- Александр А***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka
Уже пользуюсь почти 3 года)
Когда нету света! Полностью оправдала себя! Телик 43д тянет 3-4часа...холодильник даже берет 2-5 часов
Правда стараюсь заряд не опускать меньше 50%- Переваги:
- Цена/Качество
- Недоліки:
- Хочется мощнее))
- Представник постачальника
Добрий день, дякуємо за відгук!
- АндрійВідгук від покупця. Продавець: Rozetka
Пластик якісний, не скрипить, не трищить, немає відчуття, що щось зламається. По часу зарядки важко сказати, так як сильно не розряджав, але з 80 до 100% приблизно година. Використовується для котла або зарядки ноутбуків або перегляд ТВ. На прикладі ТВ 32" за 2 години з'їдає 10%. Однозначний "+" наявність ліхтаря. Дисплей мінімалістично інформативний, нічого зайвого. Не працює як безперебійник - або сам заряджається, або віддає заряд. Пів року в користуванні
- Переваги:
- ціна/якість
- Недоліки:
- враховуючи уважне прочитання його можливостей, то відсутні
- Представник постачальника
Добрий день, дякуємо за відгук!
- Федір Д***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka
Отож купив я її в травні(6 місяців тому) користувався час від часу, аде не те щоб прям щодня, коротше коли світла нема - ноутбук зарядити там, телефон, світло дати, роутер утримувати ,тощо. Сьогодні знову починаються блекаути, вирішив поставити її на зарядку. Ну а поки пішов в душ. Виходжу, в кімнаті запах йоду жахливий, ну я не зрозумів шо воно, в результаті знайшов причину, вимкну станцію з зарядки. Станція не працює, хіба шо якщо поставити на зарядку - горить відсоток на якому їй настав каюк. Ну коротше... 6 місяців, то шось прям дуже погано... якщо буде якесь рішення по гарантії/обміну, оновлю відгук...ну а ні...то жах повний
- Переваги:
- Непогано працює,вистачає на базові задачі
- Недоліки:
- Працює недовго
- Представник постачальника
Добрий день, будь ласка, зверніться до сервісного відділу.
Телефон: 044 455 77 77
Email: [email protected]
- Федосій М***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka
Гарантійний термін минув.
Раніше користувався і особливо питань не було. Для заряджання телефонів, роботи модему та ноутбуку вистачало, врешті-решт, для цього вона і придбалася.
Два тижні назад працювала, а нині «глухо».
Ні заряджається, ні видає зарядку.
Просто «камінь».
Підкажіть, куди можна звернутись з приводу обслуговування?
Завчасно подякував- Представник постачальника
Добрий день, будь ласка, зверніться до сервісного відділу.
Телефон: 044 455 77 77
Email: [email protected]
- Дмитрий Р***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka
Хороша станція за доступною ціною.
- Переваги:
- Ємність та ціна
- Недоліки:
- На третій місяць користування, перестав працювати блок живлення.
- Константин Р***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka
Поки користувався паверделівері60 ватів для ноуту все було норм. Як підключить АС220 на пару годин телевізор - вийшов з ладу вентилятор і з'явився сильний запаз паленої електроніки з вентиляційних повідомлень. Шукаю варіанти по гаранітіі – куди звертатися, перший мій гаратійний випадок.
- Переваги:
- Вентилятор был очень тихий пока работало, PD60 Watt
- Недоліки:
- Сгорел вентилятор, перегрев
- Юрій Л***
Представник постачальника тут вже лишав контакти на СЦ. Ось: +38 0444557777
- Игорь Т***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka
Станція врятувала при відключеннях цього літа але її вистачило не надовго, почала все менше заряджатися і зрештою за 3 місяці користування більше 44% не заряджає і тримає приблизно 1.5 години заряд, на зиму доведеться знову нову станцію брати(( Так само порадив станцію своїм родичам і їм прийшла станція з 50% заряду, яка більше не заряджала і не працювала, її повернули назад і хоч повернули гроші.
- Переваги:
- работает не долго
- Недоліки:
- Проработала 3 месяца
- Максим Т***
Така сама ситуація після року простою. 40% заряд максимально. До цього працювала справно.
- Нелипа Л***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka
товар доставили повністю розряджений, як перевірити його?
- Зухайр Н***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka
Great.
- Переваги:
- Very good overall.
- Недоліки:
- None
- СергійВідгук від покупця. Продавець: Rozetka
Використовую для роботи
Живлю ним ноутбук і монітори
Витримує такий рівень споживання довго, годин 8 (точно не рахував), але ні разу не розрядив до 0, постійно підзаряжав, коли вмикали світло
Заряджається за годин 5-6 з 0 до 100%
Гріється під час роботи, це нормально, адже електроприбори всі нагріваються через те, що протікає ток по проводам
Блочок теж нагрівається під час заряджання
Кулери ні разу не вмикав під час роботи, але спека на вулиці 40 . Вмикав кулери лише під час включення на пару секунд, бо система перевіряє модулі, чи все справно працює і вмикається- Сергій
Так ти ж під 0 ні разу не садив її, а пишеш, що за 5-6 годин з нуля до 100
- ЯрославВідгук від покупця. Продавець: Rozetka
Загалом норм, але з нюансами.
Так-то за свої 10к, що я брав, майже ідеальний варіант по балансу.
По досвіду користування.
Змогла запустити холодильник на 140вт, не з першого разу, але все ж. Ноут, великий вентилятор, ну і дрібне тягне без проблем.
Ліхтар дебелий знову ж таки.
Нюанс в тому, що станція - суцільний рандом. При однакових сценаріях використання може працювати, або не працювати. Наче вона ігрові кубики викидає і все залежить від того пройшов ти перевірку на удачу чи ні.
Тобто з 3х юсб портів один може відключатись самостійно а наступного разу працювати без нарікань. Ноут може працювати під навантаженням, а може кидати станцію у захист, а при зміні розеток знову працювати, а потім навпаки. Зарядка на половину об'єму може 2,5 години займати а може і 3,5 (але тут хоча б пояснити можна).
Цифри при розрядці також не завжди однакові.
При підключенні у 220 напруга справді скаче, то майте на увазі.
Іноді у вимкненому стані всередині може щось клацнути. ТБ при використанні порушувати не доводилось, але вогнегасник до неї таки купив.
Враховуючи, що це перша станція і порівнювати ні з чим, то я скоріше задоволений, аніж ні.- Переваги:
- Було недорого. Для дрібного побуту вистачає.
- Недоліки:
- Трохи нестабільна. Заряджається повільніше, аніж хотілось би.
- Володимир П***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka
Не має сервісного центру,гарантія не діє
- Переваги:
- Бистра доставка
- Недоліки:
- Згорів зарядний пристрій за 10 разом,зарядки
- Анатолій Г***
Навіщо сц, якщо можна в магазин віддати, а вони передадуть кому треба.
- Серий Р***
Заряджаю не рідною зарядкою, просто ліньки рідну з коробки виймать, чудово працюе зарятка від старого ноутбука Асус 90Ватна хоча рідна 100Ват але по відчуттям не рідна заряджае швидше, розем шнура підходить нічого колхозити не потрібно, в місцевому сервісному сервісі нарив зарядку 120Ват Б.У за 400гр
- Василенко В***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka
Вцілому непогана зарядна станція.
Для ПК з двома моніторами забезпечує 3.5-4 години роботи (споживання скаче залежно від того, що роблю 100-150вт, замірялося на іншій зарядній станції, бо тут екран показує лише % заряду і який роз'єм працює)
Але є неприємні особливості:
Якщо купуєте для ПК - безперебійник обов'язкова вимога. Станція не може реагуваи на різке збільшення споживання (по відчуттях) в районі 20-40вт. Тобто якщо увімкнете колонки 2.1 або краще до ПК - то станція на -секунду "затупить" і ПК вимкнеться, доки остання набере достатньо потужностей.
Якщо є безперебійник через який все живиться - то він цю секунду компенсує і не дасть ПК відключитися.
Також, при увімкнені на секунду дві вмикається вентилятор - шумить страшно, але так як це лише 2 секунди після увімкнення - то не можу сказати дефект чи особливість.
Тому буду радий якщо представник продавця роз'яснить в коментарях, що і як має шуміти.
В роботі вентилятора жодного разу не чув.
Якби не ці два моменти - була б чудова зарядна станція.- Переваги:
- Ціна, ємність, потужність.
- Недоліки:
- При різкому, але невеликому збільшенні споживання на -секунду зникає напруга, типовий сценарій при підключенні додаткових пристроїв. Шумний вентилятор (може брак).
- ПокупательВідгук від покупця. Продавець: Rozetka
Долго выбирал станцию, и эта была единственная станция у которой хорошие параметры и приятная цена. Так же много положительных отзывов про эту станцию. Покупкой доволен полностью, оправдала все ожидания. Сейчас всегда выручает при отключениях света. Подключал ноутбук, вентилятор, телевизор, роутер. Через шнур вилка-вилка запитал всю квартиру через розетку, теперь в доме есть освещение всегда.
- Переваги:
- Цена, качество сборки, надежность, комплектация
- Нечипоренко Т***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka
Я повністю задоволена. Відповідає характеристикам. Підключаю будь-який прилад відповідно потужності (телевізор, нотік, холодильник, мікрохвильовку на 400w., вирівнювач для волосся, ). В умовах відключень світла ще не розряджала більше ніж на 60 % Тобто за 4-5 годин без світла при постійно підключеному wifi, комп'ютері та освітленні в квартирі станція працює чудово і відповідає моїм потребам.
- Переваги:
- Маленька, не тяжка. Відповідає потребам
- Недоліки:
- Нема
- Ткаченко И***
В мене вирівнювач для волосся чомусь не тягне, як тільки вмикаю через 5 секунд спрацьовує запобіжник (
- Представник постачальника
Пані Ірино, вирівнювач ця станція ніяк потягнути не може, бо у нього потужність більша. Так само як у фена, чайника/кавоварки і т.д. Якщо хочете підключати подібні прилади, вам потрібна станція потужністю 2 КВт, а не 0,5 КВт, як ця.
- Дмитрий М***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka
Це моя перші зарядна станція. За такі гроші дуже хороша. Протестив на пк БЖ 700W, і7 10th gen, rtx 4070S, монітор на 27" в режимі офісної роботи працює трохи більше 5 годин, в режимі геймінгу ще не було можливості перевірити, але навіть, так то хороший результат. Прожектор сзаду дуже яскравий. З мінусів тільки те, що зарядка дуже сильно гріється. Сподіваюся, що буде працювати. Сама станція прийшла зарядженою на 64%
- Переваги:
- Ціна, ємність
- Недоліки:
- Блок живлення сильно гріється
- Андрей Ж***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka
Гарний товар
- Переваги:
- Ємність якість
- Недоліки:
- Нема швидкої зарядки.
- Анатолій М***
В характеристиках є QC 3,0
- Виталий П***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka
Все отлично
- ЮрійВідгук від покупця. Продавець: Rozetka
Дякую за станцію, все працює дуже добре.
- Недоліки:
- Довга зарядка.
- Представник постачальника
Дякуємо вам за відгук!
- ЯрославВідгук від покупця. Продавець: Rozetka
500 Вт вона не видає, вимикається вже при 350 навантаженні.
В іншому все норм.- Недоліки:
- 500 Вт немає
- Ярослав
Спробуйте іншу розетку і декілька підходів. Там захист якийсь слід специфічний. У мене від блоку ноута на 200w під навантаженням вилітала в захист декілька разів. Зараз тестував, з тими ж умовами, наче працює нормально. Холодильник з другого підходу запустило, але запустило і працювало.
Короч поведінка у зс дивна. - Євген
Так, захист працює трохи по-різному......в мене 2і станції.
А ще при натисненні кнопки AC - потужність на розетках з'являється поступово (щось на зразок плавного пуску, мабуть конденсатори заряджаються).....із-за цього холодильник може не запуститись.
Холодильники можна спробувати запускати наступним чином - натиснуть кнопку АС, через хвилину включити холодильник в станцію (тільки холодильник має перед цім простояти не працюючим хвилин 20...30)
- Юлія С***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka
Шикарний апарат! PS5 Sony 49’ телевізор на ізі години 2,5-3 тримає, і це не в 0 висадити)
- Валентин Г***
Чи може він працювати як дбж? Потрібно для ps5, зараз світло вимикають в любий момент.
- ЮрійВідгук від покупця. Продавець: Rozetka
Що ж , вже як майже тиждень тестую цей апарат , загалом , ЗС повністю відповідає Ціна-Якісь і навіть краще
Перевіряв ємність на '55 телевізорі і вистачило ЗС рівно на 5 годин
Віддала ЗС цілих 507 ват/годин
Також прогнав на ПК 1070 TI + 2 Монітори '27 - 3 години 30 хвилин ( 492 ват/годин)
Раджу спершу розрядити його в нуль і потім зарядити до повного , щоб відкалібрувати показникики заряду тому що в мене на 0% він протримався 35 хвилин
З мінусів це :
- довга зарядка ( 5-6 годин)
- блок суттєво гарячий при зарядці
- дисплей зовсім не інформативний , показує тільки % заряду
хотілось б показники споживання енергії підключених споживачів хоча б- Переваги:
- Ціна, ємність акумулятора , портативність , великий ліхтар
- Недоліки:
- дисплей, час зарядки, блок живлення
- Михайло К***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka
4 дні працювало все добре. Максимум розряджався до 70%. Вчора вечером вперше розрядив до 31%. Поставив на ніч на зарядку. Сьогодні (20.06.24) зранку вимкнули електроенергію. Вмикаю станцію, а вихід АС не працює.
Чи були у когось такі проблеми?
І чи ж вихід із неї?- Анатолій М***
Люди радять зробити хоча б один повний цикл: розрядити до нуля і зарядити до повного
- ВасилийВідгук від покупця. Продавець: Rozetka
Добрый вечер. 2 дня назад преорел данную станцию. В пункте выдачи при проверки заряд показала 52% два дня была выключена включил на табло показывает 27% заряда, подключил телевизор и роутер для проверки. Через 20 минут работы % заряда показывал уже 20%. Подскажите, почему так быстро садиться данная станция?
- Дмитро Д***
Для початку, певно, було б добре повністю її зарядить, бажано через ватметр до того часу, поки споживання не впаде до 0. Бо деякі девайси можуть показувать повний заряд, а насправді там ще балансир може балансувать елементи і т.п.
Потім її розрядіть через ватметр і побачите результат. 500 ват-годин, це не те, що б багато. Також не забувайте про те, що сам по собі інвертор щось да їсть. Блуетті на АС180Р, до прикладу, заявляє 15вт. Хай тут буде менше, але все одно він також від'їдає.
В будь-якому випадку, без ватметра жодних висновків не зробите. - Євген
Спробуйте зарядити до 100%, потім розрядіть повільно до 5%,або менше і так цикла 2..3, якщо не допоможе - треба нести в сервіс. Літій-іонні акумулятори , за рік не мають так сильно розряджатись.
- Андрій С***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka
Ідеал за свої кошти
- Переваги:
- Багато портів, потужна, тиха, відносно швидко заряджається, високий ККД інвертора, можливість заряджати різними зарядками і сонячними панелями.
- Недоліки:
- Відсутні
- ЮрійВідгук від покупця. Продавець: Rozetka
Тільки отримав , було 61 % попробував включити ПеКа , все ок
потім спробував на газовому котлі 130 вт
все працювало але в один момент заряд перескочив з %61 до %40 і так і залишився , котел включився буквально на 1 хвилину
Хто може пояснити чи це нормально ? чи можливо потрбно спершу станцію до 100 зарядити
В даний момент поставив на зарядку , як зарядиться тоді прожену її на своєму ПК який споживає 120-170 вт в робочому режимі , подивилюсь на скільки вистачить- Переваги:
- компактна , досить потужна
- Недоліки:
- немає показників споживання енергіі коли підключені споживачі
- Юрій
Отже , прогнав його через енергометр під нагрузкою ПК 2 монітори
від 100% до 2% протримався 3 години 10 хвилин
Віддала станція 470 ват/годин що вважаю гарним результатом ! - Наталья Ж***
котел так і не потягнув?
- Наталія Б***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka
Сьогодні отримали станцію. Зарядка була на 26%. Вдома поставили на дозарядку. Через годину звернула увагу, що сам блок живлення так сильно нагрівся, що прийшлося одразу вимкнути з розетки. В мене питання, у всіх так? Це ж ненормально?
- Переваги:
- Ще не оцінила в роботі
- Недоліки:
- Нагрівається блок живлення до стадіі «дуже гарячий»
- Дмитро Г***
У мене теж сильно нагрівається. Та я на це не зважаю. У ньому ж немає ніякого охолодження, то він і гріється. Заряджайте та не хвилюйтесь.
- Євген
Так, блок живлення дуже сильно нагрівається........кладу його на стіл, щоб охолоджувався....
- Юрій
я б не сказав що аж настільки критично гріється
при зарядці блок стає дуже теплим скоріш аніж гарячим , нажаль немає можливості заміряти температуру
- Зухайр Н***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka
Woks great. No problems.
- Переваги:
- Very good overall.
- Недоліки:
- None
- Представник постачальника
Thank you for your review!
- евген г***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka
Пройшло 10 днів від покупки товару, на 3 зарядку заіскрив,задимівся, не робе, завтра зв’яжусь по гарантійному, буду слухати що скажуть
- Переваги:
- Не можу сказати
- Недоліки:
- Не можу сказати
- Віталій М***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka
Дуже сподобалась станція, свої функції з перебоями світла виконує на всі 100 %. Для виїзду на природу взагалі незамінна річ 2 доби може заряджати гаджети та автомобільний холодильник. Гніздо для зарядки знаходиться з боку ( це проблема з якою майже всі стикаються ) бо пишуть що не заряджається бо вставляють у вихід DC.
- Переваги:
- Компактна, великий об'єм акумулятора, 2 виходи AC, 5 usb виходів 1 вихід для швидкої зарядки.
- Недоліки:
- Не виявив
- Владлена П***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka
Хочу трошки підняти рейтинг цій станції, бо вважаю, що по відповідності ціна/користь вона ідеальна. У пункті видачі відразу її перевірила банально на вкл/викл та підключила дрот usb-c, все було добре, заряджена була десь на 56%. Брала для роботи, щоб включати світильники, вентилятор та інші дрібні штуки у кабінеті. За перший день використання показала себе відмінно, все працювало, розряд не швидкий. Я більш ніж задоволена
- Переваги:
- Описала в коментарі
- Недоліки:
- Неприємний осад – дуже! навʼязливо пропонують страховки (чи гарантії) до станції у центрі видачі, прям аж психологічно давлять
- Представник постачальника
Дякуємо вам за відгук! Ми раді, що ви лишилися задоволені своєю покупкою.
- Денис С***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka
Отримав повністю розрядженою. Після повної зарядки і підключення в якості джерела постійного струму (через прикурювач) в перші 10 хвилин роботи вийшла з ладу.
- Переваги:
- Ціна, харктеристики
- Недоліки:
- Якість, експлуатація
- Представник постачальника
Вітаємо вас, станція не працює як ДБЖ.
- ТохаВідгук від покупця. Продавець: Rozetka
Збірка топ, нічого не хитається, 0 люфтів, аппарат Пайдьот!
- Женька Е***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka
Просто кайфонув…
- Переваги:
- Хороша ємність, довго держить, витримує 500в на льогком
- Недоліки:
- Літій-іонна батареї заряджаються довше, є вже поновіші
- Дмитро Д***
5кг літій-іону це ще й не дуже безпечно. Все ж, для домашнього використання краще брати LiFePo4. Особливо враховуючи то, що це бюджетна річ.
- Ігор С***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka
Станция отличная. Холодильник запустила и зразу включился вентилятор через 1-2мин отключился (правда надо отключать мор.камеру у меня отдельно на два компрессора). Два настольных ПК с БК на 560в и 500в запустила без проблем даже вентиляторы не включились. Ресурс пробывал на одном ПК, два часа при интенсивных нагрузках ( играли в игры) розрядилась до 60% то выходит что ПК спокойно держит 4 часа
- Переваги:
- Компактная, вес, сборка. Была цена 10к а сейчас сами видите.
- Недоліки:
- Не заметил
- Юрий С***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka
За эти деньги очень добротная станция.
От 14% - до 100% - зарядилась за 5 часов.
Неплохой фонарь, 2 розетки 220, куча usb портов - что большой плюс.
Потянула стационарный комп с блоком 500W и видеокартой 2060GTX.
Если работать - а именно ноут, монитор и освещение комнаты - то посчитал, приблизительно, хватит на 10 часов использования. Это с тем условием - что останется 20% заряда. Читал что их в 0 разряжать не желательно.
Холодильник не тянет - выбивает при пуске компрессора. Зато удостоверился что защита есть и работает от подобных случаев. Скорее-всего - пусковые токи превышают 1кВт.
Остальные приборы проверять не стал - такие как стиралка, посудомойка, чайники.
Она потащит все, что до 400вт - железно!
Так что за эти деньги - станция огонь! Экофлоу стоит в 2 раза дороже при таких же основных параметрах.- Переваги:
- Цена
- Андрій К***
Потянула стационарный комп с блоком 500W и видеокартой 2060GTX.( на скільки годин вистачає роботи ПК?
- Юрий С***
На скільки годин вистачає роботи ПК?
Залежить від навантаження на карту та проц. У мене, за годину розрядилася на 25%. Фактично – 3-4 години роботи забезпечено. Але, якщо вантажити проц та карту по максимуму - то буде навантаження 260-300Вт. Вистачить, приблизно, станції - на 1,5-2 години роботи. - Сергей Б***
Что за холодильник такой, что не запустила?
