Картка Rozetka

Відгуки покупців про Миша Havit HV-MS736 USB Black

Код:  391491900
Оцінка користувачів 4.22/5
на основі 23 відгуки
  • 5 зiрок
    13 оцінок
  • 4 зiрок
    1 оцінок
  • 3 зiрок
    1 оцінок
  • 2 зiрок
    1 оцінок
  • 1 зiрок
    2 оцінок
Фотографії та відео покупців
  • Відгуки про товар продавця Rozetka
  • Вікторія
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Чорний

    Замовляла за рекомендацією, вже декілька днів як працює, зауважень немає )

    Переваги:
    Ціна/якість, вночі світиться замість нічника
    Недоліки:
    Самостійно не вбиває противників в іграх
  • Ілья П***
    Продавець: Rozetka. Колір: Чорний

    Використовую цю мишку десь 3 рік , немає ніяких проблем

    Переваги:
    Дешева і практична ,тяжко зламати
    Недоліки:
    Нема
  • Відгуки про товар у інших продавців
  • Елена
    Відгук від покупця. Продавець: Atom. Колір: Чорний

    Шикарная мышара. Служит долго.

    Переваги:
    Красивая, практичная, долговечная.
    Недоліки:
    Нет.
  • Назар Н***
    Відгук від покупця. Продавець: Atom. Колір: Чорний

    Прекрасна мишка, 3 роки справно працює, дуже прикольна підсвітка, якщо нею не рухати то світиться тьмяно, а коли з нею працюєте то кольори приємно світяться. За 3 роки на мишці у місці дотику долоні трохи потерлася фарба, хоча самі клавіші в ідеальному стані. Загалом якщо вам потрібно хороша мишка за адекватною ціною то це ідеал для вас

    Переваги:
    Хороша якість, ціна, чутливість, підсвітка
    Недоліки:
    Немає
    • Василь П***

      А як в іграх поводить себе? Сенсор зриває?

  • Богдан
    Відгук від покупця. Продавець: AksMobile. Колір: Чорний

    Мишка не така як на картинці, ВИ казали що така сама!!!

    • Продавець  AksMobile

      Вам відправлена та модель компьютерної миші,яку ви замовили.
      Виробник залишає за собою право в будь-який момент, без обов'язкового повідомлення, вносити зміни до комплектації, дизайну та характеристик, що не погіршують якість товару.

  • Микола К***
    Відгук від покупця. Продавець: Prnt. Колір: Чорний

    На первое время хватит. Тем более за такие деньги грех жаловаться, но по факту за свои деньги брать можно.

    Лично у меня при покупке нашлись минусы. Кому как повезёт.

    Переваги:
    Красивая подсветка
    Легкий вес
    Нету боковых кнопок (мне лично не удобно с ними)
    Недоліки:
    Не работает кнопка dpi
    Скрепит колёсико
    • Продавець  Prnt

      Доброго дня, дякуємо за відгук, нехай служить вам.

  • Виталий Г***
    Відгук від покупця. Продавець: Atom. Колір: Чорний

    Відправили швидко, мишка справна.

    Переваги:
    Звичайна мишка, все працює, світить як новорічна ялинка.
    Недоліки:
    недоліків немає
  • Владислав И***
    Відгук від покупця. Продавець: ТЕХНОГАЛЯВИНА. Колір: Чорний

    Хорошая за такие то деньги

    Переваги:
    Цена и красота , габариты
    Недоліки:
    Нету
  • Максим У***
    Відгук від покупця. Продавець: Atom. Колір: Білий

    Отличная мышь за такую цену

  • Богдан
    Відгук від покупця. Продавець: ТЕХНОГАЛЯВИНА. Колір: Чорний

    Мишка норм, АЛЕ прийшла не з тим малюнком який хотів тому 2 зірки.

  • Міша З***
    Відгук від покупця. Продавець: ТЕХНОГАЛЯВИНА. Колір: Чорний

    Дякую, все в нормi

  • Андрей
    Відгук від покупця. Продавець: ТЕХНОГАЛЯВИНА. Колір: Чорний

    Нет слов, супер)

  • Борис К***
    Відгук від покупця. Продавець: Atom. Колір: Чорний

    Отличная мышь! Красивая! Очень хорошая за свои деньги. Светится разными цветами, выглядит очень круто

    Переваги:
    Цену оправдывает
    Недоліки:
    нет
  • Анна К***
    Відгук від покупця. Продавець: ТЕХНОГАЛЯВИНА. Колір: Чорний

    Шукала мишку з підсвіткою.
    Вибір впав на цю .
    Замовлення чекала довго, то му що перша партія була з браком мене попередив менеджер зателефонував,і спитавши чи буде можливість чекати нову партію.Компенсацію затримки зробили безкоштовною доставочкою.

    Переваги:
    Дуже добре лягає в руці ,змінює кольори підсвітки автоматично В роботі шустра)
    Недоліки:
    Поки не виявлено
  • Никита З***
    Відгук від покупця. Продавець: Atom. Колір: Чорний

    Удобная мышка, подсветка прикольная,
    DPI можно менять.

    Недоліки:
    Не нашел.
    • Владимир

      а как помнять DPI

  • Давид Т***
    Відгук від покупця. Продавець: Atom. Колір: Чорний

    Мышка красивая, и очень удобная, но совсем не качественная даже за такие деньги,5 дней работала и пришёл ей конец, ещё и продавец не отвечает(

    Переваги:
    Дизайна,комфорт.
    Недоліки:
    Ужасное качество
    • Продавець  Atom

      Доброго дня! Наш магазин зв‘язувався з вами з приводу скарги на неробочу мишу. Ми надаємо гарантію 12 місяців на весь бренд Havit. По телефону ви сказали, що під час роботи з‘являється якась помилка, в якій зазначається, що миша не робоча. Мипопросили вас детальніше описати цю несправність, ви сказали, що перетелефонуєте, але дак і не передзвонили до нас.

  • Борис К***
    Відгук від покупця. Продавець: Atom. Колір: Чорний

    Очень хорошая мышка. Доставка пришла быстро. Своих денег стоит. Переливается цветами. Выглядит очень красиво. Всем рекомендую)

    Переваги:
    Стоит своих денег. Удобно лежит в руке. Приятная на ощупь. Очень красивая
    Недоліки:
    Нет
  • Наталия З***
    Відгук від покупця. Продавець: ТЕХНОГАЛЯВИНА. Колір: Чорний

    РЕКОМЕНДУЮ И ЦЕНА ОТЛИЧНАЯ

    Переваги:
    ХОРОШАЯ МЫШКА
  • Назар Н***
    Відгук від покупця. Продавець: Atom. Колір: Чорний

    Дуже зручна мишка, головну роботу робить ідеально, і не підвисає, в ігри грати прекрасно, зараз дуже мало товарів такої ціни і якості!

    Переваги:
    Ціна, якість, зручність, підсвічування, тихий клік
    Недоліки:
    Потрібно використовувати клірик та біля підставок постійно збирається пилюка
  • Мария
    Відгук від покупця. Продавець: ТЕХНОГАЛЯВИНА. Колір: Чорний

    Мышка отличная, очень красиво светится, качественно сделана, удобно лежит в руке.

  • Олена К***
    Відгук від покупця. Продавець: ТЕХНОГАЛЯВИНА. Колір: Чорний

    Мишка постійно змінює кольори, не знаю чи можна її зафіксувати на певному кольорі, але оскільки рука закриває мишку, то це світіння не заважає при роботі. Вона досить легка, відчуття в руці, ніби мишка "іграшкова".
    Перші враження позитивні.

    Переваги:
    Прекрасний вигляд
    Недоліки:
    не виявлено
    • Олена К***

      Змушена оновити відгук. Після 3-х місяців роботи мишка почала глючити. Ноут її то бачив, то не бачив, потрібно було часто перепідключати повторно. Сталося це після того, як мишка впала зі столу. Тепер вона хоч і світиться, але курсор рухається ривками. Кнопки не натискаються, всередині щось калатається... (
      Прикро, річ гарна, але вистачило її не на довго. Краще одразу доплатити і взяти міцнішу.

  • Валерия С***
    Відгук від покупця. Продавець: Atom. Колір: Білий

    Мышка красивая. Удобная. За свои деньги - отличная

    Переваги:
    Хорошо лежит в руке. Яркая
    Недоліки:
    Нету
  • Артем Н***
    Продавець: Atom. Колір: Білий

    Подойдёт ли под этот коврик и не будет лы срывать сенсор посилання