Відгуки покупців про Миша Hator Stellar Pro Wireless/Bluetooth/USB Black (HTM-550)

24 відгуки

• Артем Коріненко
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

Миша сама по собі хороша але ж свої маленькі недоліки. 1:У мене чомусь коли підсвічування вимкнено час від часу вона чомусь мигає якимись кольорами,але миша повністю заряджена. 2:Не зручно що коли миша у режимі очікування і коли ти її береш в руки велика затримка сенсора.

Переваги:
    Дуже легка та зручна.
    Недоліки:
    Написав в описі
  • Сергій
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

Перші враження: Сенсор, перемикачі та вага відмінні. Кабель у комплекті ну дуже м'який. Колесо скрипить (може з часом припинить), трохи замала, немає кнопки для зміни DPI, немає можливості переглянути рівень заряду. Тим хто користується старим Wi-Fi на ноутбуках треба буде купити новий роутер з 5 ГГц та можливо ще Wi-Fi "свисток", бо вибиває.

Переваги:
    Сенсор, перемикачі, вага
    Недоліки:
    Трохи замала, немає кнопки для зміни DPI, не ідеальна якість, немає можливості переглянути рівень заряду

Добрий день! Дякуємо за відгук! Кнопка зміни DPI знаходиться на нижній частині корпусу мишки. Про низький рівень заряду сигналізує(блимає червоним кольором) світловий індикатор який знаходиться біля кнопки перемикання DPI. Також є можливість перевірити заряд у режимі Bluetooth. Так, бездротові пристрої які працюють на однакових частотах дійсно можуть створювати перешкоди один для одного.

• Богдан Коваленко
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

Курсор плаває, люфт, коли розряджається то вимикається і вмикається кожні 3 секунди, немає можливості переглянути заряд, відчувається в руці на 60 грам

Вітаємо! Дякуємо за вибір продукції нашого бренду!
      Щодо вашого питання, індикатор заряду знаходиться на нижній частині корпуса миші. У разі виникнення додаткових технічних питань, рекомендуємо звертатись напряму до тех. підтримки, що на офіційному сайті HATOR.

• Ботнар Богдан
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

Краща миша що я брав колись. Все що треба е. Сенсу не зривае)

Переваги:
    Все
    Недоліки:
    Немае iндикатора заряда.

Вітаємо! Вдячні Вам за високу оцінку та вибір продукції HATOR :)
      Бажаємо довготривалого та комфортного користування!

• Олександр Бірюков
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

Не раджу нікому брати цю мишку

Недоліки:
    Не працює без дроту, з дротом дуже сильно плаває по робочому столу

Вітаємо!
      Можливо потрібно виконати сполучення з передавачем, від'єднайте передавач від комп'ютера та переконайтеся що мишка у бездротовому режимі. Затисніть і тримайте три клавіші - ліву, колесо, праву. Дочекайтеся моменту коли світловий індикатор на нижній частині корпусу мишки почне блимати та під'єднайте передавач до комп’ютера. Якщо Вам необхідна допомога з налаштуванням, або під'єднанням миші, рекомендуємо звернутись по Вашому питанню до нашої тех. підтримки напряму, що на офіційному сайті HATOR.

• Назар Федорчук
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

Дуже сподобалась мишка, брав на подарунок.

Переваги:
    Дуже довго тримає заряд
    Недоліки:

Вітаємо! Вдячні Вам за високу оцінку та вибір продукції HATOR :)  Бажаємо довготривалого та комфортного користування!

• Дарія Россоха
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

Мишка топ, дуже легка, гарний софт, три режими зʼєднання, АЛЕ якщо ви підключені через usb/bluetooth та заряджаєте мишку від розетки як я (бо не маю вільних слотів), то вона більше не працює на час зарядки від usb/bluetooth й стає камінчиком). З попередніми бездротовими мишками logitech/xtrfy таких проблем не було, вони працювали від час зарядки без проблем, що насправді дуже зручно. Особисто для мене це величезний мінус.

Переваги:
    Легкість
    Недоліки:
    Заряджати від розетки і користуватись немає можливості
  • Данюк Олександр
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

Я думав що колесико є індикатором заряду миші(зелений - високий заряд, жовтий - заряд біля 50%, червоний - треба заряджати, але це не так в мене просто колесико весь час зелене, але коли заряду немає на пару секунд загорається синім кольором і мишка вимикається, це було під час гри, тому я відразу підключів дріт і переключив режим, але воно не працювало, почав переживати, вже думав що буду повертати мишку, але витягнув з комп'ютера передатчик 2,4 Ггц, та вставив назад в пк і запрацювало, дивно поки це

Переваги:
    Легка, дріт дуже приємний
    Недоліки:
    Неможливо дізнатись коли потрібно заряджати мишку(немає блютузу на пк)

Вітаємо!
      Підсвітка скролу відповідає за профіль DPI.
      На цей момент, коли миша буде розряджатись на нижній панелі про це буде сигналізувати червоний світлодіод. Додатково процент заряду можна перевірити в системі при Bluetooth з'єднанні. Також працюємо у напрямку додати можливість перевірки заряду у майбутніх оновленнях програмного забезпечення.

• Тимур Данилин
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

По проводу есть задержка, по беспроводу такое ощущение что тоже но меньше

Вітаємо!
      Якщо у Вас виникли питання стосовно налаштувань миші, рекомендуємо звернутись по Вашому питанню до нашої тех. підтримки напряму, що на офіційному сайті HATOR.

• Вячеслав Шнайдрук
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

Спочатку все було гарно, але через декілька дней проявилась проблема. По 2.4 ггц відвалюється кожні 30 секунд десь на 0,5 сек, грати в Osu! фізично не можливо! Впринципі в будь-які ігри грати сомнітєльно коли все так, не знаю мабуть брак чи що. Я експерементував, підключав клаву суто проводом, відключав роутер з розетки, та відносив телефон в іншу кімнату, все одно проблема зберігається. Що робити не розумію

Переваги:
    Дійсно класний сенсор
    Недоліки:
    відвалюється

Вітаємо!
      Інтерференція - це феномен, який виникає при накладанні двох або більше хвиль, що рухаються на перетинаючих або співпадаючих шляхах. Якщо дві хвилі знаходяться у протифазі на 1/2 періоду (тобто одна мінімальна, коли інша максимальна), то результатом є деструктивна інтерференція, що призводить до повного знищення, якщо вони мають однакову амплітуду.
      Інтерференція може виникнути між бездротовою мишкою та роутером або іншим бездротовим пристроєм. Це може статися, коли обидва пристрої працюють на однаковій частоті 2,4 ГГц. Інтерференція може призвести до перебоїв у роботі бездротової миші або до зниження швидкості Wi-Fi.

• Володимир Каушан

cooL
    до этого была hator pulsar коробка там получше, но тут судя по цене деньги ушли на качество мыши, а оно тут 10/10

Переваги:
    очень легкий и длинный провод, аккамулятор, комлектация, топовый сенсор
    Недоліки:
    софт, но это не относиться к работе мыши

У разі виникнення питань на офіційному сайті HATOR діє розділ "FAQ" із корисною інформацією та рекомендаціями по догляду та експлуатації нашої продукції.

• Євген
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

Користуюсь пів місяця. Поки не підводила. Спочатку скачавши додаток помітив баг: курсор рухається, як черепаха. Але натиснувши зелену кнопку на екрані ще раз все приходить в норму.

Переваги:
    Калібрування можна регулювати;
    Легка;
    Дуже приємна на дотик;
    Швидка;
    Рука не пітніє;
    Дизайн топовий.
    Недоліки:
    Поводить себе як алкаш, коли калібрую у додатку.
    Боїшся кожний раз, що може впасти нечайно і 2к на вітер...

• Владислав
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

Дуже ергономічна та легка миш, не пошкодував, що обрав саме Hator

• Едуард

Крута миша

Переваги:
    Не зриває, зручна

Вітаємо! Вдячні Вам за високу оцінку та вибір продукції HATOR :)  Бажаємо Вам нових рекордів та крутого геймплею!

• Максим
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

Мишка чудова. Я вражений її функціональністю та ергономікою. Це важливий елемент для мене, оскільки я проводжу багато часу за комп'ютером, працюючи та розважаючись. Однією з переваг цієї мишки є її дизайн, який дуже зручний для моєї руки.Зауважу, що ця мишка бездротова, і її акумулятор тримає заряд на довгий час, що робить її дуже практичною для користування.

Переваги:
    Надвичайно легка, має 3 режими роботи, чудовий дизайн.
    Недоліки:
    Незрозуміло як дізнатись скільки заряду залишилось.

Вітаємо! Вдячні Вам за високу оцінку та вибір продукції HATOR :)
      Щодо Вашого питання, на цей час можливість перевірити заряд є при підключенні миші до ПК через Bluetooth.
      У разі виникнення додаткових питань на офіційному сайті HATOR діє розділ "FAQ" із корисною інформацією та рекомендаціями по догляду та експлуатації нашої продукції.

• Влад Карманов
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

Дуже крута легка миша, але при підключенні через дріт з'являється інпут лаг

Переваги:
    Легка, крутий сенсор
    Недоліки:
    Інпут лаг через дріт
    • Максим Кополовець

Спробуй скачати софт і підняти poiner accuracy до 20 ( по дефолту 10)

• Максим Кополовець
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

Мишка сама по собі хороша, до цього користувався Hator Vortex Evo, то по зрівнянні з нею ця набагато менша, зіткнувся з проблемою що не працювала по Бездротовому звязку, проблема виявилась у тому що фішка акумулятора не була повністю підключена у плату, допомогла зубочистка, через соту в корпусі трохи підіпхнув штекер і вуаля, бездротовий режим працює.Додаю фото для порівння обох мишок.
    Також після покупки рекомендую вам скачати софт та у вкладці Settings виставити пункт Pointer accuracy на 20, (по дефолту 10 і відчувається ніби якась неточність у керуванні курсором/затримка).

Переваги:
    Легка, компактна, хороша ціна
    Недоліки:
    Можливо зза того що модель нова можуть виникати такі нюанси як виник у мене.
    • Влад Карманов

Пишу відповідь на ваш коментар, я нічого не хочу сказати але пункт Pointer accuracy відповідає за чутливість миші,взагалі ця фунція вінди, яку можна керувати у налаштуваннях миші У ВІНДІ, і якщо поставити цей пункт на 20 то як мені на ігровій миші грати в ігри на такій чутливості?

• Денис Кузьменко

Нз, я в себе залишив pointer accuracy на 10 і не відчув різниці в сенсі в порівнянні зі старої мишкою

• Виталий Русаков
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

Гарна миша, дуже легка та комфортна та красива по дизайну, якщо будуть зміни напишу.

Переваги:
    Вигляд, комфортність, та легкість
    Недоліки:
    софт який не показує заряд батареї, та трохи "люфтить" лкм
    • Балаж Іштван

Напевно брак якийсь.
      В мене без люфту.

• Денис Кузьменко

Хлопці, а яка мишка по розміру, сильно маленька?

• Виталий Русаков

як g305 але трохи іншої форми

• Bogdan
    Продавець: Rozetka

Це НАЙОБ’ЄКТИВНІШИЙ огляд. В миші все круто, окрім підключення по проводу. А також миша мала, підходить для клоу грипу та фінгертіп грипу. Але, якщо ви гном, можете й усією долонею тримати.

За такий прайс аналогів з такою начинкою і збіркою немає, брати рекомендую.

Переваги:
    Чудова збірка, нічого не люфтить не скрипить. Хороші кліки на основних і бокових, заряд тримає 2-3 дні користуюсь 8+ годин в день, прекрасний сенсор
    Недоліки:
    під час підключення по проводу мишка буквально плаває по екрану фікситься тим що в софті ставите частоту опитування 500 герц
  • Влад Сидоренко
    Продавець: Rozetka

очень классная мышка всем советую, очень легкая и качественно сделанная

Переваги:
    легкая, не потеет рука, качественный пластик
    Недоліки:
    в софте нету индикатора заряда мышки, нету где купить дополнительных глайдов

У разі виникнення питань, на офіційному сайті HATOR діє розділ "FAQ" із корисною інформацією та рекомендаціями по догляду та експлуатації нашої продукції.

• Той самий
    Продавець: Rozetka

В цілому мишка не погана, якщо не брати до уваги те, що грати ви будете тільки у 2.4ггц, бо користуватися нею через дріт нереально(бо курсор просто плаває), а ставити pointer accuracy у 20 немає ніякого сенсу, бо буде сильна лісинка при русі курсора(скрішот я додав), що буде сказуватись на точності(ще дуже сильно підіймається dpi, 800dpi відчувається як 1200). Якщо брати до уваги гру на 2.4ггц, то мишка показує себе чудово, я тестив її у багатьох іграх, і питань ні яких нема. Але інколи дратує ліва кнопка яка люфтить, що сказується на відчуті від кліку миші (можливо мені просто не пощастило). Збірка миші, як для такої ціни дуже не погана, вона не хрустить не прогинається, і відчувається у руці чудово. Можливо що проблема з дротом це якийсь брак, або тощо.

Переваги:
    Вага, форма, сенсор, мікрікі на кнопка, непогане колесо.
    Недоліки:
    Софт, люфт лівої кнопки, імпут лага коли підключаєш дріт.
  • Юрій
    Продавець: Rozetka

Купував дану мишку не тут, але маю що про неї сказати.

Мишка за свою ціну просто чудова, але все ж має декілька недоліків.
    До переваг можу віднести її вагу, 54 грама це дійсно чудово. Автономність середня, підзаряджаю раз на 2 дні. Сама мишка досить компактна, але для великої руки підійшла ідеально. Підсвітка чудова, легко налаштовується, її не багато, виглядає так як і потрібно. Також тут чудовий сенсор, через який мишка і купувалась.

Тепер до недоліків, і вони дійсно є.
    1. Люфт основних клавіш.
    Основні клавіші не тісно притискаються до механізмів натискання, через що згодом виникає проблема, коли ви затискаєте ліву клавішу мишки, а вона сама її відтискає, хоча ви цього не відчуваєте.
    2. Софт.
    Використовую мишку відразу на два пристрої - комп'ютер та ноутбук. Спочатку хотів під'єднати через BT до комп'ютеру, так як його версія 5.3, і він повинен швидше працювати ніж 2.4 Гц USB-передавач (заявлено затримку через нього 8 ms). Але софт не дає цього зробити, так як мишка працює з ПО лише через 2.4 Гц передавач та кабель. Якщо підключити мишку через BT, то ПО видасть помилку, і будуть активні лише стандартні пресети dpi+колір.

В цілому мишкою задоволений. Перший пристрій фірми Hator який собі придбав.
    Надіюсь виробник зверне увагу на недоліки, та виправить це в інших ревізіях або наступних моделях своєї продукції.

Переваги:
    Вага, підсвітка, можливість підключення до декількох пристроїв, ціна, акумулятор
    Недоліки:
    Люфт основних клавіш, програмне забезпечення
  • Кіріл Мартинюк

Купував мишку не тут!
    Чудова миша за свої кошти легка, класний сенсор, тільки є проблема що підсвітку не можна змінити в режим де вона буде змінювати кольори, великий DPI легко клікає тому це і плюс і мінус

Переваги:
    DPI, сенсор, по адаптер не має затримки ви навіть не побачите її
    Недоліки:
    клік але це не зовсім недолік це буває навіть плюс

У разі виникнення питань, рекомендуємо звертатись напряму до тех. підтримки, що на офіційному сайті HATOR.

• Глухов Егор
    Продавець: Rozetka

Мышь хорошая советую к покупке, но для большой руки не подойдет

Переваги:
    Легкая, удобная, хорошо скользит по поверхности
    Недоліки:
    В софте не показывает заряд

Добрий день! Дякуємо Вам за відгук та вибір продукції HATOR :)
      Думки клієнтів важливі для нас, тому ми врахуємо Ваші зауваження, щоб покращити якість і функціональність майбутніх продуктів.