Сьогодні дайвінг — це не тільки вид спорту, але й спосіб відпочити всією сім'єю. Дедалі більше людей, вирушаючи у відпустку в далекі країни, обирають екскурсію з дайвінгом — плавання під водою зі спеціальним обладнанням. А деякі й зовсім займаються цим професійно. Однак неважливо — будете ви занурюватися під воду один раз чи регулярно, вам знадобиться якісне професійне спорядження для дайвінгу, яке, до речі, можна купити в інтернет-магазині ROZETKA за доступною ціною.

Що треба для занять дайвінгом

Сьогодні більшість спеціалізованих крамниць пропонують взяти спорядження для дайвінгу напрокат. Особливо цей варіант популярний серед туристів під час відпочинку на морі, проте він не завжди зручний. Адже якщо в прокаті не знайдеться гідрокостюм потрібного вам розміру, прогулянка під водою не принесе задоволення. Тому, якщо ви вирішили зайнятися дайвінгом і плануєте занурюватися під воду кілька разів за сезон, рекомендуємо добрати й купити власне спорядження.

Обираючи екіпірування для дайвінгу, обов'язково додайте до нього такий must have набір для підводного плавання:

  • Маска. Це свого роду підводні окуляри, що захищають очі від шкідливого впливу солоної морської води, а також для того, щоб краще бачити. Під час вибору маски для пірнання вирішальним чинником є ступінь прилягання — маска має щільно прилягати до обличчя, забезпечуючи максимальну герметичність.
  • Ласти. Щоб ваші рухи під водою були плавними й ви вільно могли плисти, рекомендуємо використовувати ласти. Вони можуть бути із закритою або відкритою п'ятою. Яку модель краще обрати — вирішувати тільки вам. Але для занурення на велику глибину краще використовувати ласти із закритою п'ятою.
  • Трубка. Незамінний аксесуар для занять снорклінгом — плавання під поверхнею води. Основною метою трубки є доступ до повітря під час плавання.
  • Регулятори й октопуси. Таке обладнання для дайвінгу знадобиться й аквалангісту-початківцю, і професійному нирцеві. Регулятори й октопуси відповідають за передавання газів і здійснення вдихів і видихів. По суті, це сполучна ланка між дайвером і балоном із киснем.
  • Декомпресиметри. Це наручний мінікомп'ютер для перевірки залишку кисню в балоні й відстеження часу, проведеного під водою. Декомпресиметри поєднують у собі не тільки годинник, але й глибиномір, термометр та інші функції, потрібні для занурення.
  • Одяг. Перш ніж братися до глибокого занурення, потрібно придбати якісний гідрокостюм, який захистить ваше тіло від переохолодження під водою. Також на сайті ROZETKA можна замовити боти, шкарпетки й компенсатори для дайвінгу.

Як бачите, підводне плавання вимагає доброї підготовки та якісного спорядження. Адже правильно добране обладнання гарантує безпеку та приємне проведення часу під водою.

Також у нашому інтернет-магазині ви зможете купити додаткові аксесуари, потрібні для дайвінгу та підводного полювання: ліхтарі, сітку для риби, гарпун, острогу, гермомішки, ножі, сумки та інше.

Обираємо спорядження для дайвінгу правильно

Під час вибору обладнання для дайвінгу варто звернути увагу на матеріали, з яких вони зроблені. Воно має бути виготовлене з безпечних матеріалів високої якості, які не зашкодять здоров'ю людини. Маску і трубку для плавання краще обирати із силікону, а ось ласти — з гуми з додаванням каучукової крихти (робить ласти еластичнішими). Особливу увагу треба приділити гідрокостюму. Найкращим варіантом для підводного плавання й полювання буде одяг з неопрену. Для снорклінгу підійде костюм із шортами й короткими рукавами, а ось для занурення на велику глибину треба обирати повністю закритий костюм, що захищає все тіло, включно з головою.

Обираючи екіпірування для дайвінгу на сайті ROZETKA, ви отримуєте товар високої якості за доступною ціною. Адже ми співпрацюємо тільки з перевіреними брендами: AquaLung, Intex, HEAD, Cressi, Free Breath та ін. Доставка спорядження для дайвінгу здійснюється всією територією України. Ознайомитися з докладнішою інформацією, а також відгуками покупців можна в картці товару.

Показати ще 60 товарів