На сьогодні кабель синхронізації зручний прилад для перенесення даних. Складно уявити життя без телефона, планшета й інших ґаджетів. Спілкування в соціальних мережах, тисячі селфі, величезні плейлисти та безліч відеороликів — це невід'ємна частина життя сучасної людини. Однак не всі матеріали зручно зберігати на таких портативних пристроях. Тут на допомогу приходять кабелі синхронізації. Їх головна функція — перенесення файлів на ПК. Завдяки їм здійснюється заряджання мобільного телефону та планшета через USB-порт ноутбука або комп'ютера. Причому передаються через нього абсолютно різні файли: фото, відео, музику і т.ін.

Поради щодо вибору кабелю синхронізації

Це пристосування має вигляд, як звичайний шнур, що з'єднує певний ґаджет і ПК. Виріб для сполучення забезпечує швидку передачу інформації, дає можливість керувати портативним ґаджетом за допомогою комп'ютера. Це потрібна річ. Тому часто в покупців виникає запитання, як вибрати кабель синхронізації. Багатьом здається, що в більшості портативних зарядних однаковий тип роз'єму. Це не так. І навіть універсальний шнур не завжди підходить. У такому разі рекомендується уважно ставитися до покупки цього аксесуара.

Головною перевагою продукції для сполучення є, то що вона може оновлювати прошивку будь-якого ґаджета, зберігати інформацію на комп'ютері та поповнювати її новими файлами. Більшість таких пристроїв вважаються універсальними та підходять багатьом ґаджетам. Але виробляють шнури, які підходять тільки для певних моделей. Наприклад, як у компанії Аpple. Порівняно недавно в продажу з'явилися шнури Lightning. Їх особливість у тому, що USB-конектор у них двосторонній, і не важливо, яким боком він буде під'єднаний до ПК. Щодо micro-usb виробу, то він був і залишається стандартним. Це одна з найкращих продукцій для заряджання телефону. Ще один вид подібного товару — шнур Samsung. Вони також різноманітні й кожен знайде саме той, що необхідний. Але за всієї їх простоти до вибору таких пристроїв варто ставитися з усією серйозністю. Варто враховувати й довжину, гнучкість, додаткові функції, надійність. А головне — перевірити, чи підходить шнур до того ґаджета, для якого купується.

Види продукції для передачі інформації

Виокремлюють кілька видів пристроїв, завдяки яким передається інформація з будь-якого ґаджета на ПК.

  • Кабелі синхронізації. Це пристосування, що переправляє файли з портативних ґаджетів на ноутбук або стаціонарний комп'ютер. На ринку подібної продукції їх представлена величезна кількість. Різні виробники, довжина, колір, функції — все це дає змогу покупцеві вибрати підхожий варіант.

  • Адаптери. Це прилади, завдання яких полягає в передачі файлів між технікою, що не має можливості з'єднання. Адаптер певним чином змінює тип зарядного пристрою або слугує для його підзарядки.

  • Сплітери. Їх ще називають розгалужувачами. Така продукція стане в пригоді, якщо до ПК або ноутбука під'єднується відразу кілька ґаджетів. Під час вибору такого сплітера варто звернути увагу на якість проведення, а точніше — на його міцність. Існують також сплітери, призначені для телевізійної антени.

  • Подовжувачі. Це простий пристрій, але під час його вибору бажано враховувати кілька нюансів. Важливий критерій — довжина. Потрібно вибирати середні подовжувачі. Якщо ж вони довгі, можуть виникнути проблеми з транспортуванням даних. Є ще так званий активний USB-подовжувач. У ньому вмонтовано спеціальний датчик, який контролює швидкість скачування інформації.

Варто також зазначити перевагу «рідних» зарядок перед купленими. Адже в цьому разі гарантується 100% сумісність між шнуром і ґаджетом. Зараз виробники подбали про те, щоб більшість представлених пристроїв були універсальними. Для більш ранніх моделей ґаджетів також надано широкий спектр обладнання. На просторах інтернету існує багато форумів, де обговорюється, який же з кабелів синхронізації є оптимальним. Відгуки в інтернеті різноманітні щодо купленої продукції. Попри це вибір подібного виробу краще довірити професіоналу.

Показати ще