Картка Rozetka

Відгуки покупців про Мийний дезінфікувальний засіб Ecovin Hands Clean низькопінний нейтральний 5,5 л (4820237360014)

Код:  202496545
Оцінка користувачів 4.5/5
на основі 5 відгуків
  • 5 зiрок
    1 оцінок
  • 4 зiрок
    1 оцінок
  • 3 зiрок
    0 оцінок
  • 2 зiрок
    0 оцінок
  • 1 зiрок
    0 оцінок
  • Олег О***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

    в цій ціновій категорії не зміг знайти альтернативу тому і взяв цей засіб

    Переваги:
    1) не викликає подразнення шкіри. 2) не липкий, після нього не хочеться змити руки. 3) судячи із опису хороша доза спирту
    Недоліки:
    1) запах ,як дешевий порошок. Сподіваюсь звикнусь
  • Шевчук Б***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

    Антисептик рідкий, прозорий. На каністрі написано, що вміст спирту етилового 70 % (Змочений в антисептику шматочок вати горить яскравим полум'ям). Запах приємний, не різкий, чимось нагадує запах мила з ніжним квітковим ароматом. Запах спирту ледь відчутний. В описі написано 5 л, а на каністрі 5,5 л. Дрібниця, а приємно :) Купував для знезаражування рук і поверхонь. Покупкою задоволений :)
    Порадувала доставка. Здійснювалася кур'єром служби Meest. Доставили додому в Житомир приблизно за 28 годин :)
    #моєрозпакування

    Переваги:
    Об'єм і прийнятна ціна. Приємний і нейтральний запах (не різкий).
    Недоліки:
    Важко сказати.
    • Олег О***

      чи не липкий це засіб ? Немає потім бажання помити руки ?

  • Гость
    Продавець: Rozetka

    Удобно обрабатывать как руки, так и телефон, клавиатуру, мышь и

    Переваги:
    Не оставляет разводов
    Недоліки:
    Не обнаружил
  • Светлана К***
    Продавець: Rozetka

    Хороший антисептик, купили на всю семью

    Переваги:
    Цена, удобно
  • ВИТАЛИЙ Х***
    Продавець: Rozetka

    Отличный антисептик. Самое главное преимущество - цена. Где вы видели стоимость около 17 грн за 100 мл? При такой цене - отличное качество! Пользуемся всей семьей больше недели - не сушит кожу рук. А ещё - можно обрабатывать поверхности . Что является ещё одним огромным плюсом. Рекомендую!!!!!