Такий товар, як чохли й піхви, практичний і зручний для кожного власника ножа. Він допоможе зберігати зброю неушкодженою. Також це потрібно для безпеки, адже незахищений інструмент може завдати шкоди власнику, випадково поранивши його. Поранення від гострого леза - досить небезпечний наслідок, який може стати загрозою потрапляння до лікарні.

У них можна зберігати ножики маленьких або великих розмірів і навіть скандинавського типу, залежно від моделі та особливостей самого приладу. Цільовим призначенням є зберігання і зручне транспортування. Плюс до всього, предмет буде набагато складніше загубити, якщо він буде перебувати в спеціально відведеному для нього місці. Очевидно, що зберігати його в сумці або портфелі — проблематично, через гостроту і здатність пошкодити інші об'єкти.

 Чохли та піхви можуть виконувати й естетичну функцію. На модифікаціях дорого сегмента присутнє гравірування або принти різного типу, підібрати які можна, виходячи зі смаку потенційного покупця. Популярністю користуються малюнки квітів або звичайні мінімалістичні зображення. Також важливу роль відіграє колірний відтінок. Якщо продукт планується на подарунок жінці — можна зупиниться на яскравих кольорах, на зразок червоного або червоного. Для чоловіків чудово підійде традиційний чорний або коричневий.

Особливості

У виробництві будь-якого товару особливе місце віддається матеріалу, з якого він зроблений.  Продукти цієї категорії не є винятком, адже ненадійний корпус буде піддаватися стрімкому зношуванню, а погана внутрішня оббивка призведе до пошкоджень вістря. Тому, варто підбирати тільки перевірених виробників, яких на сьогодні кілька десятків. 

Сумлінний виробник, який характеризується якісною продукцією, робить пріоритет на виробах зі шкіри. Вони мають більш елегантний зовнішній вигляд і прослужать довше інших. Цінова політика, звісно ж, відповідна. Однак, незважаючи на це, шкіра завжди була у фаворі в досвідчених споживачів і користувалася попитом у всі часи, з моменту її появи на ринку. Більшість виробників, бажаючи заощадити й нажитися на покупцях, використовують тонкий шар, який зношується швидше.

До іншої категорії можна віднести компанії і фірми, які зовсім не використовують такий матеріал. Вони віддають перевагу синтетиці або натуральній тканині. Це не тільки економить гроші, але й дає простір діям, зокрема розв'язує руки в дизайнерських аспектах. Також є думка, що з такими елементами легше працювати і простіше їх обробляти. Це стосується як станків, так і ручного виробництва.

До особливостей належить і такий чинник, як догляд за чохлами й піхвами. Як і будь-який товар, вони потребують турботи. Особливо це стосується натуральних екземплярів. Їх можна протирати вологою ганчіркою або придбати спеціальні хімічні або органічні засоби.

Якими бувають

Фахівці та експерти виділяють основну класифікацію, що зачіпає весь асортимент і його цільове призначення. Відштовхуючись від цього критерію, можна позначити декілька центральних різновидів. Вони бувають такими:

  • Коробки. Нестандартна модифікація. Моделі виготовлені з пластику. Колірна палітра широка і містить у собі яскраві й темні палітри. Громіздкість, щодо інших варіацій, можна приймати як за плюс, так і за мінус. Перевагою можуть бути два сторони. Певною мірою, це практично, адже втратити або забути предмет таких об’ємів вкрай важко.
  • Піхви. Головною зручністю є те, що зачіпаються всі структурні елементи, включно з руків’ям. Це дуже важливо, адже деякі варіанти товарного ряду ігнорують цю деталь. Через це власник буде завжди спокійний за кожну частину своєї зброї. Вона буде збережена від механічних пошкоджень і не буде випинати
  • Чохли. Підійдуть для клинка та іншого збройного арсеналу. Мають суцільну конструкцію. Переважно заклепувальний механізм.

Перед тим, як вибрати певне пристосування, варто ознайомитися з усіма дрібницями й нюансами. За конструкцією чохли й піхви елементарні. Вони складаються з мінімальної кількості елементів. Важливою вважається заклепка, що з'єднує верхню й нижню частини, у такий спосіб роблячи щільну фіксацію. Це не дозволить внутрішнім складникам випасти. Фіксувальні ремінці можуть бути з кнопкою або без. Перший варіант зручніший для ножів і характеризується підвищеною вартістю.

Показати ще