Відгуки покупців про Миша HyperX Pulsefire Haste 2 USB Black (6N0A7AA)

• Владислав
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Чорний

Якби не це колесо проблемне, миша була б просто ідеальна. Схоже що буду звертатися за гарантією.

Переваги:
    Зручна та легка миша, м'який дріт
    Недоліки:
    Через 2 місяці колесо почало давати скрол у протилежний бік, коли намагаюся гортати до верху.

Дякую, що обрали продукт нашої компанiї.

Шановний Владислав! Дякую, що знайшли час i залишили нам вiдгук. Дозвольте принести вам свої вибачення за ту проблему, з якою ви зiткнулися. Сталося деяке непорозумiння.

Найчастіше така проблема викликана забрудненням енкодеру пилом чи брудом.

Спрбувати позбавитись її можна і власноруч. Відключіть мишу від USB порту, перегорніть її так, щоби колесо торкалось Вашої ігрової поверхні, та кілька разів швидко прокатайте мишу вперед-назад.

• Владислав

Я знаю, що ця проблема часто викликана забрудненим енкодером, однак миша використовується в гарних умовах. Також я вже перевертав її та возив колесиком по столу) Минула миша в мене була Pulsfire Surge і там не було такої проблеми. Тут же я по коментарям бачу, що я не єдиний з цим зіткнувся. Доречі скорл дуже дивно багує. Якщо дуже сильно та довго його крутити, то на декілька секунд він перестає багувати. Я також думав, що то сміття в середині, але там чисто :/

Зверніться, будь ласка, в сервіс по гарантії.

• Павло
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Чорний

Миша насправді дуже охайна, ергономічна, приємна та майже ідеал у співвідношенні ціна-якість.
    Але несподівано вилізло "але", колесико почало рвати сторінку, скроли вгору чи вниз можуть робити помилковий степ, який рве вниз\вгору сторінку.

Звертатись в сервісний центр на діагностику?
    Як данну проблему можна вирішити?
    Якщо чистити - розбирати мишу власноруч?
    Софт оновлений, все було супер впродовж двох місяців після придбання

Переваги:
    Ергономічність під велику руку, легкість, якісний шнур, легкий натиск, приємна поверхня
    Недоліки:
    Колесико, яке через два місяці почало некоректно скролити вгору\вниз

Дякую, що обрали продукт нашої компанiї.

Найчастіше така проблема викликана забрудненням енкодеру пилом чи брудом.

• Павло Лещук

Проблема з не коректним скролом миші вгору-вниз не вирішена після прокатки перегорнутої миші та неодноразової прокрутки колеса.
      Стосовно ремонту чи гарантії звертатись до сервісного центру розетка?

Так, зверніться, будь ласка, до сервісу помісцю придбання по гарантії.

• Павло Ярошенко
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Білий

Рекомендую цю мишку, легка, зручна геометрія корпуса мишки, файний відклік, все супер

Переваги:
    Зручна і легка
    Недоліки:
    Поки що не виявив
  • Владислав Шевчук
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Чорний

Через півроку почались проблеми з колесом.
    Скролю вверх - сильний скрол вниз.
    Скролю вниз - слабкий скрол вверх.

Звернувся по гарантії, поміняли на нову - проте через 3 місяці та сама проблема)
    Софт останній, перевернути і поїздити також пробував.
    До покупки не рекомендую.

Переваги:
    Форма, кнопки, сенсор
    Недоліки:
    Колесо

Добрий день!

Шановний Владислав! Приносимо свої вибачення за ваш негативний досвiд використання нашої мишi. Ми розумiємо ваше обурення: вкрай прикро, коли виходить з ладу улюблений гаджет.

Звернiться, будь ласка, в сервiс по гарантiї.

Також, з огляду на те, що це вже друга миша з такою проблемою, варто придивитись до умов її експлуатації - такий ефект зазвичай буває від забруднення енкодеру.

• Тимур
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Чорний

Після двох годин ігор, зайшовши в браузер та почавши скролити, я помітив дещо дуже жахливе. Гортання сторінок рване, буває, що коли скролиш вниз, то воно само скролить на одну-дві позиції вверх. Почитавши відгуки на реддіті, я дізнався, що не тільки в мене така проблема з колесом. Хтось здав по гарантії мишу, отримав нову, і також з перших секунд отримав несправне колесо. Ще одна проблема з розгортанням та згортанням програм відкритих на пуск панелі. Перевірив зі старою мишею, стара згортає та розгортає ідеально, без затримок. Ця ж нова мишка робить це з якоюсь затримкою та розгортає-згортає двічі.

Перед цим була Haste 1, через рік користування почала сама вимикатись-вмикатись та зривати сенсор навіть при не дуже швидких руках...

Буду оформлювати повернення, та шукати щось краще.

Переваги:
    Зручна форма, сенсор, приємні та швидкі кліки
    Недоліки:
    Колесо, затримка

Дякую, що обрали продукт нашої компанiї.

Шановний Тимур! Дякую, що знайшли час i залишили нам вiдгук. Дозвольте принести вам свої вибачення за ту проблему, з якою ви зiткнулися. Сталося деяке непорозумiння.

Помилки при скролінгу найчастіше трапляються при експлуатації миші в умовах пилу. Зазвичай допомагає відключити мишу, перегорніііути її так, щоби колесо торкалось ігрової поверхні, та кілька разів швидко прокатати її взад-вперед.

Згортання та розгортання програм - до миші ніяк не стосуються, то суто питання до операційної системи.

• Александр Олейник

Получил сегодня эту мышь, столкнулся со всем тем же что и вы. Дело было в софте NGENUNITY, после того как я его обновил все проблемы, и с задержкой клика (как оказалось при тесте, мышка просто давала сигнал на зажим, если не двигать её) и с прокручиванием колесика. Так что если не вернули еще, можете попробовать.

Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Білий

Получив мишку дуже файна, коробка ідеальна пришла мишка дуже чудова, після viper mini найвдобнішой мишкой в світі, можу сказать що ця мишка така ж вдобна!!!! Недоліків не знайшов, дуже дуже хороша мишка всім раджу купувати цю мишку!!!!

Переваги:
    Вдобность, красота, гарантія 2 роки, комплект
    Недоліки:
    Не знайшов і не найду!!)
  • Богдан Диденко
    Продавець: Rozetka. Колір: Чорний

Краткая история моего потраченного времени: Покупал не тут, в другом известном магазине, по началу всё было хорошо, вау легкая мышка, удобная, сенсор отличный, ранее пользовался и Logitech и другие мышки от HyperX.
    Но тут первая мышка начала проблему с колёсиком спустя месяца 3, ты вверх скролишь а оно может вниз, ты вниз а оно вверх...Пошел по гарантии на починку, ждал дней 20, потом прислали мне обратно сказав что нету никаких проблем...Проверили там на месте - проблема есть, отправил обратно, еще около 7 дней ожидания, присылают мне новую, так как не могут ту починить... Ура, думаю, снова смогу пользоваться, вот прошло около полтора - два месяца, уже на новой мышке такие же проблемы, и продувать пробовал, и пробовал отключать переворачивать и колесиком ездить по столу - без толку...Ты вроде отдаешь за мышку не 300 и даже не 1000 гривен и вот такое вот получаешь.
    Читал что не только у меня такое, даже тут комментарии ниже есть у Владислава :)

Буду сдавать снова, просить возврата средств и смотреть что-то другое...Pulsefire Surge - прожил у меня 3 года почти, а тут вот такое, может потом исправят.

P.S - что с приложение NGENUITY, что без него, все равно проблема с колёсиком, так что дело не в драйверах :)

Переваги:
    Легкая, удобная под мою руку (не маленькая) идеал как по мне, сенсор. Но...
    Недоліки:
    Колёсико мышки - просто что-то с чем-то :)

Добрий день!

Шановний Богдан! Приносимо свої вибачення за ваш негативний досвiд використання нашої мишi. Ми розумiємо ваше обурення: вкрай прикро, коли виходить з ладу улюблений гаджет.

Звернiться, будь ласка, в сервiс по гарантiї.

Але, з огляду на те, що це вже не перша така несправність - варто придивитися до умов експлуатації: найпоширенішою причиною таких помилок є забруднення енкодеру.

• Богдан Диденко

Уважаемые HyperX, я уже и прочистил там все, и воздухом и не воздухом, ситуация никак не улучшилась. В мышке за 300 грн нету таких проблем, даже в условиях ОЧЕНЬ загрязненной окружающей среды :)
      Да и прошлые мышки же работали прекрасно, в таких же условиях а даже и хуже нежели сейчас.
      Да, как бы пыль и прочее это нормальное дело, но к технике я отношусь максимально аккуратно и содержу в чистоте.
      Обращусь в СЦ по гарантии, надеюсь вернут средства и возьму другую мышь, что очень жаль...

Продавець: Rozetka. Колір: Білий

Покупал не в розетке, спустя месяц колесико мышки начало играться со мной, я листаю вверх, а оно мне может назад листануть, я вниз, а оно мне вверх...Придется идти менять или просить камбэк денег :)
    А так мышка вообще огонь!

Переваги:
    Легкая, удобная для большой руки, есть в комплекте резиновые наклейки так сказать, которые можно использовать для ЛКМ и ПКМ а также для боковин мышки. И еще в комплекте сменные глайды.
    Недоліки:
    Через месяц колёсико начало вести свой образ жизни.

Дякую, що обрали продукт нашої компанiї.

Найчастіше таке трапляється, коли миша експлуатується в умовах наявності пилу навкруги. Можна спробувати продмухати мишу стисненим повітрям, або, від'єднавши її від порту, перегорнути її, притиснути коліщатко до ровної м'якої поверхні, та кілька разів прокатити його вперед-назад.

• Олександр

Повністю підтримую оригінальний відгук. Така сама проблема із коліщатком, почало жити своїм життям приблизно після місяця використання. Одразу можна не помітити, але при частому скролінгу довгих веб-сторінок коліщатиком доволі часто проскакує це, виглядає приблизно як один скрол коліщатком в зворотньому напрямку від заданого. Описані представником бренда поради були випробувані та результата не принесли. Буду звертатись по гарантії. Але в усьому іншому миша дійсно гарна, дуже легка і приємна форма.

• Николай
    Продавець: Rozetka. Колір: Чорний

Постараюсь максимально подробно описать эту мышь, без восторгов и эмоций.

Очень удобная, сверх-лёгкая мышь, с приятными кликами на всех кнопках, включая мягкое нажатие колеса.
    Присутствие доп. кнопки сверху(DPI) - добавляет плюсов данному девайсу, но хотелось бы чуть-чуть её побольше и аккуратней(она слишком утоплена в корпус).
    В целом сборка очень достойная, ничего не люфтит, не скрипит, внутри ничего не тарабанит, но есть нюанс, о котором ниже.
    Отличный, приятный мягкий провод, совсем не чувствуется при игре.
    В комплекте так же приятные прорезиненные наклейки на кнопки и на бока мышки.
    С сенсором, понятное дело, никаких проблем нет.
    Имеется очень полезная и классная функция - сохранение настроек из софта в память мышки.

Из минусов: ножки, на первый взгляд, нежные и чувствительные к коврику, но в комплекте есть запасные. Ездят по коврику на 8 из 10, для сравнения берётся Viper Mini, на которой, как по мне, идеальные ножки, на которых, даже за 3+ года использования, нет каких-либо визуальных потёртостей.

По сборке: никогда такого не встречал, но сама мышь немного перекошена. Кладёшь на ровную поверхность(попробовал на разных), правый передний угол мышки(где ПКМ) немного оторван от поверхности, но во время игры, при использовании мягкого коврика - это никак не ощущается. Видео прилагается.

Переходим к ГЛАВНОМУ недостатку, а именно СОФТ(HyperX NGENUITY 2.18.0.0 последняя версия на момент написания этого комментария):
    При любом переназначении любой кнопки на любую функцию(даже на ту же, что эта кнопка изначально и делала), эти значения кнопок начинают залипать, не нажиматься и глючить. Если нажимать кнопки по отдельности - всё работает корректно, но как только нажимаешь несколько кнопок одновременно - начинается кошмар.
    Очень сложно это объяснить словами, поэтому тоже прилагаю краткое видео, с самым простым и банальным примером.
    Большая просьба других обладателей данной мышки, повторите те же манипуляции, что на видео и напишите пожалуйста где угодно(здесь, комментарием под видео, либо на почту в описании), присутствует ли у вас та же проблема.

Все переназначенные кнопки можно легко сбросить в том же оф. софте(NGENUITY).

Очень сомневаюсь, что тут дело в самой мышке, поэтому и не планирую её возвращать, но, лично мне, без софта играть на ней нет смысла, очень надеюсь, что его доработают.

• Виталий

У кого нибудь есть подобная проблема с макросами, стоит ли брать мышку? Ребинд кнопок\макросы очень важны мне в использовании мыши. Буду благодарен за ответ.