Відгуки покупців про Миша Hator Pulsar 2 USB Black (HTM-510)

• Захар Шелестенко
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

Миша супер,перші три дні було не звично тому що форма миші була не дуже зручна але через три дні користування звик,сенсор дуже чудовий не зриває у кс2 пкм та лкм дуже приємно натискаються

Переваги:
    Сенсор
    Недоліки:
    Поки що відсутні
  • Лариса
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

Користуюся декілька днів, сенсор топ, збірка хороша ціна топ за таку якість

Переваги:
    Ціна
    Недоліки:
    Нема

Вітаємо! Вдячні Вам за високу оцінку та вибір продукції HATOR :) Бажаємо довготривалого та комфортного користування!

• Ростислав Горбуль
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

Первое впечетление. Купил данную мышь для замены моей старенько HyperX Pulsfire Core. Искал +- такую же, как прошлую по размерам. Эта Hator Pulsar 2 чуток больше, но не чувствуется. Hyperx: 64 x 120 х 41 / Hator: 68 х 123 х 38
    1.ЛКМ и ПКМ - клики приятные.
    2.Колесо - нажатие на колесо четкое и приятное. Колесо хорошо крутится, но сами ощущения не сильно понравилось, но это на любителя.
    3.Боковые кнопки - нажатия приятные. Расположение, после прошлой мыши, пока не слишком удобное, так как ближняя кнопка чуток под наклоном, и такое ощущение, что и слишком близко, но думаю, что дело привычки. Не считаю это пока за минус.
    4.Сенсор 3327, никогда с ним не испытывал проблем на HyperX Pulsfire Core, из-за этого для меня это плюс.
    5.ПО. Вроде всё понятно и работает, но я в нем сильно не разбирался, поставил свои 800 DPI и замедлил переливание цвета.

Пока всё, вдруг что поменяется.

Переваги:
    Цена/качество, по акции вообще супер.
    Недоліки:
    Пока прокрутка колеса, но это вероятно всего именно мои ощущения, так как работает хорошо
  • Карпенко Ростислав
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

Крутий чутливий сенсор. Легенька і зручна в руці

Недоліки:
    Не має

Вітаємо! Вдячні Вам за високу оцінку та вибір продукції HATOR :)  Бажаємо довготривалого та комфортного користування!

• Денис Лата

Брал на замену g102. Очень приятная мышь за такую цену

Вітаємо! Вдячні Вам за високу оцінку та вибір продукції HATOR :)  Бажаємо Вам приємного користування й підкорення нових горизонтів геймінгу!

• Тарас Чорнейко

Прийшла бракована , залипає ПКМ

Доброго дня! Дякуємо за звернення. Для вирішення питання зверніться, будь ласка, в техпідтримку.

• Филимонов Дмитрий
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

Через 2 місяця користування почала заліпати пкм , то натискається 2 рази то не натискається… куди звернутися !?

Переваги:
    Гарна миша
    Недоліки:
    Залагала пкм через 2 місяці

Вітаємо! Шкодуємо, що Вам довелось зіштовхнутись із негативним досвідом.
      На дану модель діє гарантійний термін 24 місяці, у Вас є можливість звернутись до нашого сервісного центру напряму для діагностики та безкоштовного обслуговування. Залишити запит до СЦ можливо через форму зворотного зв'язку, що на офіційному сайті HATOR.

• Артем
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

Користуюся декілька днів, сенсор топ, збірка не хромає. До форми потихеньку звикаю. Покупкою задоволений повністю)

Переваги:
    Сенсор, матеріали, форма
    Недоліки:
    Не знайшов

• Ярослав Чорногор

Топ мишка за свою ціну)

Переваги:
    Не зриває
    Недоліки:
    Поки не виявив

• Іван Матвєєв
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

первое время как только купил, всё работало замечательно, поставил софт, очень понравились глайды, но заметил что сенсор немного выпендриваться и иногда будто пропускал коврик, я сильно на это не обратил внимание, потомучто подумал что я просто поднимал мышь слегка, но это реально напрягало. спустя пару месяцев я начал это замечать ужасно сильно даже когда просто не играю, я надеюсь это просто брак а не просто плохая сборка и каличный сенсор

Переваги:
    глайды
    Недоліки:
    сенсор

Вітаємо! Дякуємо за вибір продукції нашого бренду!
      Спробуйте перевірити якість ігрової поверхні, перевірити якість\змінити USB порт, перевірити ПК на системні затримки та сам сенсор на засміченість. Для додаткової консультації у Вас завжди є можливість звернутись до нашої тех. підтримки, що на офіційному сайті HATOR.

• ....

...

• Валентин Вольський
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

Мишка супер. На дотик дуже приємна, звуки натискання теж класні. Дизайн простий але гарний. Бокові кнопки теж працюють(як на сайтах так і в іграх). Щоб бокові кнопки працювали в іграх потрібно скачати драйвер цієї мишка —-> посилання
    Тут драйвер, там все можна регулювати, наприклад: підсвітка.

Переваги:
    Все добре

• Валентин Вольський

І ще одна додаткова річ. Знизу на мишці є 2 білі прокладки на яких є прозора плівка, якщо цю плівку зняти то мишка буде набагато легше ходити по коврику і тоді прийдеться зменшити чутливість мишки, бо вона тоді дуже швидко рухається.

• Олексій Арсенюк
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

чудова миша для гри та проста для використання

Переваги:
    гарний дизайн, приємний звук кнопок та колеса, гарний софт, дуже добре було запаковано
    Недоліки:
    поки немає, подивимося що буде через пів року-рік

• Оксана Баран

Хороша миша для геймерів

Вітаємо! Вдячні Вам за високу оцінку та вибір продукції HATOR :)  Бажаємо завжди бути на вершині лідербордів і вражати всіх своїми ігровими скілами разом з HATOR!

• Віталік Марценюк

Крута мишка рекомендую

• Владимир

Супер

Недоліки:
    не має

Вітаємо! Вдячні Вам за високу оцінку та вибір продукції HATOR :)  Бажаємо Вам приємного користування і підкорення нових горизонтів геймінгу!
      У разі виникнення питань на офіційному сайті HATOR діє розділ "FAQ" із корисною інформацією та рекомендаціями по експлуатації та догляду нашої продукції.

• Богдан Коваль

Все працює

Переваги:
    Удобна в руці
    Недоліки:
    Була невилика подряпина але я її заклеїв наліпкою
    • Максим Осауленко

Нада было смотреть когда покупал.
      Это я о недостатке.

• Артём Пашко
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

Отличная мышка! Собрана отлично, удобна в управлении, лёгкая подсветка

Переваги:
    Удобная

• Артем Рымаренко
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

Дуже приємно як для мене тримати її в руках, рекомендую, поки проблем ніяких не виявивм

Переваги:
    Ціна
    Недоліки:
    Поки не знайшов

• Артем Ісичко
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

Класна зручна мишка, по столу без коврика їздить відмінно

• Влад Блашкун
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

Дуже класна мишка, все працює всі кнопки та підсвітка гарно працює, з софтом теж проблем немає

• Реуцкий Роман
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

Добра миша за свою ціну, все работає, ПО теж в гарному стані

Переваги:
    Ціна, ПО
  • Сергій Левашов
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

Чудова миша. За таку ціну тут є все, що треба: мала вага, ПЗ, якісні матеріали, приємний клік, гарний сенсор, зручна форма.
    Ціна такої мишки у всесвітньовідомих брендів була б не менше 2500 грн
    Тому, хто задумується - раджу брати, тим більше зараз сезон знижок, може вона ще дешевше буде, хоча вже й немає куди

• Віктор Козоріз
    Продавець: Rozetka

Я купив не на Розетці, але хочу поділитися своїми враженями тут.
    Це найкраща мишка яка у мене була за останні 10 років. Я з дитинства люблю все що пов'язано з іграми і у мене було багато девайсів, але ця миша реально перебила всі інші які у мене були до цього.
    Мастхев 2024

Переваги:
    Дуже якісні матеріали, Вага така як треба. Посадка дуже комфортна.
    Недоліки:
    Жодного недоліку

• Илья
    Продавець: Rozetka

за эти деньги можно посмотреть что то и по лучше, ну в целом норм

Переваги:
    удобная форма, приятный клик, красивая подсветка, качественный кабель, хороший софт с настройками
    Недоліки:
    если давить на корпус мышки, то прожимаются все кнопки, не качественное колёсико
    • Максим Осауленко

Так а зачем ты давишь на корпус мышки, так и поломать можно.

• Дмитро

В характеристикі сенсор 3335 ,в описі 3327

Недоліки:
    Так який сенсор?)

Вітаємо!
      Модель сенсора: PixArt 3327