить від попередньої позиції, адже ремінь, навіть найнадійніший, має на чомусь триматися.
  • Рюкзаки. Сумки з лямками й можливістю переносити вагу на спину. Полегшує важку ношу, звільняє руки від зайвої ваги. Використовують для зберігання будь-яких із предметів техніки, але найчастіше трапляється модель більш плоского формату, спеціально призначена для ноутбуків або нетбуків.
  • Сумки. Мають кріплення з ременем, передбачене перенесення тяги на плечову зону. Відрізняється великою кількістю варіацій свого зовнішнього вигляду. Є тканинні, гумові, шкіряні екземпляри, у формі кейса й так до нескінченності.
  • Чохли. Загальне найменування продукції, яка виступає у втіленні сумок, кейсів, рюкзаків тощо. Зручні й запитані на ринку виробництва. Призначені для фото- та відеотехніки, зазначеної в спеціальній інструкції, компактних розмірів. Також чохли виготовляють для окремих компонентів апарата: об'єктиви, штативи, світлове обладнання, відбивачі та інше. З вад — не оснащені ручками.

Типи елементів, їхній матеріал і функціональне призначення

Лептоп захищений від зовнішніх подразників, впливу погодних умов і нещасних випадків, перебуваючи в надійному місці. Сумки та чохли для ноутбуків, для фотоапаратів і для відеокамер - прямий тому доказ. Вони зазвичай легкі й компактні, витримують важкий вантаж, їхні деталі довговічні. Є різновид під назвою «папка», у неї поміщається тільки ноутбук. Основна функція — захисна. Ступінь захисту папки або чохла мінімальний, тільки від пилу й подряпин. Виготовляються з пластику, фетру, шкіри, неопрену, поліуретану. Можна вдягати на технічне обладнання перед тим, як помістити його в неспеціалізовану сумку або рюкзак. Сумка має переваги — наявність додаткових відділень. Є оптимальним рішенням для ділових людей, адже виконує функцію «переносного офісу», який може вміщати крім центру — ноутбука, ще й суміжні деталі. Може бути зручна для екшн-камер.

Додатковий функціонал винаходів

Кейси також мають додаткову характерну рису, вони можуть закриватися на замок. Користувач, який зберігає в них важливу інформацію, бажаючи закрити доступ для сторонніх, просто встановлює код і ставить його на замок. Виготовляється з пластику або алюмінію. Чудове доповнення до стилю, але обмежена місткість. Рекомендації щодо використання рюкзака дають журналісти, мандрівники, мерчендайзери й навіть студенти. Зручність перевищує межі, адже цей тип дає свободу руху. Відомі водонепроникні сумки й чохли. Переймаючись питанням, як вибрати правильний і надійний девайс, варто пам'ятати, що стійким до вологи є тільки предмет не з низки синтетичних. Також програють у цьому повноцінно натуральні тканини. Як свідчать відгуки, товар необхідний у побуті, під час виходу у світ. Якщо користувачеві дорога його техніка, він не пошкодує фінансів на її надійний захист, головною ціною якого стане її довговічність.

Показати ще 60 товарів