- Дмитро Є***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Білий
Мишка добра але чомусь лагає колесо миші тобто кручу вниз воно пролагує крутиться вниз і вверх вниз вверх також сенсор залагує
- Недоліки:
- Колесо миші пролагую коли прокручую також сенсор іноді залагує
Представник брендуДобрий день!
Дякую, що обрали продукт нашої компанiї.
Шановний Дмитро! Дякую, що знайшли час i залишили нам вiдгук. Дозвольте принести вам свої вибачення за ту проблему, з якою ви зiткнулися. Сталося деяке непорозумiння.
Найчастіше така проблема викликана забрудненням енкодеру пилом.
Спробувати позбавитись її можна і власноруч. Відключіть мишу від USB порту, перегорніть її так, щоби колесо торкалось Вашої ігрової поверхні, та кілька разів швидко прокатайте мишу вперед-назад.
- Діана Ф***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Чорний
Пользуюсь мышью уже год. И она до сих пор работает прекрасно, я ею очень довольна!!
Брала беспроводной вариант из-за желания сократить количество проводов (в моей ситуации это критически необходимо) + вариант на флеш-коннекте (компьютер старенький, блютуз он не поддерживает)
Зарядку держит ну очень долго. Я не помню даже, с какой частотой приходится её заряжать: раз в пару месяцев? Я переживала, чтобы не случалось ситуаций с разрядкой мыши в самый необходимый момент (как обычно) - нет, такого нет
Проблем со скролом у меня также не возникло, хотя пользуюсь им часто (компьютер используется в основном для учёбы и работы, где он реально нужен)
Так что всем осталась довольна )) Спасибо - Олександр О***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Чорний
Вже рік користуюсь цією мишкою.
Брав її в розрахунку щоб можна було користуватись одразу на 2х пристроях - по 2.4Gz модулю та Bluetooth. Зручний перемикач, сама мишка дуже швиджко перемикається між режимами та швидко конектиться до всіх типів підключення. Сенсор дуже чітко працює і дуже зручно користуватись. Також зручна форма миши (хоча вона наче стандартна).
Але на цьому плюси закінчуються.
З мінусів: буквально через 3 місяці користування почав погано працювати клік на колесі миші. Розібрав, почистив, стало краще. Але через пів року знову повернулась проблема кліка по колесу миші та вже почалась проблема зі скролом. Чистка не допомогла. Так і працює дуже погано. Але з цим ще можу змиритись, а от з чим не можу так це з тим що коли миша підключена по |Bluetooth то періодично вона просто залипає - залипає клік, курсор, вимикання миші ніяк проблему не вирішує. Пристрій в цьому не винуватий, перевіряв на 6 ноутбуках та ПК з Bluetooth. Проблема спостерігається скрізь і вона дуже критична як в роботі так і в іграх.- Переваги:
- Автономність, чутливість, 3 в одному (2.4Gz, Bluetooth, кабель)
- Недоліки:
- Неякісний bluetooth модуль, проблеми з колесом (клік та скрол)
Представник брендуДобрий день!
Шановний Олександр! Приносимо свої вибачення за ваш негативний досвiд використання нашої мишi. Ми розумiємо ваше обурення: вкрай прикро, коли виходить з ладу улюблений гаджет.
Звернiться, будь ласка, в сервiс по гарантiї.
- Владислав К***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Чорний
Після 7-8 місяців використання почало пробуксовувати коліщатко, зараз мишці трохи більше року і користуватись нею стало не можливо … курсор стрибає вгору-вниз постійно … не рекомендую взагалі !!! Хто небудь знає, як себе поводять нові моделі HyperX, бо форма для мене зручна ??? Наприклад Proшка …
- Переваги:
- Зручна за формою
- Недоліки:
- Ненадійний сенсор коліщатка
Представник брендуДобрий день!
Шановний Владислав! Приносимо свої вибачення за ваш негативний досвiд використання нашої мишi. Ми розумiємо ваше обурення: вкрай прикро, коли виходить з ладу улюблений гаджет.
Звернiться, будь ласка, в сервiс по гарантiї.
- Владислав Є***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Чорний
Не пройшло навіть і пів року як почались приколи з колесиком, що видно на відео, він просто прокручує у зворотньому напрямку і доволі часто. Для мене це критично і незручно, бо мишкою я не лише граю, а і працюю.
Так окрім цього є ще проблеми мабуть або з вбудованою пам'яттю, або ще з чимось, просто сама по собі іноді скидається до стандартних налаштувань.
Не таку якість я очікував від такого бренду, тому будь-ласка або зв'яжіться або надайте інформацію як її можна повернути або обміняти на щось адекватне- Переваги:
- Ємність аккумулятора, матеріали, ергономіка, сенсор
- Недоліки:
- Все інше
Представник брендуДобрий день!
Шановний Владислав! Приносимо свої вибачення за ваш негативний досвiд використання нашої мишi. Ми розумiємо ваше обурення: вкрай прикро, коли виходить з ладу улюблений гаджет.
Звернiться, будь ласка, в сервiс по гарантiї.
- МикитаВідгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Білий
Спочатку був повністю задоволений, адже до цього багато років користувався HyperX Pulsefire Core, а ця модель була у всьому кращою. Єдиним мінусом виявилось те, що біла версія досить швидко брудниться, але це було очікувано, забруднення не в’їдається й легко відчищається.
На жаль, далі мінуси не закінчились. Індикатор заряду іноді починав блимати без жодної причини, хоча миша була достатньо заряджена і навіть не досягала порогу попередження про низький рівень батареї, це не критично, але так точно не повинно бути, але ця неприємність ще не найгірше.
Я виявив виробничий дефект: під час прокручування колеса вміст екрана хаотично перестає рухатись, бо система фіксує прокрутку у зворотному напрямку на короткий час. Я перевірив проблему у спеціалізованому ПЗ та на інших мишках, там такого ефекту не було. Це дозволяє стверджувати, що несправність саме в придбаному пристрої. Крім того, з відгуків я побачив, що ця проблема досить поширена для даної моделі. Може для когось цей дефект виявився б не таким значущим, але особисто для мене робочий процесс стає іноді практично неможливим.
Я розчарований, адже користуватись мишкою було дуже приємно. Але враховуючи, що я не перший, у кого така ситуація, довіряти цій моделі далі навіть після можливого ремонту чи обміну я не зможу. Так, HyperX не найдорожчий бренд у сегменті, але й далеко не найгірший, у мене було чимало чудових девайсів від них, наприклад Alloy Origins Core. Тому ця ситуація особливо неприємна.
Судячи з відгуків, подібні проблеми з колесом або дабл-кліками досить поширені навіть у мишей топових брендів. Це ставить у глухий кут: бюджетні моделі із часом показують себе надійніше у комбінованому використанні офіс та ігри. І це справді сумно.
Майже тиждень тому я повернув мишку й отримав квитанцію. Наразі зі мною ще ніхто не зв’язався, але поки що не минули 2 тижні, про які мене попередили, тому чекаю на вирішення ситуації й обов’язково доповню свій відгук.- Переваги:
- Дуже зручна та легка, довго тримає заряд та має чудовий дизайн
- Недоліки:
- Дефект енкодера колеса, помилки індикатора заряду та швидко брудниться
Експерт RozetkaДоброго дня! Дякуємо за звернення. Для вирішення питання зверніться, будь ласка, в службу підтримки за посиланням.
Представник брендуДобрий день!
Шановний Микита! Приносимо свої вибачення за ваш негативний досвiд використання нашої мишi. Ми розумiємо ваше обурення: вкрай прикро, коли виходить з ладу улюблений гаджет.
Проблеми з енкодером найчастіше виникають внаслідок забруднення механізму пилом та зазвичай усуваються швидким прокатуванням колеса по поверхні декілька разів.- Микита
Хочу подякувати роботі сервісу підтримки. Минуло 13 днів з моменту мого звернення щодо гарантійного обслуговування, і я отримав повернення коштів у повному розмірі.
- АндрійВідгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Чорний
Ну що можу сказати, ніколи не користувався мишкою за стільки грошів. Вдома, за нормальним ПК, користуюсь Logitech G102 та дуже нею задоволений, взагалі не розумію навіщо брати безпровідну мишу до стаціонарного компа. От до ноутбука це виправдано, а для ноута, який я постійно тягаю у рюкзаку, це прямо необхідність! Пробував різні варіанти, але за дешево на ринку ігрових безпровідних мишей тільки офісні варіанти з підсвіткою)) і якщо ними в ММОРПГ грати ще норм, то для шутерів таке не годиться. Отже довелося розщедритись.
Перше, що для мене було важливо, це аби кнопку зміни dpi можна було перепрограмувати. Я туди одразу переназначаю клік коліщатком, скролом клацати не люблю, а міняти dpi під час гри не маю потреби. Вага мишки для мене в принципі не важлива, головне розмір та зручність під пальцевий хват і щоб батарея нормально тримала.
Ця миша перевершила мої очікування. Дуже подобається, що тут є також bluetooth, хоч і користуюся через донгл, але колись може знадобитися. Немає ніяких зайвих "ребристостей" та виступів на корпусі, що збирають бруд. Тримається в руці дуже добре, пластик тактильно приємний. Все дуже якісне, нічого не скрипить, не люфтить, виглядає та відчувається просто супер! Фірмова софтина проста і лаконічна, а таким у наш час можуть похвалитись далеко не всі бренди. Також приємною фішкою стала регульована підсвітка коліщатка. В користуванні миша три місяці, у іграх відчувається повністю як дротова, жодних проблем не виявлено, одні приємності. Чесно кажучи, від HyperX іншого й не очікував. Радує, що за такі гроші отримав відповідну якість. Користуюсь мишею приблизно 4 дні на тиждень, з різною інтенсивністю, батарея в такому режимі тримає трохи більше місяця. Докупив чохол, користуюсь із задоволенням, можу рекомендувати усім зацікавленим.- Переваги:
- якість матеріалів та збірки, енергоефективність, програмовані кнопки, дизайн, підсвітка, bluetooth
- Недоліки:
- ціна
- Руслан К***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Білий
Планирую посетить отделение Розетки по гарантийному случаю
- Переваги:
- Удобная, легкая, батарею держит месяц при умеренном использовании
- Недоліки:
- Через пол года перестала работать кнопка колесика на нажатие
Представник брендуДобрий день!
Шановний Руслан! Приносимо свої вибачення за ваш негативний досвiд використання нашої мишi. Ми розумiємо ваше обурення: вкрай прикро, коли виходить з ладу улюблений гаджет.
Звернiться, будь ласка, в сервiс по гарантiї.- Руслан К***
Продовження відгука. Відніс в сервіс, за 2 тижні повернули гроші за товар. Дякую сервісному відділу Розетки, я залишився задоволеним
- Руслан К***
Вже замовив Logitech Superlight 2, будемо сподіватись на краще
- Данило К***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Білий
Увы, триумф продлился не долго, крайне не советую эту мышь никому. Спустя 3 месяца пользования энкодер колёсика морально устал и начал дёргать скролл при каждом срабатывании. Соответственно считай что у тебя больше нет возможности скроллить, либо дальше убивать свои нервы в попытках куда-то сдвинуться. ;(
Если поискать эту мышь по розетке от других продавцов - везде жалобы именно на скролл и что он отваливается.- Переваги:
- В целом мышь очень хорошая и всё устраивало
- Недоліки:
- Энкодер колёсика сломался
Представник брендуДобрий день!
Шановний Данило! Приносимо свої вибачення за ваш негативний досвiд використання нашої мишi. Ми розумiємо ваше обурення: вкрай прикро, коли виходить з ладу улюблений гаджет.
Звернiться, будь ласка, в сервiс по гарантiї.
- Дмитрий В***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Чорний
Мышка полный хлам, софт с маленьким набором функций. Мышка практически сразу с покупки после прохождение перемени возврата не могла обновиться, была ошибка и я на нее не особо обращал внимание. В последний запуск она начала обновляться без подтверждения я не могу не отменить ничего сделать в итоге она в бесконечном цикле обновления и стала кирпичей, поддержка можете мне написать для возврата средств я не буду этой мышкой больше пользоваться
Представник брендуДобрий день!
Шановний Дмитрий! Приносимо свої вибачення за ваш негативний досвiд використання нашої мишi. Ми розумiємо ваше обурення: вкрай прикро, коли виходить з ладу улюблений гаджет.
Звернiться, будь ласка, в сервiс по гарантiї.
- ОлегВідгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Чорний
Комментарий большой может кому-то и пригодится в выборе. От компании HyperX имею только клаву механическую ( 65%) доволен сборкой и работой А мышкой пользовался проводной Rezer DeathAdder Essential. Не понравилось со временем,то что громоздкая и высокая как по мне и кабель иногда цепляет ) примечание :(Пальцы у меня длинные и ладонь не маленькая )Больше все таки нравятся мышки когда ладонь полностью покрывает мышь так как использую и удобно ( пальцевый или когтевой хват ) Посмотрев фото данной мышки от Hyper, понравился дизайн ( что плоская не высокая ) и есть модель MINI и клавиши основные зализаны в низ ( напуск) В итоге заказал и на следующий день забрал . В руке сидит то что хотел супер )) Минус пока это дешовый пластик как по мне а так не скрипит сборка норм .
- Переваги:
- Маленькая и не высокая ) не скрипит .
- Недоліки:
- Дешовый пластик
- БогданаВідгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Білий
Користуюсь мишою вже два тижня, з мишкою все чудово, заряд тримає довго. Ну у мишки від такої компанії за таку ціну і не має бути поганою. В мене не така велика рука тому мишка в ній лежить чудово, але для мого брата вона маленька, тому для тих хто привик до мишок побільше логічно не брати версію міні. А так сенсор і все інше таке саме як у звичайні версії, а ще плюсом точно не буде проблем з колесиком як у ранніх партіях звичайної версії (там були проблеми з прокруткою, в міні версії цю проблему зразу пофіксили)
- Переваги:
- Довго тримає заряд, красива, класний сенсор (не порізаний для міні версії)
- Недоліки:
- На білому кольорі добре видно забруднення, але це було очікувано
- ДанилоВідгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Білий
Имба.
Хороший грип, приятная текстура, лёгкая, боковые клавиши не люфтят, нажимать одно удовольствие, как и ЛКМ ПКМ. Взял по скидке, но она и своей цены стоит.- Переваги:
- Цена, качество
- Недоліки:
- Отсутствуют
- Дима Д***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Білий
Для сравнения мини у меня есть только Glorious Series One Pro, которая за полтора года стёрлась в глянец уже :(
ХайперХ достойная альтернатива. Крепкая, лёгкая, точная, удобная - это всё про мини версию Хейста.- Переваги:
- Приятно лежит в руке, цепкий хват без грипсов, запасные ножки
- Недоліки:
- Сильный "скос" по краям у кнопок, иногда нажимаю прямо на углы кнопок (ЛКМ и ПКМ)
- ЯрославПродавець: Rozetka. Колір: Чорний
В пользование меньше 2х недель.
Ngenuity с первой установки выдало ошибку...ладно, переустановил, стало.
Что из разочарований (редко но бывает):
- Телепортация курсора, мгновенная.
- Залипает ЛКМ, но не физически, а как то, на уровне сигнала срабатывания.. не знаю. Стреляешь в играх, отпускаешь физически кнопку, но стрельба продолжается) это типа фишка, чтоб я добил соперника окончательно?)
- Отключается сигнал от Ngenuity, то есть выставив там сенсу и если софт потеряет связь с мышкой то и сенса меняется.
Вообщем, крайне не доволен, ужасная мышка за эти деньги, не советую, у похожих моделей те же проблемы, такое чувство что новые мышки у хайперов по качеству делают где то в подвале китайской многоэтажки, ну просто, на вторые / третьи сутки разочарование...- Переваги:
- Легкость
- Недоліки:
- Их очень много
Представник брендуДобрий день!
Дякую, що обрали продукт нашої компанiї.
Шановний Ярослав! Дякую, що знайшли час i залишили нам вiдгук. Дозвольте принести вам свої вибачення за ту проблему, з якою ви зiткнулися. Сталося деяке непорозумiння.
Щоби миша не втрачала налаштування - їх варто зберігти в бортову пам'ять миші.
Щодо проблем з курсором та пропуском команд - варто переконатися, що бездротове з'єднання не зазнає суттєвих перешкод (наприклад - працюючої за стіною мікрохвильової печі чи розташованого неподалік Wi-Fi роутеру).
