Велотренажер — головний помічник на шляху до ідеального тіла

Поступово велотренажери стають невіддільною частиною кожної людини. Люди живуть у скаженому ритмі й не у всіх вистачає часу на походи в спортзал. Спеціально для таких цілей були розроблені тренажери для дому, які допомагають людям тримати тіло у формі або схуднути. Також є продукція, призначена для професійного використання в тренажерних залах. Принцип роботи в кожного різновиду однаковий, але ось типів цього приладу є багато.

Абсолютно всі моделі можна розділити на три види за зовнішнім показником, а точніше за типом посадки, — вертикальні, горизонтальні й гібридні. Перший тип схожий на звичайний велосипед із регулюванням сидіння й педалей. Він вирізняється компактністю й займає небагато місця в приміщенні.

Другий варіант підходить для людей із проблемним хребтом. Сидіння й педалі розташовуються більш горизонтально, що зменшує навантаження на спину. Під час занять на такому апараті основна напруга йде на ноги. А ось гібридні моделі виготовляються за двома вищеописаними моделями. Він вирізняється своїми великими розмірами й чималою ціною. Однак може стати хорошим помічником для сім'ї спортсменів із різною фізичною підготовкою.

Класифікація продукції

Розділяти товари можна за різними критеріями, але основним вважається механізм роботи, на нього й звертають увагу покупці, коли вибирають. Абсолютно всі прилади для схуднення можна розділити на такі види:

  • Магнітні. Працює він на основі наближення і віддалення маховика. Від цієї дистанції залежать і навантаження. У них можна встановити більші навантаження, ніж у механічних моделях. Характерні переваги — автономність, довговічність, надійність у використанні, не видає сторонні шуми під час роботи, плавний хід.
  • Електромагнітні. За принципом роботи схожий на магнітний варіант, але замість магніту там електромагнітне поле. Також в апарат вбудований генератор, що дає змогу працювати без під’єднання до мережі. Вирізняється плавним і рівним ходом, сучасна електроніка, висока вартість.
  • Генераторні. Головна їхня перевага полягає в легкості експлуатації. Їх можна встановлювати в будь-якій частині квартири й не боятися, що немає розетки. Вони працюють без під’єднання до електромережі.
  • Механічні. Ця модель ділиться на два види — ремінний та колодковий. Перший варіант є більш бюджетним і простим під час експлуатації. Це і є його головна перевага. Але під час роботи апарат видає сторонні звуки, немає сплавного ходу. З іншого боку, стоять моделі з колодковим типом роботи. Його система опору створює хороше навантаження, що дає змогу опрацьовувати всі м'язи. Його плюси — автономність, результативність тренувань, плавний хід. Мінуси — важкий і великий агрегат.

Вирішуючи питання про те, як правильно вибрати, покупцеві варто ознайомитися з останніми новинками у світі техніки. Розробка сучасних компаній — це велоергометр. Це певний тип велотренажерів, що працює за іншою схемою, ніж вищеописані приклади. З його допомогою людина може визначати та відстежувати стан м'язів, і відповідно до цього виставляти навантаження під час тренувань. Вони обладнані комп'ютерами та зручними дисплеями. Лікарі їх також часто радять пацієнтам, оскільки вони не напружують суглоби та хребет.

Поради щодо вибору велотренажера

Щоб вирішити, якої фірми краще купити техніку для занять спортом, рекомендується орієнтуватися на кілька критеріїв. Спершу потенційному покупцеві потрібно визначитися, для чого він купуватиме таку продукцію. Кожен тренажер може призначатися для різного виконання завдань, від цього буде залежати механізм роботи, типи, розміри та інші параметри. Велотренажери можна купувати як для схуднення, так і для профілактики серцевих захворювань.

Після вирішення цього питання можна переходити безпосередньо до вибору. Всі товари діляться, насамперед, за принципом роботи, тому на цей критерій покупці відразу дивляться. Щоб не схибити під час вибору, можна почитати відгуки в інтернеті й порадитися з фахівцями у сфері техніки для спорту. Технічні характеристики впливають не тільки на якість товару під час експлуатації, але й на ціновий діапазон. Кожен механізм має певні переваги й недоробки, які варто враховувати під час вибору й порівнювати водночас вартість речі.

Показати ще 60 товарів