Дитячий посуд

У здорових малюків віком 6 місяців починає проявлятися харчовий інтерес. Саме в цей період буде доречним урізноманітнити раціон прикорму. Крім ретельного підбору продуктів, треба приділити увагу вибору дитячого посуду для годування. Зробіть акцент на відсутності гострих кутів і якісних матеріалах. Виробники пропонують готові набори, що складаються з пляшок, контейнерів, ніблерів, тарілок, ложок, підносів, тарілок та іншого.

Дитячий посуд — як вибрати?

Батьки завжди хочуть оточити своїх дітей тільки безпечними речами. Якщо це столове начиння, то з гіпоалергенних і нешкідливих речовин, стійких до високих температур. Виробники створюють варіанти посуду для хлопчиків і дівчаток, головна відмінність у яких — дизайн. Варто пам'ятати, що під милими малюнками з улюблених мультфільмів може бути меламін — небезпечний матеріал білого кольору і з мінімальною вагою. Під час взаємодії з гарячою їжею він виділяє токсичні речовини. Вчені рекомендують використовувати пластиковий посуд для дітей із відміткою сертифіката якості.

Вибираючи дитяче столове начиння, потрібно ознайомиться з нюансами й порадами професіоналів:

  • Ложка. Має бути з довгою ручкою і зроблена з пластику або гуми. Друга підійде для малюків до 1 року через низький рівень травмонебезпеки, перша — старшим діткам. 
  • Тарілки. Бувають із поділом на секції, щоб уникнути змішування їжі або звичайні глибокі і пласкі. Усунути проблему перекидання дитячого посуду зі столу можна за допомогою тарілок на присосках. Для перших годувань обсяг страви підбирайте невеликий через маленькі порції, збільшуйте його паралельно з ростом малюка. Якщо дитина їсть повільно, скористайтеся спеціальними тарілочками, що підтримують тепло тривалий час.
  • Пляшка. У домашньому асортименті необхідна наявність різних за об'ємом пляшечок. Правильний підбір форми приладу не викличе труднощів у догляді. Фахівці радять акцентувати увагу на пластику як основній використовуваній речовині через відсутність токсинів, можливість швидкої обробки й легкості.
  • Контейнери. Потреба в експлуатації контейнерів виникає за потреби зберегти молоко, їжу, дитячі суміші для дитини. Перед вибором точно визначтеся, який продукт потрібно запакувати в спеціальні ємності. Контейнер має легко відчинятися й не мати специфічних запахів.
  • Чашки. Подбайте про наявність двох ручок для зручності малюка. Найбільш безпечний використовуваний матеріал — пластик, який не піддається зовнішнім впливам дитини. Прогумоване дно позбавить від проблеми ковзання посуду по столу.
  • Таці. Головна їхня перевага — місткість і можливість розташування всього бажаного посуду для дітей.
  • Ніблер. Незвичайний дитячий аксесуар для розвитку навичок самостійного вживання їжі малюком. Досвідчені батьки рекомендують придбати ніблер із силіконовою сіткою, особливо в період прорізування зубів.

Обов'язково враховуйте особливості дитини: сприйняття різних матеріалів, форм, можливий прояв алергічних реакцій і т.ін. Здорові дітки вживають їжу охоче, виникнення харчового інтересу — запорука успіху розвитку чада.

Здійснюйте купівлю в спеціалізованих магазинах, які перевіряють у постачальників важливі документи про сертифікацію товарів. Бренди Philips AVENT, Nuk, NUBY, CHICCO, Bebe Confort вже заслужили довіру покупців на ринку дитячої продукції. Вони створюють якісне, нетоксичне, нешкідливе столове начиння для малюків, піклуючись про здоров'я маленьких споживачів. Проконтролюйте відсутність гострих зазубрин і тріщин. Дизайн — важливий чинник при виборі дитячого посуду, адже дитину легше залучити до вживання їжі за допомогою яскравих і барвистих малюнків. З хлопчиками розглядайте картинки з машинками, тваринами, улюбленими казковими героями в зелених, блакитних, сірих, жовтих тонах. Милі набори з принцесами, добрими звірятками у ніжних колірних палітрах ідеально підійдуть для дівчаток. Фарба не має швидко й легко змиватися, нехтування такого чинника може викликати негативні реакції дитячого організму. Простота конструкції дасть змогу легко і швидко мити столове начиння.

Показати ще 60 товарів