Відгуки покупців про Клавіатура бездротова Hator Skyfall Hex Gateron Clear USB/Bluetooth ENG (HTK-665) 14

4,1

Найкорисніші відгуки

• Юрец

Брав не в розетці. До того була SK61 на опт.гетеронах сільвер. Я так і не зміг до неї звикнути дуже вже не зручно без клавіші del, pgup, pgdn і стрілочок для роботи. І вже хотів було замовити sk64, але там дуже підступно близько клавіша del знаходиться біля ентеру. І тут побачив в Хатора цю клавіатуру по типу "ducky x varmilo miya" і замовив відразу. Що хочу сказати: корпус порівняно з sk61 тонший і складається з двох частин, зверху накладка на кліпсах, стабілізатори сухі не змащені, хоча здається обіцяли будуть змащені, пулер в комплекті пластмасовий та металічний, в sk був з дроту який не подряпує кейкапи. Кейкапи нормальні ширшаві, товщиною 1.1-1.5мм як де)))- буду міняти. Свічі не сподобались для мене вони надто легкі - буду міняти), поставив шумопоглинаючий матеріал в корпус змастив стабілізатори і вроді норм. Але якщо чесно якби не отакий формат 65% то поїхала б вона назад. І ще клавіатура не підтримується фірмовим софтом , налаштування підсвітки і макросів здійснюється комбінаціями клавіш))

Переваги:
    Ціна

• Рустам Мустафаев

Отличная клавиатура

Переваги:
    Всё
    Недоліки:
    нет Русской раскладки

Здравствуйте. Благодарим Вас за отзыв и выбор продукции Hator!

• Елена Чупыра

При нажатии Английской кнопки i пишет сразу несколько символов

Здравствуйте. Благодарим Вас за выбор продукции нашего бренда.
      Попробуйте сбросить настройки клавиатуры до заводских, удерживать 3 секунды Fn+Backspace, похоже на макрос.

• Максим Панчишин

Помогло? Или всё равно есть данная проблема?

• Евгений Яценко

Здравствуйте. Благодарим Вас за отзыв и выбор продукции Hator.

Здравствуйте. Благодарим Вас за отзыв и выбор продукции Hator.

• Дмитрий Демьяненко

Клавіатура сподобалася, хід клавіш як для мене чудовий. Але, сьогодні почала глючити клавіша t, як в блютуз режимі, так і по кабелю. Друкує через раз літеру n, та викликає одночасно зміну розкладки...

• Вадим

Макрос прописан, сброс сделай. У меня тоже такое было, хотел уже возвращать. Потом сбросил на заводские и счастье вернулось.)

Добрий день. Дякуємо Вам за вибір продукції нашого бренду.
      Спробуйте скинути налаштування клавіатури до заводських, утримувати 3 секунди Fn + Backspace, схоже на макрос.

• Оксана Будицкая
    Недоліки:
    У меня свитчи звучат одни тише другие громче
    • Давид Рак

Это нормально

• Максим Смирнов

Клавиатура не плохая, но не верьте 10 часов не держит и близко!

• Александр Александров

Купил клавиатуру неделю назад , все было отлично до сегодняшнего дня. Почему-то у меня клавиша Т начала толи залипать , толи глючить , короче говоря , когда я ее нажимаю у меня выводятся другие символы (примерно вот так "л ьв")

Переваги:
    Хорошая клавиатура наверное
    Недоліки:
    Проблема с залипанием

Здравствуйте. Благодарим Вас за выбор продукции нашего бренда.
      Рекомендуем обратиться к нам напрямую, через обратную связь на нашем официальном сайте. Мы разберемся в источнике проблемы и обязательно решим ее. посилання

• Михаил Любко

Ты что-то пролил на клавиатуру , потому не те символы пишутся при нажатии на клавишу

• Юра

Більш схоже на макрос. В любому випадку спробуй reset зробити. Fn+backspace 4сек.

• Александров Александр

Очень хорошая цена за данный борд.
    Клава хорошая , тайпинг приятный , никаких нареканий нету.

Переваги:
    Все хорошо
    Недоліки:
    Пока не нашел.
  • Максим
  • Кирилл Куц

Вау, GK61 в два раза дороже, круто придумали )