Така продукція, як термінали збору даних, застосовується в бізнесі для ведення контролю за товарами, інвентаризації. Вводяться в експлуатацію також для приймання, збирання й упакування товару, поповнення запасів, керування активами. Бувають різні види і функціональності. Варто визначитися заздалегідь, із якою метою і для чого буде використовуватися виріб.

Як вибрати термінал збирання даних

Багато покупців часто задаються питанням, як вибрати товар. Виділяють три різновиди відправлення та отримання інформації: Offline, Bluetooth, Wi-Fi. Перший тип дає змогу передавати і зберігати відомості. Багато пристроїв комплектуються вбудованою пам'яттю й без проблем використовують вказаний режим. Деякі моделі можуть функціонувати тільки в такому режимі.

Другий вид дуже простий у застосуванні, але має вади: обмеження у відстані, технік, на яку передається інформація, має також мати таку функцію. Часто дальність становить до десяти метрів. Зазвичай передаються на електронні принтери етикеток.

Найпопулярнішою вважається передавання через Wi-Fi, що не вимагає дротового підʼєднання і працює в режимі реального часу. Дальність сканування відіграє вагому роль під час купівлі продукту. Максимальна становить 0,5 метрів, бувають далекобійні.

Батареї бувають стандартними й посиленими. Для сильних навантажень використовують посилені. Звичайна витримує 4-5 годин роботи, а другий до 6-8 годин. Умови застосування також важливі. Зазвичай така техніка працездатна за температури до мінус десяти градусів, але якщо захищена, то можуть витримати від -20 до +50 градусів.

Основні типи й характеристики

Важливо, яка операційна система встановлена: Windows Mobile, Windows CE, Android. Перша різновид працює від мережі WAN і вважається популярною серед користувачів. Друга — більш бюджетний варіант, чудово підійде для написання власних програм. Android називають новим впливом у корпоративних програмах. Багато хто задається питанням про штрих-коди, варто розглянути, що це таке і як функціонує:

  • Термінали збирання даних двовимірних штрих-кодів. Працює за таким принципом: проводиться знімок етикетки і виконує аналіз. Головна перевага такої моделі: без особливих зусиль розпізнає будь-який штрих-код, незалежно від напрямку зчитування. З лазерними сканерами схожі дальністю застосування, максимально досягає десяти метрів.
  • Термінали збирання даних лінійних штрих-кодів. Зазвичай застосовується разом із лазерним типом червоного діодного терміналу збирання даних. Прекрасно підійде для роздрібних продажів, для складів, ведення обліків і виробництва. Виготовляються продуктові, майнові та інвентарні етикетки.

Продукція використовується для складів, у сферах логістики, для перевезень, доставки, торгівлі тощо Розрізняються за видом і частотою процесора, можуть бути вологозахисними й пилозахисними, надійністю й товщиною основи, параметрами і видами дисплеїв, кількістю вбудованої пам'яті. Екрани поділяються на кольорові й монохромні, сенсорні й без такої функції.

Треба враховувати робочі умови для експлуатації товару. Для приміщень, які швидко наповнюються пилом, потрібно підбирати моделі з пилозахисною функцією, якщо йдеться про використання в умовах низької температури потрібно уважно підбирати характеристики екрана. Окремі моделі можуть не витримати морозу і стати несправними, що призводить до поломки, й доведеться міняти вказане виріб.

Продукція для 1С має додаткову внутрішню пам'ять і штрих-коди, надає змогу зчитування і збереження важливої інформації. Функція передавання даних через USB-порт, Wi-Fi, Bluetooth наявний, що дуже зручно і швидко для користувачів. У місцях, де немає змоги підєднатись до комп'ютера, на складах, великих виробництвах, бажано придбати достатню за ємністю акумуляторну батарею, що дасть змогу працювати техніці кілька діб без додаткового зарядження.

З цієї причини потрібно заздалегідь продумувати й бажані обсяги пам'яті для таких пристроїв. Треба враховувати, як оперативну, так і вбудовану. За необхідності треба вибрати додаткову розширену карту пам'яті. У разі важливості автономності техніки, варто приділити особливу увагу ємності акумуляторів. Під час вибору терміналів збирання даних варто прочитати і прислухатися до відгуків, порад досвідчених або тих, хто вже використовують таку продукцію, людей.

Термінали збирання даних

Показати ще 60 товарів