Льодяники й драже — популярні солодощі, знайомі всім нам із дитинства. Зазвичай драже — це жувальні цукерки невеликого розміру та круглої форми, поверхня яких покрита кондитерською глазур'ю або цукром. А ось льодяники — це овальні смоктульки, виготовлені з вареного сиропу з додаванням патоки. Також вони можуть бути круглої форми та покриті шоколадом.

Драже та льодяники: переваги й вади

Оскільки драже та льодяники містять чимало цукру, їх не рекомендовано вживати у великій кількості, особливо дітям і людям, що страждають на діабет або надлишкову вагу (через високу калорійність). Однак цукерки мають і свої переваги:

 • у них міститься велика кількість корисних мікроелементів;
 • вони багаті на вітаміни A, C і K;
 • калій, залізо та фосфор, що входять до складу, є головними джерелами для здорового розвитку організму.

І хоч льодяники й драже насамперед використовуються як ласощі для зниження стресу та покращення настрою, є й цукерки, призначені для освіження дихання або як форма лікарського препарату — пастилки проти кашлю.

Обираємо солодощі на ROZETKA

Купити льодяники й драже за доступною ціною можна онлайн в інтернет-магазині ROZETKA. У каталозі представлений великий асортимент кондитерських виробів вітчизняного та імпортного виробництва: M&M's, Halls, Roshen, Mentos, Skittles, Chupa Chups та ін.

На нашому сайті ви зможете замовити солодощі різних смаків, кольорів, форм і розмірів:

 • на паличці (наприклад, чупа-чупс);
 • невеликої овальної або круглої форми в м'якій обгортці;
 • монпансьє;
 • різнокольорові льодяники-олівці, найчастіше на паличці.

Зазвичай льодяники мають солодкий фруктовий смак, а драже — шоколадний. Однак не менш популярні вироби й з іншими добавками: зі смаком карамелі, м'ятою, а також із ментолом і евкаліптом. Останні використовуються для освіження дихання та як ліки проти кашлю. Також на сайті ROZETKA можна замовити дієтичні ласощі — натуральні органічні цукерки без цукру.

Однак, як і будь-який інший харчовий продукт, солодощі мають термін придатності, а за умови неправильного зберігання вони можуть зіпсуватися. Тому, обираючи кондитерські вироби, треба дотримуватися таких рекомендацій:

 • Склад продукту.Не мають містити ГМО та інших консервантів.
 • Термін та умови зберігання.Не рекомендовано купувати ласощі, термін придатності яких добігає кінця або вже вийшов.
 • Паковання.Заводське паковання, в якому зберігаються кондитерські вироби, має бути цілісним і без механічних пошкоджень.
 • Інформація про виробника.На пакованні має бути зазначена докладна інформація про виробника, а також про постачальника товару. На пакованні імпортної продукції додатково має бути надана вся вищеперелічена інформація українською мовою.

Дотримуючись усіх рекомендацій, ви зможете обрати льодяники й драже найкращої якості. З докладнішою інформацією, а також відгуками покупців можна ознайомитися в картці товару. Доставка здійснюється на всій території України зручним для вас способом: у Києві, Харкові, Львові, Одесі та інших населених пунктах країни.

Поширені питання та відповіді

Які товари з найнижчою ціною в категорії Драже та льодяники?

Які найдорожчі товари в категорії Драже та льодяники?

Драже та льодяники: ціни на ROZETKA

Товар Ціна
Карамель льодяникова Smile candy Mix 1 кг (6906911131434) 507₴
Упаковка драже Millennium Golden Nuts мигдаль у молочному шоколаді 100 г х 23 шт. (4820075508241) 799₴
Упаковка драже M&M's з арахiсом 12 шт x 125 г (5000159472524_5000159541244) 799₴
Упаковка драже M & M's Crispy з рисовими кульками 24 шт x 36 г (5000159542814) 589₴
Показати ще