Відгуки покупців про Клавіатура механічна HATOR Starfall Rainbow Origin Red (HTK-608)

272 відгуки Код:  277106218
  • Олександр Кузьменко

Чудова клавіатура користуюся уже 1 рік. Все чудово

Переваги:
    Недорого
    Недоліки:

Вітаємо! Вдячні Вам за високу оцінку та вибір продукції HATOR :)  Бажаємо довготривалого та комфортного користування!

• Сергій Фідірко

Отличный продавец и товар

• Сергей Бабенко
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

Купил месяца 3 назад, работала классно, сегодня включил ПК, все нормально работало, и вдруг все кнопки не отвечают на нажатия, зато кнопка переключения режима работает на ура, подключил в другой разъем и ура заработала, потом обратно переключил на старый юсб, поработала минуты 3 и опять не отвечает, хотя переключения режима работают, не думаю что в юсб проблема, подключил старую Клаву к тому же разъёму и она работает, не рекомендую в общем, хрень а не клава

Переваги:
    Подсветка
    Недоліки:
    Через 2 месяца перестала реагировать на нажатия, хотя кнопка режимов работает

Вітаємо!
      На дану модель діє гарантійний термін 12 місяців, у Вас є можливість звернутись до нашого сервісного центру напряму для діагностики та безкоштовного обслуговування. Залишити запит до СЦ можливо через форму зворотного зв'язку, що на офіційному сайті HATOR.

• Андрей Волчара

Покупал клавиатуру 23.02.2022
    Относительно неплохой и бюджетный вариант, что бы попробовать механику после каких нибудь мембранок и не более того. Со временем пробел просто отказывается регистрировать нажатие и приходится спамить его несколько раз. Для тех, кто планирует вести какие то стримы или снимать видео - щелчки будет очень хорошо слышно, не в зависимости от настройки самого микрофона. (У меня от HyperX, может быть на каком нибудь динамическом будет всё нормально). В остальном никаких проблем больше не замечал.

Переваги:
    Цена - качество, тяжеленькая, в принципе удобно в использовании
    Недоліки:
    Залипание пробела, отсутствие возможности сменить подсветку (кроме уже готовых режимов), звук щелчков слишком громкий
  • Вололодимир Ткачук
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

Придбав клавіатуру 2 лютого 2022, добре відпрацювала тільки 1 рік потім почалися проблеми, такі як подвійне спрацювання або просто непросто не працює одна із кнопок починаєш її підключати відключати гратися зі свічами тоді трохи кнопку попускає. Крайнє не рекомендую, краще взяти мембрану вона прослужить набагато довше і буде дешевше чим ОЦЕ або придивитися до якогось другого бренда. Приклад до того в мене була мембрана клавіатура яка прослужила 8 років і ніяих нарікань до неї не було.

Переваги:
    Працює нормально тільки 1 рік
  • Роман Пишник
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

При першому підключені не працює в одному ряді клавіш підсвітка, мабуть потрібно повертати товар.

Переваги:
    Недоліки:
    Некоректна робота підсвітки

Вітаємо!
      Нам дуже шкода, що ви не змогли повністю оцінити функціонал даної клавіатури. Нагадуємо, що згідно з законодавством України у вас є 14 днів для оформлення процедури обміну/повернення товару, який вам не підійшов за будь-яких причин.

• Олександр
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

За такую цену очень хорошая клавиатура. В живую намного лучше выглядит чем на фото.

• Володимир Порохня

Відмінна клавіатура....

Переваги:
    Металевий корпус , механічни мікрики...
    Недоліки:
    Не виявив...

• Евгений Сурненко
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

Перший день - політ нормальний. Дитина в захваті.

Переваги:
    Дитині подобається)))
    Недоліки:
    Поки не виявлено

• Антон Баев

Хороший товар,работает отлично

• Бойчук Вячеслав
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

Після дешевої мембранки відчувається круто та свіжо.

Клаву брав замість HTK-715 яка була дуже гучна. Тут червоні світчі, які дуже чутливі. Досить лише трохи натиснути на клавішу, щоб натискання вже зареєструвалося. Ні про які 1.9±0.4 мм мова навіть не йде. Це призводить до небажаних натискань сусідніх клавіш, не дуже добре, особливо в іграх.
    Також не сподобалася ЛГБТ підсвітка. Колір її змінити не можна, вона завжди буде кольору європейських цінностей. Хоча б вимкнути можна.

Переваги:
    Якість матеріалів, дизайн
    Недоліки:
    Підсвітка, чутливі світчі
  • Баценко Александр
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

За месяц пользования проявила себя отлично. Раньше была клавиатруа на синих свитчах, после перехода разница чуствуется сильно, как по мне красные свитчи лучше, непривычно первое время поскольку усилие для нажатия меньше.

Переваги:
    Тихая, приятный материал, легко чистить, тканевая обмотка провода. Лучшая в ценовом сегменте
    Недоліки:
    Пока что не выявил

• Петро Мартусенко
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

Клавіатура прийшла швидко, але проблема в тому що вона не працює.

Переваги:
    Швидка доставка
    Недоліки:
    Не працює

Вітаємо!
      Офіційним сервісним центром не було зафіксовано жодного подібно випадку раніше. Рекомендуємо перевірити правильність підключення, якість USB портів та перевірити на іншому пристрої/ПК. Якщо проблема не вирішиться та Ви будете впевненні, що проблема в клавіатурі, тоді для оперативного вирішення проблеми у Вас є можливість звернутись до нашого сервісного центру напряму для діагностики та безкоштовного обслуговування. Залишити запит до СЦ можливо через форму зворотного зв'язку, що на офіційному сайті HATOR.

• Роман Комарницкий

Супер

• Логвіновский Богдан
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

Покупал клаву 3 месяца назад, за это время стерлись буквы W,A,S,D,Z,X,С,V.B.N, ну шифт с пробелом, ну к минусы не могу отнести на прошлых клавах так-же было.
    Стоит немного криво шифт, может это только в моем клаве, ну меня он стоит немного криво.
    Дешевые свитчи, про их ничего сказать, просто обычные дешевые свитчи.
    В коробку кладут инструкцию и штуку чтобы снимать кейкапы.

Переваги:
    Дешевая клава, дешевые свитчи
    Недоліки:
    Немного кривой шифт
    • Міша

Так а де ж там щось стерлось? PBT кейкапи не можуть стертись, в цьому й їх фішка

• Дмитро

Дуже дивний відгук... написано, що зтерлися Z, X, а на фото усі клавіші як нові...

• Андрей Дивиченко
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

уже больше двух лет пользуюсь, отличная клавиатура за отличные деньги

• Сергей Бабенко
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

Хорошая клавиатура, быстро привык, каждый ряд подсвечивается свои цветом, много режимов подсветки, только есть минус

Недоліки:
    Ряд цифр который подсвечивается синим светом плохо цифры видно, цвет подобрали не правильный, красный, зелёный, фиолетовый, розовый, оранжевый, нормально видно а вот синий плохо видно
  • Данил Протченко
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

Зломаличь світчи,відмовили в ремонті,не повернули кошти,за то повернули клавиатуру з браком

Переваги:
    Недоліки:
    Бракованный товар

Вітаємо!
      Якщо сервісний центр відмовляє в гарантійному ремонті, то обов'язково до посилки додається акт про виконані роботи, де вказана причина відмови у гарантійному ремонті з додавання фото (залиття, потрапляння сторонніх предметів\комах у конструкцію тощо). Так як, за Вашими даними не отримували звернення до нас напряму, для додаткової консультації у Вас завжди є можливість звернутись до нашої тех. підтримки через офіційний сайт HATOR.

• Максим Минин
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

Неплохое качество клавиатуры. Не скользит по столу благодаря резиновым накладкам на ножках высоты, тяжелая. Размеры кнопок немного уменьшены в отличие от стандартных клавиатур, хотя по длине все одинаково. Немного непривычно. Очень чувствительная. Пока не разобрался как просто включить и выключить подстветку не перебирая все режимы (разве что через режим уменьшения яркости).
    Также, для меня загадка, что такое "игровой режим win+fn" - в инструкции про него ничего не написано.
    Ну, и в отличие от других моделей, для этой модели клавиатуры нет ПО для настройки подстветки (имейте ввиду).
    В общем и целом, хорошая клавиатура - впервые с 1997 года вновь взял механику

Переваги:
    вес, комфортный отклик
    Недоліки:
    немного гиперчувствительная, отсутствие ПО для настройки, кабель не съемный, нет кнопки вкл/выкл подсветки

Вітаємо! Вдячні Вам за високу оцінку та вибір продукції HATOR :)  Всі необхідні комбінації клавіш для керування підсвіткою описані в Вашому посібнику користувача. У разі виникнення питань, на офіційному сайті HATOR діє розділ "FAQ" із корисною інформацією та рекомендаціями по догляду та експлуатації нашої продукції. Бажаємо довготривалого та комфортного користування!

• Артем Горохолінський

Ігровий режим виключає деякі сполучення клавіш. Наприклад коли я граю в кс то інколи нажимаю на сполучення клавіш Він Ctrl D яке відкриває новий робочій стіл і мене це дратує. Ігровий режим вирішує цю проблему. Також він вимикає клавішу Він.

• Ростислав
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

Не підійшла із-за надто чутливих до натискання клавіш.
    Але ось що точно проблема, так це сервіс Розетки по поверненню.
    Вона у мене була одну чи дві доби, я її повернув і вже пройшло 14 днів, а мені не можуть повернути кошти. Це при тому, що після клавіатури, я здавав монітор , який ще проходив перевірку в сц! І за нього мені вже повернули кошти, а тут якась клавіатура і я чекаю вже 14 днів, якщо не більше. Казали що термін може бути великий із-за того, що відправляв клавіатуру через точку видачі, але ж монітор я також туди здавав! Не можуть дати чіткої відповіді чому так довго, жахливий сервіс.

Доброго дня! Дякуємо за звернення, Ваш відгук був переданий відповідальному співробітнику.
      У разі виникнення додаткових питань, Ви можете скористатися довідковим центром

• Денис Шевцов
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

Клавиатура супер красивая Я первый раз пользуюсь механикой

• Игорь Хиль
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

Купил 6 месяцев, отлично работает, не было никаких проблем:)

Переваги:
    Качество, цена

• Юлия Г.

Дитина задоволена. Особливо від підсвітки

Переваги:
    Підсвітка
    Недоліки:
    Поки не виявлено

• Александр Андреевский
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

уже после покупки данной модели увидел, что есть модели с полностью рандомной подсветкой. а тут радужная. Но это не критично.

Переваги:
    Подсветка действительно красивая
    Недоліки:
    Заводской брак - клавиша Enter без подсветки. Для меня это не критично, не стал возвращать на обмен. Кому это важно - проверяйте при получение.

Вітаємо! Вдячні Вам за високу оцінку та вибір продукції HATOR :)
      Рекомендуємо спробувати скинути налаштування підсвітки до фабричних.
      Якщо ситуація не зміниться, тоді для оперативного вирішення проблеми у Вас є можливість звернутись до нашого сервісного центру напряму для діагностики та безкоштовного обслуговування. Залишити запит до СЦ можливо через форму зворотного зв'язку, що на офіційному сайті HATOR.

• Владислав
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

Зручна клавіатура, користуюсь більше 6 міс, ніяких нарікань, не дуже шумить при інтенсивному друкуванні, що добре для тих хто працює в ночі. Приємна підсвітка, але шкода що не можна обирати колір, за свої гроші топ.

Переваги:
    Зручна, тиха та міцна
    Недоліки:
    Немає, але шкода що не можна обирати колір підсвічування

Добрий день! Дякуємо Вам за оцінку та вибір продукції HATOR :)

• Неизвестный

Все работает

Переваги:
    Спасибо HATOR
    Недоліки:

Вітаємо! Дякуємо Вам за відгук та вибір продукції Hator!

• Дмитрий Котенко
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

Прикольна клава. Дотики шикарні. Рекомендую.

• Зоя Вайда
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

14.11.2023 отримала своє замовлення №789 470 744,через 3 години повернула тому,що товар був бракований по сьогоднішній день не отримала кошти

Недоліки:
    Сплошные
  • Павло
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

Пів року користуюсь данною клавою, все гуд, все працює. Зручна, по столу не їздить, приємно клацає

Переваги:
    Гарна клавіатура, техпідтримка - моя повага
    Недоліки:
    Не знайшов

• Зоя Вайда
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

Приех брак,не подключалась к пк

Переваги:
    нету
    Недоліки:
    брак

Вітаємо!
      Рекомендуємо звернутись по Вашому питанню до нашої тех. підтримки напряму, що на офіційному сайті HATOR.

• Олег Кузнецов

Клавіатурою задоволений

Переваги:
    Тиха, є підсвітка
    Недоліки:
    нема

• Костя Кудерко
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

Очень надеюсь, усем советую!!!!

Переваги:
    Очень красива, приятная на ощупь.
    Недоліки:
    Я не нашёл

• Данило Сухій
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

Зручна, доволі тиха та дешева клавіатура

• Олесій
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

Клавіша "4" почала глючити, думав вже здох свіч або діод, залив свіч спиртом, почекав 10 хвилин, працює як нова.

Переваги:
    Крута механіка за такі гроші краще не знайти, безшумна, важка, пружна за рахунок металевої накладки, не зтираються кі капи, непогані стабілізатори, швидкий вікдклик і частота
    Недоліки:
    за півтора роки користування не знайшов
  • Даниил да
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

Просто жах... Приїхав брак. У відділені замітив що деякі клавіші не підсвічуються, але думав що очі мозолити не буде. Через тиждень роботи, все таки почало напрягати. Надіюсь ви перестанете відправляти брак людям.

Переваги:
    Тактильність гарна
    Недоліки:
    Приїхав брак
    • lose1987

Здравствуйте в данной клавиатуре есть отдельное настраивание подсветки каждой кнопки. может в этом была причина? у самого такая же, проработала 3 года потом начали залипать кнопки .

• Олександр Попеско
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

Клава просто супер, тактильные ощущения, нажатия, кайфую от нажатий)

Недоліки:

Добрий день! Дякуємо Вам за відгук та вибір продукції Hator :)