У зоомагазинах представлений широкий вибір кормів для собак від різних компаній. Господарі чотирилапих друзів хочуть купувати лише найкращі товари для них, тому ретельно вибирають продукцію. На магазинних полицях можна знайти як вітчизняні, так і імпортні продукти. Головна перевага такого виробу полягає в харчових і енергетичних компонентах, що потрібні собаці. Вони допомагають уникнути неприємних хвороб шлунка.

Різновиди корму для собак

Харчування для тварини потрібно вибирати залежно від її породи та розмірів. Коли собачник заводить друга, він читає безліч інформації в інтернеті та знайомиться з відгуками покупців. Поради кажуть, що породистим вихованцям не можна давати хлібні та солодкі вироби, а варто вибирати певні типи м'яса та кормів. Вся їжа для дорослих і дрібних порід поділяється на такі типи:

  • Вологий. До цього типу належать консерви та продукти. Виробники використовують кістки та нутрощі органів тварин, і перемелюють їх. Використовується ще тваринний жир, натуральне м'ясо, риба та додаткові компоненти. Упаковуються вони в м'які полімерні макети або металеві банки.
  • Замінники молока. Використовується для цуценят. Він за смаком і кольором схожий на суче молоко, але виробляється на рослинних білках і жирах.
  • Натуральна кормова суміш. Часто вміст базується на трав'яних гранулах і містить не м'ясні продукти, необхідні організму собаки, а крупи та стабілізатори. Подібні товари актуальні для тварин із проблемним шлунком або на час хвороби.
  • Сухий. У товарі міститься багато корисних компонентів, вітамінів і мінералів. Додаються зернові та м'ясні інгредієнти. Вони добре зберігають зовнішній вигляд у сухому стані та не втрачають корисних властивостей. Їх умовно поділяють на преміум-клас і економ. Відрізнити їх між собою можна не тільки за ціною, але й за складом.

Харчування людини та тварини відрізняється. Собакам варто давати інші різновиди їжі, а не так, як роблять багато господарів, даючи все зі столу. У таких улюбленців розвиваються проблеми зі шлунком. Чотирилапі друзі потребують свіжого м'яса та кісток. У такий спосіб собака отримує важливі мікроелементи. Якщо ж таких продуктів немає в раціоні, то рекомендується використовувати сухі корми для собак, щоб насичувати організм важливими елементами, підвищувати активність і не шкодити здоров'ю. Варто пам'ятати, що часте та надмірне вживання ненатуральних виробів теж призводить до проблем.

Поради щодо вибору

Фірм із виробництва продукції для домашніх улюбленців багато, це Royal Canin, Eukanuba, Nutro, Innova Evo. Рекомендується вибирати для вихованця якісні та перевірені товари, щоб не нашкодити здоров'ю друга. Ці торгові марки відомі в усьому світі та продаються в багатьох зоомагазинах. Досвідчені собачники порадять одну з цих компаній не замислюючись, оскільки вони беруть якістю продукції.

Щоб знати, як вибрати корми для собак потрібно орієнтувати в породі вихованця і його потребах. Рекомендується враховувати вік улюбленця, його активність. На енергетичні та харчові потреби впливають такі чинники — зріст, активність, репродуктивний статус, вік. Для цуценят бажано вибирати товари зі збільшеною кількістю калорій, оскільки організм росте. Сучці під час вагітності або годування також знадобляться такі корми, тому що в неї витрачатиметься більше енергії.

Далі визначаються з потребою собаки у поживних компонентах. Якщо є проблеми зі здоров'ям, то можна обговорити їх із ветеринаром і підібрати відповідний курс. Також з лікарем бажано обговорити харчування ще в маленькому віці, щоб уникнути згодом усіх проблем.

Не потрібно довіряти тільки рекламі. Господар має вчитися на помилках, і пробувати різні корми. Рекомендується дати тварині самій зробити вибір між сухим і консервованим товаром. Багато хто з собачників вибирає холістики. Їхня перевага у великій кількості м'яса. Виробники не використовують субпродукти, а вітаміни та корисні речовини собака черпає з овочів, фруктів і ягід. Найкраща перевірка виробу на якість — ніс собаки. Якщо там буде багато домішок і ненатуральних компонентів, то вихованець просто не буде його їсти.

Показати ще 60 товарів