Важливим помічником кожної господині є сушарка для білизни, яка зручна і проста в користуванні. Прати й сушити речі доводиться мало не щодня. Робити це можна будь-яким зручним способом, але найшвидшим і найбільш якісним виявиться сушіння із застосуванням вищезазначеного приладу.

Поради щодо вибору сушарок для білизни

Як обрати дійсно якісний і довговічний товар — популярне питання серед покупців. Під час купівлі такого товару потрібно заздалегідь продумати всі деталі і звернути увагу на такі особливості: по-перше, варто заздалегідь продумати, де саме буде розташовуватися виріб. У разі невеликих габаритів квартири краще навіть не придивлятися до підлогових типів, оскільки потребує достатньо вільного місця.

Треба врахувати матеріал виготовлення. Продукція з алюмінію набагато нижча за ціновою політикою, ніж вироби з неіржавкої сталі. Ще одна відмінність: легша вага. У разі контакту з водою такий матеріал буде вступати в окислювальну реакцію й іржавіти, що свідчить про недовговічність. Неіржавка сталь трохи важча, але водночас не іржавіє, що підтверджує якість і надійність. Потрібно визначити обсяги білизни, що буде сушитися. У разі частого прання невеликої кількості білизни потрібно задуматися про придбання підлогової моделі.

Основні види й характеристики сушарок для білизни

Продукція представлена в широкому асортименті. Колірна гамма таких виробів досить різноманітна — від найсвітліших тонів до темних, з різними дизайнами й малюнками, що доповнить кімнатний інтер'єр, додасть затишку. Виділяють такі моделі:

  • Аксесуари для сушарок. Представлені в широкому асортименті на ринку продажів. Доповнять продукцію яскравими кольорами й різними дизайнами. Є білизняні мотузки, вішалки для сушіння, кошики з прищіпками, гачки і под.  
  • Підлогові розкладні сушарки для білизни. Вважаються найпопулярнішим і найпоширенішим видом. Головна перевага: зручні у використанні на щодень і легкі в установленні. Представлені в простому дизайні, тому не зіпсують інтер'єр, а тільки доповнять простотою й лаконізмом. Можна встановлювати в будь-якому зручному місці. Виділяють: хрестоподібні з відкидними крилами, захищені від непотрібного закривання і багатоярусні вертикальні. Другий різновид підходить для квартир невеликого параметра. Під час вибору варто враховувати, де саме буде розташовуватися й обсяги білизни. Великимплюсом можна вважати швидке і просте складання, що дає змогу транспортувати і зберігати де завгодно.
  • Зовнішні. Прекрасно підійдуть для використання в приватних будинках, на дачах. Найчастіше застосовуються в теплу пору року. Бувають різного зовнішнього вигляду, але з однаковою функціональністю. Часто регулюється висота і є кріплення для плічок. Розміри таких моделей досить габаритні — від 18 м.
  • Настінні сушарки для білизни. Пристрої можна встановлювати в будь-якому місці будинку або квартири — у ванну, на балкон. Мають маленькі розміри й майже непомітні. Варто уважно вибирати спосіб кріплення і якість, від чого буде залежати довговічність у використанні. Монтаж може здійснюватись на одній або двох стінках. Можливе встановлення раз і назавжди, але в такому разі не вийде регулювати відстань між перекладинами, налаштовувати висоту і под. Бувають складані й розтяжні сушарки для білизни. Популярна модель «гармошка» і види із самостійною конструкцією витягування і змотування шнурів. Гармошка відома невеликою вагою й компактністю, встановлення безпосередньо над ванною, у складеному стані можна використовувати як тримач для рушників.
  • Стельові сушарки для білизни. Для невеликих квартир без балкона. Монтуються на стелі, найчастіше у ванних кімнатах, не займає багато місця. Існують ліани, які складаються з декількох елементів кріплення: 5-6 тонких трубок із прохідними тросами і фіксаторами, розташованими на стіні на потрібній висоті. Головні переваги: прості в експлуатації, вбудоване регулювання висоти, можливість швидкого сушіння, доступна ціна.
  • Універсальні сушарки для білизни. Називаються так, тому що можуть розташовуватися в будь-якому куточку квартири: на батареях, дверних отворах, ванних, на балконі та ін. Підходять для невеликої кількості білизни. Легкі й компактні. Мають здатність складатися і ставати ще меншими.

Не варто купувати пристрій із металевими прутами, які прикріплюються до каркасу за принципом зварювання, що призводить до протікання й корозійних процесів. Варто придивитися до конструкцій зі шляхом вальцювання, а стики закриті пластиком, що запобігає появі затягень. Під час вибору сушарок для білизни варто прочитати і прислухатися до відгуків, порад досвідчених або тих, хто вже використовує таку техніку, людей. 

Показати ще 60 товарів