Кожна дитина й художник знають, що кольорові олівці — це запорука витриманого малюнка. Використовуються вони не тільки для нанесення картини на аркуш, а й для запису. У західних країнах більшість школярів для написання занять, завдань та інших записів вибирають олівець, а не ручку. З його допомогою можна зробити витончений малюнок, грамотне креслення й витриманий стиль письма.

До сучасного вигляду олівці були схожими на палички для малювання із суміші олива й цинку. Потім їх почали виготовляти з графіту, і призначалися вони більше для малювання, а не написання текстів. Різновидів кольорових олівців величезний вибір, тому для кожної цілі можна підібрати окремий комплект.

Класифікація кольорових олівців

Цей товар для дітей означає можливість проявити свою фантазію і творчі здібності. Перше з чим батьки знайомлять дитину зі шкільного приладдя — це саме олівці. Вони допомагають розвинути відчуття стилю та краси. Спеціально для цього є різноманітні альбоми та розмальовки. Якщо в дитини виходить малювати, є стимул дізнатися більше про це мистецтво, варто віддавати її в художню школу й купувати професійне приладдя.

Вони є показником графіки й дають можливість працювати з кольорами, що робить живопис яскравішим. Однак роботі з таким товаром потрібно вчитися. Вся продукція поділяється не тільки за колірною гамою, а й м'якістю грифеля, його формою.

Для художників-початківців рекомендується вибирати графітні кольорові олівці двох типів — м'які та тверді. Розпізнати потрібний товар можна за позначеннями: Н — твердий, В — м'який або Т — твердий, М — м'який. Якщо на продукції не написаний ступінь твердості, отже, у нього середній показник, і це вважається найпопулярнішим продуктом.

Також кольорові олівці подаляються за такими типами:

  • Акварельні олівці. Поєднують у собі звичайний графіт і акварельні фарби. М'які та яскраві в роботі.
  • >Воскові. Виробляються з натуральних матеріалів, яскраві, безпечні й не ламаються. Чудовий варіант для дітей.
  • Гелеві. Зручні олівці в невеликій баночці. Вони мають гелієву консистенцію й легко лягають на будь-яку поверхню.

Також виробники пропонують покупцям продукцію на олійній основі. Їх виготовляють зі спеціальної олії з пігментами й домішками. Намалювавши декілька штрихів на аркуші можна провести пензлем із невеликою кількістю розчинника і вийде легке змішування кольорів, характерне для живопису.

За формою виділяють круглі й шестигранні товари. Перший тип призначається більше для дітей, тому на них наносять додаткові малюнки і складають у яскраві упаковки. Шестигранна продукція відрізняється більш зручним захватом і не скочується зі столу, що також важливо в роботі над малюнком. У коробці з ними може бути гумка або вони відразу продаються заточеними. Усе залежить від фірми виробника.

Поради щодо вибору

Є велике різноманіття шкільного й художнього приладдя, а кожен виробник позиціює свою продукцію як професійну. Щоб зробити правильний вибір, треба чітко розуміти, навіщо вони потрібні. Вирішити, якої фірми товари найкращі — Marco або Faber-Castell, можна після консультації з продавцем або з професійним художником. Якщо ж людина тільки починає входити у світ мистецтва, то їй можна вибирати прості й недорогі варіанти, а з розвитком навички переходити на більш якісні товари.

У художника має бути кілька товарів, оскільки рекомендується наносити начерки м'яким кольоровим олівцем, він не залишає фактури, лінії легко стираються гумкою, на відміну від твердих варіантів. У такому разі якщо не втратити все пристосування, бажано купувати їх в одному наборі:

  • У металевому пеналі;
  • У пластиковому;
  • Зі стругачкою в наборі.

Такий спосіб зберігання убезпечить від нескінченного купування нових олівців із причини втрати старих. Художник відразу буде бачити, скільки продукції в нього залишилося й що потрібно докупити.

Кольорові олівці за відгуками світових художніх шкіл вважаються найпопулярнішим товаром для малювання. Він доступний усім верствам населення, легкий у використанні й не вимагає вивчати складні техніки живопису. Тому для купування відповідного інвентарю не треба мати особливі знання. Досить розбиратися в ступені твердості матеріалу, його призначення і визначитися з колірною гамою.

Показати ще 60 товарів