Картка Rozetka

Відгуки покупців про Стабілізатор напруги Gemix GX-501D

Код:  5606439
Оцінка користувачів 4.17/5
на основі 57 відгуків
  • 5 зiрок
    24 оцінок
  • 4 зiрок
    1 оцінок
  • 3 зiрок
    4 оцінок
  • 2 зiрок
    4 оцінок
  • 1 зiрок
    2 оцінок
Фотографії та відео покупців
  • AI аналіз відгуків
    36 відгуків:  позитивні — 60%, нейтральні — 20%, негативні — 20%
    Загалом, покупці стабілізатора напруги GMX GX-501D відзначають його ефективність для холодильників та котлів, а також простоту використання і відносно тиху роботу. Більшість задоволені стабілізацією напруги для побутових приладів, особливо в умовах частих перепадів. Основна критика стосується неправдивої/неточної індикації на дисплеї, а також трапляються скарги на несправності, короткий термін роботи деяких екземплярів та неефективність для ПК або складних електроприладів. Більшість недоліків відзначені в розрізі специфічного застосування або несумісності, а не загальної роботи пристрою.
    Виберіть, щоб дізнатися більше
  • Владислав С***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

    Гарний стабілізатор. Працює.

  • Віталій В***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

    Загалом - працює, напругу вирівнює, як для своєї категорії доволі тихо клацає. Має два виходи, що зручно. Задачі, які мені від нього потрібно - виконує.
    Але:
    1. Розетка включає плату за доставку (більшу, ніж у НП за подібного розміру посилку). Пакування являло собою просто обгортання комплектної (доволі тонкої і без ущільнювачів всередині) коробки стрейч-плівкою, між шарами якої і знаходився чек з гарантійним талоном. І в такому вигляді - в добру путь, як то кажуть.
    2. Всередині корпусу трансформатор прикручений лише одним довгим гвинтом. Другий разом із гайкою просто катається всередині корпусу стабілізатора. Певно, треба докручувати самому.

    Переваги:
    працює, доволі тихий, має два виходи
    Недоліки:
    Пакування продавцем, не прикручений гвинт всередині корпусу, декоративний дисплей
  • Віктор
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

    Купували більше 2 років тому. Стоїть на котлі. Працює справно. Стабілізує напругу

  • Ганна Т***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

    Дуже поганий стабілізатор,ні котла,ні зарядну станцію (окремо навіть)не витримує,буквально через хвилин 15 вибиває.

  • Віктор В***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

    Придбав. Підключив до мережі (з показниками 245-260в). Стабілізатор вирівнює до 225в, хоча на табло висвічує 220в. Звуків ніяких не видає. Забезпечує двох споживачів холодильник та телевізор.

    Переваги:
    Ціна - Якість
    Недоліки:
    Не помічено
  • Елена П***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

    Працює справно, декілька разів навіть відключав техніку при високій напрузі. Швидка відправка, заводське пакування.

    Переваги:
    Ціна, якість
    Недоліки:
    У мене не має.
  • Бондаренко О***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

    Дякуємо, працює. Поки все добре

    Переваги:
    Не дорого
    Недоліки:
    Поки не знайшли
  • Римма К***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

    Гарний стабік, працює, індикація не є декорацією, а показує вихідну напругу в реальному часі, коли вхідна напруга падає, то знижується і показник індикації ...доволі тихий, гучно не клацає. Всі задоволені.

    Переваги:
    Виконує свою роботу, відключається при 140..провірено,хоч на коробці написано 160
    Недоліки:
    Поки не бачили
  • Сергій П***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

    Напругу стабілізує, котел працює. Для цього й брав.

  • Олег
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

    Почитав коментарі, купив....
    Холодильник Атлант, 2 компресора, не запускає.Якщо по черзі - працює.
    В п'ятницю отримав, в неділю повернув.Робітниця розетки сказала, щоб отримати повернення грошей, потрібно стабілізатор відправити на експертизу до сервісного центру.Чекати 2-3 тижні.Причина, вона не впевнена, що я звідти нічого не витяг!!!Абсурд.

    Переваги:
    Не підійшов
    Недоліки:
    Не підійшов
    • Ігор К***

      атлант пусковий ток більше 350 ват, треба було брами більш потужнійший , у мене 2000

    • Дмитрий

      Звичайно що він не потягн холодильник, ця модель розрахована на роутерт, телевізори, та газові котли сумарно до 350Вт, у мене на холодильнику Атлан стояла модель 1000ВА іншого виробника (переставив його на комп), а взяв трохи із запасом 2000ВА і прахює холодильник газ.котел!

    • Представник постачальника
      Представник постачальника

      Доброго дня. Не треба занижувати оцінку товару через те що невірно підібрали потужність стабілізатора під ваш холодильник. Gemix GX-501D розрахован на максимальне навантаження 350 Вт. Обираючи стабілізатор для холодильника, треба знати потужність холодильника, 1 чи 2 компресори і якого типу лінійні чи інверторні. Кожен запуск лінійного компресора супроводжується високими пусковими струмами, через які споживана потужність холодильника збільшується у кілька разів. Наприклад, якщо пристрій має номінальну потужність споживання 100 Вт, то в момент запуску компресора вона може зрости до 700 Вт. Пікова потужність двокамерних холодильників, що мають у своєму складі два компресори, може сягати 1,5-2 кВт.

  • Александр Щ***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

    Работает.

  • Сергей Д***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

    Подключил к ювелирной сварке, не понравилось как работает, потом подключил у лазерному аппарату и плюс минус норм. Экран постоянно показывает 220 и не понятно уравнивает что то или нет.

    • Представник постачальника
      Представник постачальника

      Доброго дня. Дякуємо за відгук та бажаємо приємного користування!

  • Юлія П***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

    Норм

    • Представник постачальника
      Представник постачальника

      Доброго дня. Дякуємо за відгук та бажаємо приємного користування!

  • Максим
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

    Купив після ремонту холодильника. 04.2024. працює. все ок

  • Арсен Х***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

    Хороший стабилизатор. Купил второй для холодильника. Первый брал для морозильной камеры. Пришёл товар вовремя. Очень доволен. Спасибо Розетке. Стабилизатор рекомендую.

    Переваги:
    Тихий.
    Недоліки:
    Нет
    • Дмитрий

      Не зрозуміло що у вас за холодильник такий, але цей стабілізатор не розрахований на холодильник, тому якщо швидко вийде з ладу я не удівлюсь! Рекомендую переставити його на менш потужний ппистрій, а для холодильника взяти потужнішу модель стаба!

  • Олег Р***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

    Купив 23 листопада 2022, у червні 2025 перестав працювати - індикація "H". Гарантія вказана 1 рік, на корпусі вказано 2 рокі. По факту не рекомендую. Ще є один куплений 02 липня 2023 року. Він ще працює.

    Переваги:
    Ціна, 8 ступенів
    Недоліки:
    Не на довго хватає
    • Олег Р***

      На платі є резистор підстроєчний, можно його трохи повернути по годинной стрілці, індикація "H" пропаде, та усе запрацює. Якщо крутити проти годинника, то буде писати "L".

    • Олег Р***

      Здав в ремонт не офіційний. Відремонтували за 800 грн. Працює.
      Індикація 220 не є постійною - коли падає чи росте напруга так клацають реле, то відображає інші значення напруги.

  • Юрий Л***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

    Взагалі неправильні показники на табло.
    Тільки 220.

    Переваги:
    Ніяких
  • Прудкой М***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

    Спасибо, вернули деньги.

    Переваги:
    Вернули деньги.
    Недоліки:
    Сломался в течении недели.
  • Прудкой М***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

    В начале января забрал, работал, хотя показывал 220в постоянно (что есть неправильно). Вчера на табло загорелась "Н". Помогло включить/выключить. Котёл при этом не работает. Через пару часов снова стабилизатор перестал работать и буква "Н" вместо 220 на табло. Дом остыл. Я думаю так не должно быть с новым стабилизатором.

    Недоліки:
    Новый стабилизатор перестал работать.
  • Артём
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

    Покупал для котла, пои получении не проверял. Установили котел, взял стабилизатор, а он просто даже не включается. При включении в розетку ничего не происходит. Очень жаль

    Переваги:
    Выглядит минималистично
    Недоліки:
    Не работают
  • Капустюк Ю***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

    Стабілізатор стоїть тільки на холодильник. Декілька разів при сильному перепаді відключався. Тихий, без запаху. Все нормально.

    Переваги:
    Вартий своїх коштів
    Недоліки:
    Поки не помітила
    • Представник постачальника
      Представник постачальника

      Доброго дня. Дякуємо за відгук та бажаємо приємного користування!

  • Сергей Б***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

    Как все пишут, горящие цифры 220 вольт - это просто для морального успокоения владельца. Реально на выходе разное напряжение, но не ниже 200 вольт. Подключил к нему инверторный холодильник и стаб его нормально вытягивает. Напряжение в сети регулярно опускается ниже 190 вольт но стабилизатор выполняет свою работу. Проверял с латром - стабилизатор вытягивает выше 200 вольт с входящих 165, если ниже - он уже выдает меньше 190 вольт.

    Переваги:
    Сравнительно недорого. С работой справляется. Практически неслышен.
    Недоліки:
    Пока не замечено.
  • Влад В***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

    Все супер, свою функцію виконує. Трохи клацає, коли перепад напруги, отже працює)

    Переваги:
    Ціна
    Недоліки:
    -
  • Татьяна П***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

    Замовили , оформили , прислали швидко. З поштою та оплатою ніяких проблем не було . Прийшов у гарному стані . Працює . У мене від нього працює інкубатор. Все влаштовує .

    Переваги:
    Беззвучний , показує напругу .
    Недоліки:
    Немає
  • Володимир К***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

    Оптимально для роботи інверторного холодильника.

    Переваги:
    Добре працює, все відповідає опису на сайті.
    Недоліки:
    Не виявив
    • Представник постачальника
      Представник постачальника

      Доброго дня. Дякуємо за відгук та бажаємо приємного користування!

  • Татьяна В***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

    Чудовий стабілізатор

  • Валентин Г***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

    Все влаштовує. Рік користуюсь проблем не мав

    Переваги:
    не має
    Недоліки:
    не має
  • Олег Р***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

    Беру уже второй, первый раз брал 01 грудня 2022.
    И оба раза для инверторного холодильника.
    Очень нужная вещь, в период перепада напряжения клацал/переключал обмотки не один раз.

    Переваги:
    Цена/качество
    Недоліки:
    Нет
  • Шандригось О***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

    підлючений котел, холодильник. все працює норм

    Переваги:
    прилад працює
    Недоліки:
    не виявлено
  • Артем Т***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

    Працює без нарікань

    Переваги:
    Ціна
    Недоліки:
    Відсутні
  • Юрій
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

    Як на мене абослютно безтолкова річ. У зв'язку з частими відключеннями світла відбувався перепад набруги і моментами переставав запускатись ПК - або під час роботии блок живлення йшов в захист і ПК виключався. Взяв в товариша стабілізатор apc 1200, щоб протестувати - проблема вирішилась, ПК працював стабільно. Так як apc в продажі не знайшов - купив даний стабілізатор. Проблема як була - так і залишилась. ПК вирубується, не включається. Один раз було, що в процесі роботи блок живлення пішов в захист - і о чудо - в стабілізаторі щось переключилось - і ПК далі стабільно запрацював.

    Переваги:
    Не побачив
    Недоліки:
    Описав в коментарі
    • Олег Р***

      Для ПК нужно ups брать, а не стабилизатор... пропадало напряжение на 0.5 секунд - комп вырубается. Стабилизатор здесь не причем. А вот для холодильника даже с инвертором под 20-25т.грн. данный стабилизатор это оччень хорошо. Так же как и для котла газового.

    • Богдан

      Проблема в тому, що арс 1200 - має потужість 1200вт
      а цей всього 350вт
      Він просто заслабкий для поставленої задачі

    • Представник постачальника
      Представник постачальника

      Доброго дня. Маєте рацію, обираючи стабілізатор чи ДБЖ важливо звертати увагу на потужність (Вт), а при підборі до ПК треба орієнтуватися на максимальну потужність блоку живлення ПК + потужність інших приладів що будуть підключатись(наприклад монітор)+ 10% потужності для стабільної роботи.

  • Іван
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

    Тягне котел і ще пару зарядок для акумуляторів, сушку для взуття і роутер.
    Купляв для котла

  • Олег Р***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

    За свою цену очень хороший. Есть модель на 1000VA. Небольшие габариты. На просвет нормально сделанная плата управления. Целых 9 ступеней регулирования напряжения (AVR) - 4 вверх, 4 вниз и нейтраль. Щелкает тихо. Поставил на холодильник с инверторным компрессором (100Вт). Работает отлично.

    Недостаток один - внутри на следующее утро после покупки раздался звук шаркающий - отпал кусок припоя в виде капли. Слышно если взять стабилизатор в руки и пошатать. С трудом удалось его изъять через вентиляционные прорези. Еще одна сопля припоя была на внешней розетке под нагрузку. На фото они есть.

    Индикатор напряжения всегда показывает только 220В. При включении кнопкой индикатор показывает от 5 до 1 (режим тестирования?) и после этого зажигает 220.

    А так вещь незаменимая!

    Переваги:
    Цена, 9 ступеней AVR
    Недоліки:
    Фиктивный индикатора 220В, проблемы сборки
  • Ярослав І***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

    Скажіть будь ласка,а дві морозильні камери витримає

    • Гость

      Нужно смотреть по нагрузке, которую будут давать на стабилизатор. Идеальные условия - до 350Вт. 500Вт-максимальная нагрузка при которой не рекомендуется долго держать устройства через стабилизатор. Он в принципе выдержит и 700 Вт и не отключится, но стабильная и долговечная работа устройства-до 350 Вт.

  • Роман Б***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

    На корпусі присутні сліди використання. Це вже другий випадок. Більше тут заказувати не буду.

    Переваги:
    Ціна
    Недоліки:
    Б/у
    • Эксперт Rozetka
      Эксперт Rozetka

      Доброго дня, Роман! Дякуємо за звернення, Ваш відгук був переданий відповідальному співробітнику для вирішення проблеми, ми з Вами зв'яжемось.
      У разі виникнення додаткових питань, Ви можете скористатися довідковим центром .

  • Рытиков А***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

    Купил для газового котла ещё летом 2018 года, эксплуатировать начал в декабре. До этого думал, что индикатор на лицевой панели должен показывать реальное выходное напряжение. Оказалось, что вольтметра в приборе нет от слова "совсем", а индикатор просто распаян так, чтобы всё время показывать "220". Знал бы - взял бы что-нибудь подешевле без индикатора или что-нибудь посерьёзнее с индикатором. Несерьёзно со стороны Gemix так профанировать идею индикации.

    Переваги:
    Цена, габариты.
    Недоліки:
    Индикатор на лицевой панели - чистая декорация и профанация.