Якщо немає бажання морочитися з купівлею справжньою ялинки, допоможуть штучні сосни, які не поступаються за красою. Новий рік — найулюбленіше свято багатьох людей, ніч воістину чарівна, все повинно бути ідеально. Не вийде створити особливу атмосферу без колючого символа свята. Істотний мінус живих рослин — голки, які залишаються на підлозі. Та й живе дерево шкода, можливо, саме несправжні замінники допоможуть зберегти природу. Зараз є моделі, які складно відрізнити від оригіналу. Вони пухнасті, високі, спеціальні аромати затори допоможуть передати запах. Витративши гроші один раз, гарантований настрій на кожне свято.

Види штучних сосен

Ранок приладдя для різних урочистостей став набагато більшим, порівнюючи з минулими роками. Ялинки завжди користуються популярністю, без них неможливо уявити свято. Саме тому виробники випускають різні моделі, із шишками та іншими доповненнями. Розрізняють такі види:

  • Ялинки. Найпоширенішими вважають штучні ялини. Вони мають презентабельний вигляд, гілки розпушені, додаткові прикраси роблять дерево більш реалістичним. Виготовляють з ПВХ, матеріал міцний, довго служить.
  • Сосни. Виріб є не таким популярними серед споживачів, але використовується як різні декорації. Високі, не дуже пухнасті, досить реалістичні.
  • Ялинкова гілка з прикрасами. Якщо у квартирі трохи місця або хочеться прикрасити весь будинок, гілочка чудово замінить ялинку. Оскільки товар від початку йде з прикрасами, не доведеться ламати голову над придбанням додаткових ялинкових іграшок.
  • Підставка під ялинку. Зрозуміло, штучна сосна не стоятиме без спеціальних допоміжних засобів. Раніше їх розміщували на табуретки, ставили у відро з піском. Пластмасові, легкі опори чудово виконують свою функцію. Абсолютно непомітні, стійкі, недорогі.

Переваги штучних виробів

Дерева відрізняються одне від одного зовні, але будь-яка модель має розкішний вигляд на тлі святкового столу та настінних прикрас. Колір виробу буває засніжено-білий, білосніжний, зелений. Будь-який покупець може вибрати відповідний для себе варіант. Для зручності створені розбірні, цільні та ялинки на шарнірах.

Придбання такого товару вважається вдалою покупкою. Плюсів набагато більше, ніж мінусів. Передусім деревце прослужить довгі роки та набагато заощадить сімейний бюджет. Живі ялинки коштують немало, особливо більш пухнасті варіанти. Матеріали, з яких виготовлена продукція, нешкідливі для тварин і дітей. Голки злегка затуплені, поранитися ними неможливо. Не доведеться прибирати докучливі сухі голочки, що залишаються після демонтажу.

Можна з легкістю підібрати потрібний розмір, відповідний для різного метражу квартир. Сучасні штучні сосни не загоряться у випадку замикання, інших чинників. Мінусів не існує, хіба що брак природного запаху лісу.

Поради щодо вибору

Щоб свято пройшло на ура, необхідно відповідально поставитися до купівлі сосни. Перш ніж вибрати товар, потрібно визначитися з місцем. Мініатюрні варіанти розмістяться на столі або вікні. Більші моделі розташуються посередині або в кутку кімнати. Важливо вирішити, які штучні ялини більше подобаються. Є три види, один із яких ялиця. Всі вони мають гарний вигляд, схожі на справжні рослини.

Визначившись, беремося до оцінних характеристик. Передусім важливо придивитися до підставки. Вона буває металевою, пластмасовою й дерев'яною. Якщо товар перевищує позначку ста п'ятдесяти сантиметрів, підійде хрещата модель. Довше прослужить металевий виріб, пластик зламається під вагою скляних іграшок. Кріплення гілок — важливий аспект, це основна частина товару. Вони зобов'язані міцно кріпитися, бути трохи жорстким. Хвоїнки не мають обриватися під час щонайменшого дотику, краще перевірити це на місці.

Саму штучну ялинку виготовляють з вогнестійкої сировини. Ручні феєрверки, хлопавки, бенгальські вогні можуть стати осередком пожежі. Якісний товар обробляють спеціальними речовинами, вони запобігають загорянню. І звісно, якщо відчувається неприємний запах від виробу, краще відмовитися від купівлі. Перед походом у магазин не завадить почитати відгуки, порадитися з друзями. А головне — потрібно постаратися догодити діткам, для них це ціла подія.

Показати ще 60 товарів