Гель для душу — гідна та популярна альтернатива милу

Останнім часом для щоденного очищення шкіри дедалі частіше використовується гель для душу, а не традиційне мило. Причин цього кілька. По-перше, у ньому нижчий вміст лугу для збереження нормального pH-балансу. По-друге, він набагато швидше піниться і змивається, економніше витрачається. Крім того, зазвичай має ширшийспектр дії та є багатофункціональним помічником у догляді. А ще має чудовий аромат і перетворює рутинні водні процедури на справжню насолоду, даючи змогу об'єднати корисне з приємним.

Завдяки таким сильним сторонам гель для душу став гідною і вельми популярною альтернативою звичайному милу. До того ж величезне розмаїття асортименту дає кожному сучасному покупцеві змогу вибрати для себе ідеально підхожий варіант.

Які бувають гелі для душу

 • Крем-гель — це королівська розкіш, яка таїть чуттєве задоволення завдяки кремовій консистенції.
 • Гель-піна — ще один б'юті-продукт нового покоління, який утворює густу пишну піну й огортає абсолютним комфортом.
 • Мус — вирізняється ніжною й легкою консистенцією, яка дарує абсолютно нові відчуття.
 • Олія — схожа на звичайну косметичну олію, але під час контакту з водою перетворюється на ніжну піну та делікатно очищає шкіру.
 • Молочко — ультрам'який засіб, який рекомендується для шкіри, схильної до подразнення й сухості.
 • Желе — своєрідний оригінальний гібрид гелю для душу та мила, що має незвичайну характерну консистенцію.
 • Скраб — виконує функції одночасно двох засобів, очищаючи й відлущуючи.

Випускають цю групу товарів десятки різних компаній-виробників як сегмента мас-маркет, так і преміумкласу. Це дає змогу кожному вибрати та купити гель для душу за прийнятною ціною.

Сучасний склад і можливості гелю для душу

Відомі бренди намагаються йти в ногу з часом, створюючи інноваційні засоби. Такі, які виконують не тільки головне завдання — дбайливе очищення, а й безліч додаткових функцій, наприклад, тонізування, живлення та зволоження. Для цього розробляються м'які формули з алое, з ефірними оліями й іншими добірними натуральними компонентами. Вони делікатно очищають шкіру без подразнення, сухості та стягнутості. Водночас забезпечують чудовий додатковий догляд, допомагаючи розв’язувати наявні проблеми. Залежно від складу та конкретних можливостей, всі засоби поділяються на три категорії:

 • жіночі — враховують основні типи шкіри та щоденні потреби;
 • чоловічі — створені з урахуванням особливостей чоловічої шкіри, яка грубша, жирніша від жіночої й потребує відповідного догляду; крім складу чоловічі гелі для душу відрізняються ще й ароматом;
 • дитячі — адаптовані до чутливої та вразливої шкіри, що вимагає до себе особливої уваги.

Упаковка й аромат

Більшість гелів для душу випускаються в пластикових флаконах із дозатором для зручності та гігієнічності використання. Вони відтворюють справжню пристрасть до розмаїття краси, демонструючи різноманітні дизайнерські рішення в плані форми, розміру та кольору. Крім класичних упаковок, є дуже креативні й оригінальні, стильні та елегантні, витончені та розкішні. Завдяки такому підходу сучасні засоби привносять родзинку у ванну кімнату, додаючи особливого шарму.

Що стосується аромату, гелі для душу бувають також найрізноманітнішими — свіжі, фруктові, квіткові, десертні тощо, звичайні та парфумовані. Вони
дають змогу зануритися у світ задоволення, настроюючи на позитив і заряджаючи енергією або, навпаки, створюючи заспокійливий, розслаблювальний ефект. Окрему категорію становлять продукти без запаху. Згідно з відгуками, це справжня знахідка для астматиків, алергіків і людей із чутливою шкірою.

Що пропонує інтернет-магазин ROZETKA

У ретельно сформованому каталозі представлені найактуальніші засоби. Не становить труднощів знайти підхожий за різновидом, складом, упаковкою, ароматом й іншими параметрами. Це якісні гелі для душу таких популярних брендів, як:

 • Nivea,
 • Palmolive,
 • Dove,
 • Fa,
 • Le Petit Marseillais і багатьох інших.

У наявності є як традиційні, скрабувальні та лікувальні продукти, так і парфумовані, які продовжують лінійки ароматів знаменитих модних домів. Це товари бездоганної якості, що реалізуються за демократичною ціною з доставкою по Україні. Докладніша інформація — у відповідних розділах.

Показати ще 60 товарів