Фломастери: якими вони бувають

Фломастери є одними з найпоширеніших канцелярських предметів, які призначені для малювання. Вони допомагають створити яскраву, оригінальну картинку, яка передає настрій художника. Ними люблять малювати як діти, так і дорослі.

Основна перевага над олівцями — яскравіший колір. Олівці не здатні передати настільки насичене зображення, у такий спосіб неабияк поступаючись фломастеру. Проте останні можна використовувати далеко не завжди. Наприклад, під час розмальовування картинок у розмальовках наполегливо рекомендується обирати інше приладдя для малювання, оскільки воно не перебивається на інший бік аркуша. Відповідно, таку продукцію не рекомендується використовувати для малювання на тонкому папері.

Сьогодні виробники виготовляють такі товари в дуже широкому асортименті. Найпопулярнішими серед покупців є набори, які складаються з певної кількості фломастерів. Їхня мінімальна кількість становить шість, а максимальна залежить винятково від виробничої лінійки виробника. Є досить великі набори з понад сотнею одиниць подібної канцелярії.

Їх можна поділити на три категорії, які сформувалися завдяки конструкційним особливостям подібної продукції:

  • Фломастери Jumbo. Оптимально підходять для найменших дітей, завдяки своїй спрощеній конструкції та зручності у використанні. Вони мають потовщену форму та яскраві, насичені кольори. Писальна головка практично не вдавлюється всередину корпусу, тому вдається витримувати навіть надмірний тиск, який може створювати малюк. Ковпачки мають певні вентиляційні отвори, які не дають стрижню засохнути. Завдяки цьому підвищується термін зберігання та користування подібним приладдям для малювання.
  • Фломастери двобічні. Мають відразу дві писальні головки, кожна з яких цілком придатна для використання. Вони можуть бути різних кольорів, а можуть виготовлятися в одному кольорі. Отже, коли один бік стрижня засихає, другий може стати основним робочим.
  • Маркери. Цей різновид канцелярії має потовщений стрижень, який залишає після себе товсту яскраву лінію. Маркерами набагато зручніше виділяти будь-яку важливу інформацію на текстовому полотні. Також ними можна замальовувати фон і великі об'єкти на малюнках.

Як обрати фломастери

Вибір фломастерів є не настільки легким завданням, як це може здатися на перший погляд. Насамперед потрібно визначитися, які саме канцелярські предмети зазначеного типу вам потрібні: дитячі чи професійні. Серед виробників останніх найбільше визнання клієнтської аудиторії здобула торгова марка Centropen. Її продукція вирізняється високою якістю та довговічністю.

Щоб обрати найкращий товар, рекомендується вивчити відгуки попередніх покупців. Вони розкажуть, чи сподобалося їм використовувати ті чи інші фломастери, а також дадуть інформацію про їхню якість.

Показати ще 60 товарів