Полотна: якими вони бувають

Полотна — це спеціальні тканини, які призначаються для малювання. Вони є вкрай важливими й незамінними речами для абсолютно кожного художника. Сучасні полотна виробляються в надзвичайно широкому асортименті. Їхні індивідуальні відмінності стосуються не тільки матеріалу для виготовлення. Різним буває і оформлення таких матеріалів.

Одним із найбільш популярних типів полотен є ті, які вироблені на підрамнику. Вони мають масу переваг над тими, до конструкції яких не входить такий важливий елемент. Підрамник дає змогу натягнути полотно на потрібний рівень. Завдяки щільному натяганню тканини малюнок наноситься максимально легко й точно. Головним плюсом на користь придбання полотна з уже готовим підрамником є відсутність потреби самостійно братися за складний процес його натягання.

Полотно для малювання з контуром сподобається людям, які тільки бажають спробувати свої сили в художніх мистецтвах. Такий товар являє собою універсальну конструкцію, яка має вигляд як натягнута на підрамник тканина. На неї нанесені контури картин різного ступеня складності. Здебільшого такі конструкції поставляються разом із фарбами, які мають бути на них нанесені. Кожен простір усередині контуру пронумерований певною цифрою, якій відповідає той чи інший колір. Покупцеві такого полотна залишається лише нанести на пензель відповідні фарби й розмальовувати.

Полотно на картоні за особливостями своєї конструкції багато в чому схоже на ті, які поставляються зі спеціальним підрамником. Він також має належний рівень натягання, що полегшує процес промальовування об'єктів із нуля. Основною перевагою такої конструкції є раціональна вартість. Картон обходиться набагато дешевше, ніж повноцінний дерев'яний підрамник.

Для того, щоб виготовити якісне полотно, переважно використовуються такі матеріали:

  • Льон. Натуральна лляна тканина вважається найпопулярнішим матеріалом для виготовлення полотна для малювання. Вона вирізняється зручною й легкою структурою, на яку дуже легко і зручно наносити фарбу.
  • Бавовна. Не менш поширений матеріал для виробництва полотна з натуральної тканини. Вирізняється більш високою міцністю та щільністю, ніж звичайні лляні варіанти.

Як вибрати полотно

Щоб вибрати оптимальне для себе полотно, знадобиться чітко визначити свої вимоги. Для початку потрібно прийняти рішення щодо потрібних розмірів тканини. Якщо художник часто береться за таку творчість, можна звернути увагу на великі варіації таких тканин, які поставляються в рулоні.

Не менше уваги варто приділити виробнику такого товару. Перевірені торгові марки виготовляють по-справжньому якісну продукцію, яка отримала позитивні відгуки професійних художників. На такому тканинному матеріалі немає й найменших пошкоджень, він характеризується міцністю і стійкістю до подразників.

Показати ще 60 товарів