Картка Rozetka

Відгуки покупців про Зарядна станція EcoFlow RIVER 2

Код:  363298671
Оцінка користувачів 4.52/5
на основі 912 відгуків
  • 5 зiрок
    636 оцінок
  • 4 зiрок
    79 оцінок
  • 3 зiрок
    35 оцінок
  • 2 зiрок
    27 оцінок
  • 1 зiрок
    41 оцінок
Фотографії та відео покупців
  • Відгуки про товар продавця anytech
  • Анатолий Л***
    Відгук від покупця. Продавець: anytech. Місткість зарядної станції: 768

    Все працює супер
    Приємно що в цій версії вентилятори тихі

    Переваги:
    Тихі вентилятори
    • Продавець  anytech

      Доброго дня! Дякуємо за відгук.

  • Оксана Б***
    Відгук від покупця. Продавець: anytech. Місткість зарядної станції: 768

    Хочу подякувати Чернівцям від Троєщини! Швидко відправили, добре, що ми забрали вчора і навіть встигли зарядити. Бо з нашими хворими на всю голову сусідами знову обстріли і знову без світла. Але тепер у нас є з чим перечекати. Сподіваємося, що буде працювати гарно і не підведе.

    • Продавець  anytech

      Доброго дня! Дякуємо за відгук.

  • Олександр К***
    Відгук від покупця. Продавець: anytech. Місткість зарядної станції: 768

    Пройшло майже 4,5 міс з моменту покупки. Перші 2-3 міс працювала нормально, потім виникла проблема - спочатку почала вимикатись на 3%, потім на 5%, потім на 10%, наразі вимикається і не видає живлення на 15%. Теорія каже - що можливо станція не правильно показує і насправді там 0%, теорія хибна - заряджається з 15% до 100% за 45хв, що каже нам про не повний обʼєм використання заряду, з самого початку з 0 до 100 час заряду займав 60-70хв З калібруванням історія сумнівна, пару разів намагався, але без результатно, закидати налаштування теж намагався - нічого. Ніяких обмежень по заряду та розряду не стоїть,потужність заряду на максимум, що робити?!

    Переваги:
    -
    Недоліки:
    Вимикається на 15% і відчуваю, що буде ще гірше.
    • Продавець  anytech

      Доброго дня! Потрібно зробити скидання BMS у сервісному центрі та після зробити каліброку аккумулятора.

    • Максим

      Стабілізатор. І все буде працювати 10 років

    • Олександр К***

      Ще не здавав, трохи вивчав дану тему. Як я зрозумів, якщо коротко: Наразі ті відсотки, які станція не використовує і вимикається - це просадженні банки батареї, їх треба кілібрувати. Калібрування - це процес продовження заряджання станції після досягнення 100%. Вона хвилями підкидує потроху заряд: 20,30,40, можливо 400, 700 вт по різному, але це займає багато часу і з нашими відключеннями важко калібрувати коли станція використовується часто важливо після того як було значне калібрування розряджати станцію до повного її відключення, ще додатково після калібрування роблю скидання БМС шляхом затиснення кнопки вкл/викл. Наразі станція вже відключається не на 15, а на 10%. Можливо в когось є інша інформація або додаткова, прошу відповісти знизу.
      Дякую.

  • Інна В***
    Відгук від покупця. Продавець: anytech. Місткість зарядної станції: 768

    Купувала станцію для підключення насоса для газового котла. Працює як аварійне живлення, коли відсутнє світло. Все налаштувала, проблем немає.

    Переваги:
    Ціна
    Недоліки:
    Тривала доставка. Замовила в четвер, отримала аж в середу.
    • Продавець  anytech

      Доброго дня! Дякуємо за відгук.

  • Назар М***
    Відгук від покупця. Продавець: anytech. Місткість зарядної станції: 512

    спустя год заметил что после 33% зарядки выключается сам по себе…

    Переваги:
    быстрая зарядка
    Недоліки:
    брак с выключением на 33%
    • Продавець  anytech

      Доброго дня! Швидше за все, потрібно оновити прошивку і зробити скидання BMS.

    • Олег

      поставьте приложение на телефон, измените либо вовсе отключите отсаточный лимит 30%. Кроме того, узнаете что большинство параметров можно менять и настраивать под свои потребности

    • Марина Б***

      В мене та ж проблема... Ви вже вирішили щось, підкажіть, будь ласка

  • Анна
    Відгук від покупця. Продавець: anytech. Місткість зарядної станції: 768

    Працює як треба, мені для ноутбука вистачає на 6-9 годин роботи. Заряджається дуже швидко трошки більше години. Відправили та прийшло швидко.

    • Продавець  anytech

      Доброго дня! Дякуємо за відгук.

  • Суламита Б***
    Відгук від покупця. Продавець: anytech. Місткість зарядної станції: 512

    Зарядна станция очень классный для мужа купила на годовщину так как он раньше хотел приобретать себе такое станция это было для него идеальный подарок. Работает отлично без проблем быстро заряжается.

    Переваги:
    Быстро заряжается все отлично работает
    Недоліки:
    Нету пока что)
    • Продавець  anytech

      Доброго дня! Дякуємо за відгук.

  • Тетяна Н***
    Відгук від покупця. Продавець: anytech. Місткість зарядної станції: 512

    Приіхав з зарядом 28%, зарядила до 95%. В додатку екофлоу виставила пороги (розряд не нижче 30%, заряд до 95%, потужність 250W, як начиталась рекомендацій для збереження акумулятора). Гарантію зареєструвала на сайті екофлоу через застосунок. Наче все чудово! Виробництво в Китаі, ціна найкраща із пропозицій на ринку. Сподіваюсь на якісну довготривалу роботу цієї станції. Дякую за гарну роботу постачальника!

    • Продавець  anytech

      Доброго дня! Дякуємо за відгук.

  • Ганна
    Відгук від покупця. Продавець: anytech. Місткість зарядної станції: 256

    Купила для ноутбука і мілких гаджетів. 3 рази повністью розрядила і зарядила. Тепер користуюсь в повну силу. За дві години роботи ноута (30w) зняло 15% заряду. Чудовий варіант для мілких пристроїв, раджу. Зручний в користуванні і додаток хороша річ)). Дякую

    Переваги:
    Корисна річ
    Недоліки:
    поки не знайшла
    • Продавець  anytech

      Доброго дня! Дякуємо за відгук.

  • Євген С***
    Відгук від покупця. Продавець: anytech. Місткість зарядної станції: 512

    Прийшов швидко. В комплекті пристрій, 3 кабелі, інструкція. На екрані не всі цифри відображаються коректно. Всі виходи справні. Телевізор працював, холодильник, ноутбук із монітором. Пробив серійник на оф. Сайті гарантія не відшукалась. В коробці паперової гарантії також не має. Дуже сподіваюсь, що вона не знадобиться.

    Переваги:
    Працює
    Недоліки:
    На екрані не коректно відображаються цифри. Серійний номер не б'ється на сайті де перевіряють офіційну гарантію
    • Продавець  anytech

      Доброго дня! В даному випадку у вас помилка в роботі станції, причина того що холодильник у піку при запуску компресора споживає майже 1000 Вт, при сукупному підключенні інших приладів вийшло так що станція пішла в захист і також на процесорі управління тепер не коректно відображається інформація.

    • Євген С***

      Я ще нічого не підключав тільки вімкнув станцію вже так дивно відображалося. В подальшому я зарядив її в додатку все відображається коректно. Тєлік від нього працює, холодильник також, ноут із монітором, роутер. Задоволений. Гарантія знайшлася на сайті її зареєстрував, а от дивні глюки екрану не зникли.

    • Віктор

      Продавець явно не добросовісно повівся.
      Битий екран. Мали запропонувати заміну.
      Проте вони намагаються перекласти відповідальність на Вас.

  • Сергій Б***
    Відгук від покупця. Продавець: anytech. Місткість зарядної станції: 512

    Станція супер

    Переваги:
    Заряду вистачає на 7 годин, щоб працював холодильник, заряджається с 0—100% ~ 50 хвилин. Легкий та мобільний.
    Через додаток, 2 рази оновився. Додаток працює добре.
    Недоліки:
    Не виявлено.
    • Продавець  anytech

      Доброго дня! Дякуємо за відгук.

  • Александр С***
    Відгук від покупця. Продавець: anytech. Місткість зарядної станції: 256

    Купляв, щоб заживити роутер. Все ок.

    • Продавець  anytech

      Доброго дня! Дякуємо за відгук.

    • Татьяна Ж***

      підкажіть на скільки часу виходить заживити роутер?

  • Анна
    Відгук від покупця. Продавець: anytech. Місткість зарядної станції: 256

    Нажаль отримала товар, який не тримає і половини заявленої потужності. Купувався для монітора з витратами 24W. Прийшов з зарядом 28%, цього мало би вистачити майже на 3 години роботи монітора, але вистачило на годину. Потім зарядила до 100%, і на потужності 23-24 W мені показало рівно 5 годин роботи. Якщо можна було би поставити 1000 мінусових зірочок - то поставила би, магазин дуже сильно мене підставив, тому що коли я купувала цей товар, ще в інших місцях можна було купити його по більш-менш нормальній ціні, а тепер я мушу повернути, і купити інший вже не зможу. Розчаруванню немає меж :( Доречі - товар прийшов без видимих слідів використання, але і без плівок, які зазвичай присутні. Доречі2 - прошу мені повернути і кошти за доставку, 190 грн, і +1% на перевод, бо це ваша провина, що товар такої якості.

    • Ольга

      Доброго дня! Замовила собі такий. Де мають бути плівки?

    • Олег Д***

      А ви врахували втрати на власному споживанні інвертора, та втрати на його ккд? Якщо взяти типові середні показники 6-12 ватт власного споживання інвертора за кожну годину роботи і його ккд в середньому близько 85%, то якраз цей час і виходить. До того ж, акб буде працювати на повну після декількох циклів заряду-розряду, а не на першому циклі.

    • Анна

      Олег Дусь - ДБЖ по документах має 256 ватт/годин. При підключеному моніторі він сам вказує, що розхід 24 ватт. І при цьому сам же рахує, що буде працювати 5 годин. Порахуйте - 256/24 = має тут бути 5 годин, чи >10? Втрата на кпд більше 55% - ну то вибачте мене, шось не те.

  • Игорь Е***
    Відгук від покупця. Продавець: anytech. Місткість зарядної станції: 512

    Дуже потужний і ергономічний виріб!
    Підключив одночасно два стаціонарних компʼютери та два монітори - часу автономної роботи без світла - вистачає на 3 години (без перебільшень) пробував підключити один стаціонарний компʼютер щ монітором та принтер - вистачає потужності для друку документів.

    Переваги:
    Розмір компактний, дизайн приємний. Зазнаені характеристики відповідають дійсності
    • Продавець  anytech

      Доброго дня! Дякуємо за відгук.

    • Наталія П***

      Ну неправда це.

    • Константин

      Я могу поверить в подключение двух ноутбуков и одного лазерного принтера (потребление до 500Вт во время печати документов). Насчет подключения двух стационарных компьютеров и двух мониторов это обман людей. Владею данным устройством и знаком с его возможностями. Для питания офиса и кухни нужно выбирать Ecoflow Delta т.е. другой бюджет. Это серия рассчитана для кемпинга и маломощных потребителей.

  • Дмитро С***
    Відгук від покупця. Продавець: anytech. Місткість зарядної станції: 256

    Прийшло вчасно. Упаковано добре, без ознак пошкодження.
    Станція зібрано добротно. Був задоволений приладом допоки не купив 2 кабелі (typeC -DC для ноута і typeC-typeC), обидва підозріло легко входять в порт і взагалі не подають ознак життя! Інші порти працюють справно (правда не перевіряв "прикурювач")

    Переваги:
    Відповідає заявленим характеристикам
    Недоліки:
    Прийшла з несправним портом typeC
    • Продавець  anytech

      Доброго дня! Дякуємо за відгук.

    • Дмитро С***

      Так, а що з type-C портом? Він не працює.

    • Дмитро С***

      Розібрався - все працює!
      Приношу вибачення продавцю!
      Не знаю як змінити відгук на 5*

  • Олександр К***
    Відгук від покупця. Продавець: anytech. Місткість зарядної станції: 768

    Швидка доставка, замовив, на наступний день прийшла, відмінний апарат за свої кошти...

    Переваги:
    У всьому
    Недоліки:
    Немає
    • Продавець  anytech

      Доброго дня! Дякуємо за відгук.

  • Роман Б***
    Продавець: anytech. Місткість зарядної станції: 512

    Приїхала англійська версія, з іншими роз'ємами на розетки. Перехідники до них не підійшли. При замовленні мені про це не повідомили. Відмовився від товару.

    • Продавець  anytech

      Доброго дня! Вибачаємося за таку ситуацію, розбиратимемося у себе на складі.

  • Відгуки про товар у інших продавців
  • Аня
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Місткість зарядної станції: 512

    Через два роки перестала заряджатися.

  • Олена
    Відгук від покупця. Продавець: RozetkaEU. Місткість зарядної станції: 512

    Користуємося вже півроку. Гарно працює. По вазі на диво дуже легкий.

  • Ростислав
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Місткість зарядної станції: 768

    Допомогла пройти цю зиму.
    Інверторний холодильник, з споживанням близько 40 в звичайному режимі, тримала 16 год. І цей час легко збільшити до доби або більше, підключаючи будь-який акумулятор (сонячний вхід) та навіть павер банки на 18 ват через type c (він двосторонній).
    Також холодильник можна перевести в екорежим, але будьте уважні з часом відключення станції без навантаження, можливо доведеться збільшити до 2-х годин в застосунку.

    Відносно мала вага станції, на відміну від Дельти, її легко взяти до сусіда або пункт незламності щоб зарядити. Але всеодно чекати годину.

    При відключеннях до 3-х годин, два телевізори, з середнім споживанням 100 ват та холодильник 40, взагалі без проблем.

    Якщо пощастило і є сонце під час відключення та вікна на південь, сонячна панель буде гарним доповненням. Зимою з маленької панелі знімав 20-30 ват. За світловий день це плюс кілька годин роботи того ж холодильника.

    По потужним приладам варто розраховувати на 800 ват, тобто фен буде працювати, але саме на такій потужності.

    З недоліків.
    По-перше, вона дуже шумна. Вентилятор працює фактично постійно. Так і не змирився, включаю її на кухні через довгий подовжувач.

    По-друге, на відміну від Дельти , тут слабкий (фактично немає) балансир.
    Під час експлуатації (відключень) її потрібно доволі часто розряджати до 0 та заряджати до 100.
    Коли відключень немає та вона не використовується, потрібно розрядити до 0 та зарядити до 60. І так раз на 3 місяці.

  • Юрій П***
    Відгук від покупця. Продавець: TiVolt. Місткість зарядної станції: 768

    Маю ще Delta 2, так вона постійно шумить, чи то заряджається чи просто стоїть - періодично вмикає вентилятори на повну. Ця модель шумить лише колі дійсно нагріється - при зарядці чи великому навантаженні

    Переваги:
    Дуже тихий порівняно з попередніми моделями
    Недоліки:
    Не виявив
  • Леся
    Відгук від покупця. Продавець: Online Proved Store. Місткість зарядної станції: 768

    Усе працює бездоганно поки що, але строк використання не великий, лише місяць. Продавець швидко доставив товар, усе в комплекті, як і було обіцяно в характеристиках товару.

    Переваги:
    Швидко отримала товар від продавця. Усе працює поки що бездоганно, але строк використання не великий.
    Недоліки:
    немає
  • Валерій С***
    Відгук від покупця. Продавець: N&M Auto. Місткість зарядної станції: 256

    При максимально обережній експлуатації, не залишав постійно в мережі і не перевантажував, через місяць після падіння зарядки нижче 60% повністю припиняє працювати.

    Переваги:
    Компактна
    Недоліки:
    Фактична ємність виявилась в тричі меншою
  • Вадим Г***
    Відгук від покупця. Продавець: АгроБудМаркет. Місткість зарядної станції: 768

    Станція супер.Заряджається бистро.Все як і написано

    Переваги:
    Користуюсь вже достатньо,що б перевірити на якість.Все як і написано.
    Недоліки:
    Не виявив.
  • Наталія
    Відгук від покупця. Продавець: MiglioreShop. Місткість зарядної станції: 256

    За менш ніж півроку належного використання сильно змінилася ємність і швидкість розрядки батареї. Не відображаються дані в офіційному додатку та не реєструється дане екофло.

    Недоліки:
    Не оригінал
    • Макс

      Якщо у Вас в мережі не стабільна напруга, то при зарядці станція себе вбиває. Використовуйте стабілізатор належної ємності, трохи більше ніж ємність станції.
      І як ДБЖ її не варто використовувати без стабілізатора.
      Напруга нижче ніж 200В це неменуча загибель протягом невеликоно часу.

  • Роман
    Відгук від покупця. Продавець: Artilugio. Місткість зарядної станції: 768

    Гарна станція в часи відключень. Нарікання на шум при роботі.

    Недоліки:
    Шумить коли працює.
  • Світлана Ш***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Місткість зарядної станції: 512

    Працює рік , для лише холодильника , 80 ват , біля 5 годин без світла.

  • Олександр П***
    Відгук від покупця. Продавець: OptoMaxiUa

    1. Прийшла без кабелів: Кабель DC5521-DC55254. Кабель для зарядки від автомобіля.
    В описі станції вони присутні на маркетплейсі теж. Продавець надурив. Зв'язувався з продавцем по телефону, який обіцяв розібратися і передзвонити, але той до цього часу мовчить, от і вирішив тут заявити про цей факт. Ці кабелі, між іншим, вартують не копійки, якщо що. І це наводить на певні нехороші думки. Ганьба.
    Для продавця, станція виготовлена в жовтні 1925 року.
    2. В інструкції відсутня українська, присутня російська, що досить дивно для офіційної поставки для воюючої країни з росією декілька років.
    3. Незрозуміло з гарантією 12 місяців, до кого звертатися, ні адрес, ні телефонів, ні самого гарантійного талона.
    Тому дав лише 2 зірочки.

    Переваги:
    Прийшла швидко, початковий заряд був 28%, швидко заряджається, працює.
    Недоліки:
    До станції питань нема, а от до продавця є.
    • Олександр П***

      У відгуку помилково вказана дата 1925 замість 2025, а також дав 3 зірочки замість 2 у тексті, вибачаюсь за це

    • Олександр П***

      Нарешті дали світло, запрацював зв'язок і інтернет, добрався до комп'ютера.
      Вийшов на зв'язок і продавець, досить оперативно. Погодили всі питання, проблема вирішина, за що йому дякую. Рекомендую станцію і продавця OptoMaxiUa, навіть якщо і виникають якісь негаразди, то з цим продавцем можна їх оперативно вирішити.

  • ирина С***
    Відгук від покупця. Продавець: Ti2

    Станцією задоволена

    Переваги:
    Купляла для підключення холодильника (працює 7 годин), при розрядженні в нуль, заряджається годину.
    Недоліки:
    Немає
  • владимир С***
    Відгук від покупця. Продавець: Ti2. Місткість зарядної станції: 768

    На свою мощность тянет хорошо, двухконтурный котел на обогрев хватает на 5 часов работы , заряжается за 45 минут . Товаром доволен

    Переваги:
    Тихая
    Недоліки:
    Пока нет
  • Тетяна С***
    Відгук від покупця. Продавець: RozetkaEU. Місткість зарядної станції: 512

    Через рік експлуатації станція потребує сервісного ремонту (гарантія була на 24 місяці).

    Нажаль передати до сервісного центру розетки в Україні цей товар не можна. І більш того звернутись до авторизованого сервісного центру "екофлоу" в Україні також.

    Причиною є те що під час перевірки серійного номеру продукта було виявлено що він не верифікований на території України. А отже продавець якимось чином неофіційно ввіз продукт на територію України.

    Нажаль це є причиною того що ми не можемо отримати сервісні послуги безкоштовно у гарантійний період.

    Переваги:
    Працював рік
    Недоліки:
    Неофіційно ввезений товар за версією офіційного дистриб'ютора на території України.
    Формально - ніякої гарантії
    • Експерт Rozetka
      Експерт Rozetka

      Доброго дня! Дякуємо за звернення. Приносимо свої вибачення за спричинені незручності.
      Для вирішення питання зверніться, будь ласка, в службу підтримки за посиланням.

    • Віталій

      Що мається на увазі під сервісним обслуговуванням?

  • Катя Г***
    Відгук від покупця. Продавець: Artilugio. Місткість зарядної станції: 768

    Дуже задоволена покупкою! Замовляла екофло через інтернет-магазин Rozetka — все пройшло швидко та без проблем. Товар повністю відповідає опису, якість відмінна. Упаковка надійна, доставка своєчасна. Продавець відповідальний, приємно мати справу. Рекомендую і товар, і продавця!

    Переваги:
    Товар повністю відповідає опису, якість відмінна. Упаковка надійна, доставка своєчасна. Продавець відповідальний
    Недоліки:
    Немає недоліків
    • Продавець  Artilugio

      Дякуємо вам за відгук, бажаємо вашій станції довгої та безпроблемної роботи а вам приємного користування

  • Олександр В***
    Відгук від покупця. Продавець: RozetkaEU. Місткість зарядної станції: 768
  • Олеся М***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Місткість зарядної станції: 256

    Купувала для зарядки гаджетів, так як швидко заряджається. З самого першого використання вимкнувся на заряді 30%. Почитавши відгуки зробила висновок, що звертатись в службу підтримки немає сенсу. Зараз вимикається вже на заряді 47%, обмеження не стоять. Відкалібрувати неможливо. Таке собі сміття

    Переваги:
    Швидко заряджається
    • Зоя Р***

      Така сама історія один в один(

    • Каріна Д***

      У нас те ж саме

    • Сергей С***

      у мкня похожая ситуация
      выключите всё и из розетки тоже
      затем по новой включите
      первый раз не помогло, второй вроде помогло
      это вроде или сбой программы или такой режим
      мне вродебы помогло
      успехов

  • Євген К***
    Відгук від покупця. Продавець: MiglioreShop. Місткість зарядної станції: 768

    Поки що все працює, але показує котел газовий тягне 88 ват , а на дісплеї показує 6 годин,якщо 768/88 буде 8.7 годин а не 6, ну годин 5-6 буде тримати котла

    Переваги:
    Легка , дуже бистро заряджається
    Недоліки:
    Ціна космічна за такий хлам
    • Сергій К***

      Ваш котел працює не по usb type c. Треба враховувати роботу інвертора 12/220В, котрий споживає приблизно 25% ємності на перетворення постійного струму на перемінний.
      Отже 25% від 768Вт = 192Вт.
      768-192=576Вт чистого залишку для котла.
      576/88=6,54годин роботи.
      Все правильно станція показує.

  • Алла Б***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Місткість зарядної станції: 768

    Купила чисто для того щоб котел Вайлент тягнув на довге відключення світла , тримає 10 годин, якщо гаджети не заряжати .