Магазин рекомендую, швидко зв'язались, товар швидко відправилиЗамовленням задоволена 50/50, але чомусь думала, що каталка ходунки більш устойчіві, ніж є насправді, дитина з положення сидячи на колінах схватився за ручку щоб піднятись, а вони перевернулись і впали разом з дитиною на дитину, але іграшки спереду дитині зайшли, грався з задоволенням
З переваг-дитині сподобалось (8,5 місяців)
Грає зі столиком, топає з каталкою.
Недоліки є. Панель (столик) не тримається в пазах каталки, зафіксувати просто неможливо, постійно випадає. Тому мала топає з пустою каталкою та окремо грає зі столом. До купи зібрати конструкцію неможливо, нажаль(
Грає зі столиком, топає з каталкою.
Недоліки є. Панель (столик) не тримається в пазах каталки, зафіксувати просто неможливо, постійно випадає. Тому мала топає з пустою каталкою та окремо грає зі столом. До купи зібрати конструкцію неможливо, нажаль(
Дуже дякую за товар