Відгуки покупців про Миша HyperX Pulsefire Surge USB Black (4P5Q1AA)

594 відгуки

• Александр Филатов

правая клавиша спустя 2 года западает

Переваги:
    вид, форма, по
    Недоліки:
    правая клавиша спустя 2 года западает

Добрий день!

Шановний Александр! Приносимо свої вибачення за ваш негативний досвiд використання нашої мишi. Ми розумiємо ваше обурення: вкрай прикро, коли виходить з ладу улюблений гаджет.

Звернiться, будь ласка, в сервiс по гарантiї, якщо повних два роки ще не пройшло.

• Максим Черниш
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

Користувався мишею 4 роки, і зараз змушений шукати заміну через те, що погано працюють ЛКМ та ПКМ. Користуватися мишкою стало некомфортно, а про те щоб грати я мовчу. Поки не полетіли кнопки мишка була просто супер (ПО не встановлював).

Переваги:
    Зручна мишка, гарний дизайн.
    Недоліки:
    Через 4 роки активного користування полетіли кнопки
  • Євген Табака

нікому не раджу
    мишка за 200грн довже прослуже ніж ця за 2 к

Переваги:
    відсутні
    Недоліки:
    через рік кінець лівому кліку ше через пів місяця сенсору

Добрий день!

Шановний Євген! Приносимо свої вибачення за ваш негативний досвiд використання нашої мишi. Ми розумiємо ваше обурення: вкрай прикро, коли виходить з ладу улюблений гаджет.

Клікери перепаяй на нормальні

• Владислав
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

Гарна миша, працює більше року без нарікань, купив собі прийшлось віддати дружині так купити собі таку саму :) зручний софт , зручне налаштування кольору , пкм та лкм на даний час без лагів

Переваги:
    Зручна, швидка, надійна
    Недоліки:
    Не виявлено
  • Павло Пензелик
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

Користуюся мишею 3 роки. Зручна і гарно світиться. На цьому плюси закінчуються.
    Після 3х років(не дуже активного користування) перестав працювати зажим ЛКМ. Тобто грати в ігри або перетягувати об'єкти на екрані неможливо. Справжній ресурс миші не відповідає заявленому.
    Також поганий софт. Декілька разів злітали налаштування. Якщо підключити мишу в девайс, де немає додатку HyperX, то чомусь половина миші не світиться, а інша половина світиться рандомним кольором; ну і ніякі інші налаштування миші не працюють без ПЗ, хоча миша має пам'ять.

Переваги:
    Зручна, гарно світиться
    Недоліки:
    Недовговічна, поганий софт

Дякую, що обрали продукт нашої компанiї.

Шановний Павло! Дякую, що знайшли час i залишили нам вiдгук. Дозвольте принести вам свої вибачення за ту проблему, з якою ви зiткнулися. Сталося деяке непорозумiння.

Для того, щоби миша використовувала пам'ять - налаштування треба зберігти в цю пам'ять.

• Павло Пензелик

Я використовував "Save to Mouse" кнопку в додатку HyperX і зберігав в 1-ий профіль. Підключав до ноута і освітлення на миші мінялось, на описане мною в попередньому коменті.
      Зараз спробував відкрити додаток HyperX і миша взагалі перестала рухатись, поки я через "диспетчер задач" не закрив цей додаток.
      Тому ще раз повторюсь - софт поганий.

P.S. Але це найменша з проблем, порівнюючи з тим, що за відносно короткий час миша перестала виконувати свою основну функцію (виконувати клік, а особливо довгий клік)

• Андрій Чернявський

тю, то не проблема, коли клікер полетів. купи нові клікери і глайди та перепаяй. позавчора на моїй FPS Pro полетів теж лівий. Одразу замовив нові клікери, тільки не такі, як стокові на 20М, а міцніші, на 60М - і вуаля, моя FPS Pro cтала крутіша за Surge всього за 200 з гаком грн)) бо решта фаршу ідентична. Отак виробники і косять бабки - поставили на один і той же набір схем клікери на 5 грн дорожче - а ціну підняли на 500грн))) а. ну ше світлодіод один додали за 0 цілих **** десятих))
      тому не журись, коли вмієш паяльника тримати в руках - то можеш собі які хочеш клікери встановити, хоч від рейзер, хоч від стілсіріес на свій смак.

• Сергей Избаш
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

Спустя 3 года использования появилась проблема , играю только кс и при зажиме левым кликом у меня не зажимает а стреляет очередями ((( Сдать в ремонт у меня в городе нет сервисного центра , покупать другую или самому разобрать незнаю )

Добрий день!

Шановний Сергей! Приносимо свої вибачення за ваш негативний досвiд використання нашої мишi. Ми розумiємо ваше обурення: вкрай прикро, коли виходить з ладу улюблений гаджет.

Напишіть, будь ласка на [email protected] - ймовірно, локально питання вирішити буде простіше.

• Андрій Чернявський

Спробуй скинути мишу до заводських, якщо проблема "софтова", або міняй клікери, якщо "хардова"

• Алексей Клинков
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

Мышка работала нормально первое время. После переустановки винды слетел драйвер который ставил еще при покупке, мышка начала мигать цветами. Скачал новый драйвер HyperX Pulsefire Surge, хотел убрать постоянную мигающую подсветку, но после установки этого драйвера мышь совсем перестала работать, пробовал удалить драйвер мышь так же не работает. Проблему так и не удалось решить, непонятно что делать с данной мышкой. Никому не рекомендую этого производителя с кривыми драйверами и эту мышь.

Переваги:
    первое время работала нормально
    Недоліки:
    Постоянно мигает цветами, нельзя убрать из-за кривого драйвера. Перестала работать

Дякую, що обрали продукт нашої компанiї.

Шановний Алексей! Дякую, що знайшли час i залишили нам вiдгук. Дозвольте принести вам свої вибачення за ту проблему, з якою ви зiткнулися. Сталося деяке непорозумiння.

Для експлуатації миші з новою версією керуючого ПЗ HyperX NGENUITY потрібно оновити прошивку миші. Нову прошивку можна взяти на посилання

• Александр Мотрук

Так это ж не мышка плохая, а руки твои кривые)

• Илья
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

Ровно через два года и 3 дня начала срывать сенсор…
    До этого были проблемы с ПО - зависала подсветка и исчезал курсор, но лечение было банальное - нажать на колесико кнопка смены dpi
    Спустя 1,5 года начало кошмарить колесико, а точнее скм, прошло само как-то (магия хайперов)
    И самок удивительное - есть ли возможность ремонта после гарантии - никто не знает

Переваги:
    Идеальная по габаритам, хорошие глайды, подсветка яркая и настраивается на любой вкус и цвет
    Отличный вес
    Недоліки:
    Самое кривое ПО из всех возможных
    Проблемы с СКМ
    Сорвало сенсор
    Отсутствие поддержки после гарантии (если есть таковая, отпишите, пожалуйста)

Добрий день!

Шановний Илья! Приносимо свої вибачення за ваш негативний досвiд використання нашої мишi. Ми розумiємо ваше обурення: вкрай прикро, коли виходить з ладу улюблений гаджет.

Напишіть, будь ласка, на [email protected] - ймовірно, локально питання вирішити буде простіше.

• Валера Гундоров
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

Купил два года назад все работало потом перестал работать сенсор

Переваги:
    Мышь как мышь
    Недоліки:
    Не надёжный сенсор

Дякую, що обрали продукт нашої компанiї.

Шановний Валера! Дякую, що знайшли час i залишили нам вiдгук. Дозвольте принести вам свої вибачення за ту проблему, з якою ви зiткнулися. Сталося деяке непорозумiння.

Більшість проблем з непрацюючим сенсором вирішується прибиранням пилу з його вікна.

• Дмитро Вагін

Привіт, була така сама проблема, вирішується софтом. 5 років миша працює вже. Я звісно з переляку купив нову мишку, але знайшов софт, фікситься за одну хвилину

• Вікторія Рудик
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

В користуванні вже декілька місяців, поки нарікань на якість немає. Все працює відмінно. Кнопки і підсвітка поки працюють чудово.

Переваги:
    Дизайн, зручна в користуванні
    Недоліки:
    Поки не виявила ніяких
  • Станислав Петров
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

В первой колесо перестало нормально работать через полтора года, купил вторую - таже проблемма но уже через 2 месяца. Жал что прийдеться отказываться от мышей hyperx, мышь очень удобная

Переваги:
    Дизайн, эргономика
    Недоліки:
    Дефекты с колесом

Добрий день!

Шановний Станислав! Приносимо свої вибачення за ваш негативний досвiд використання нашої мишi. Ми розумiємо ваше обурення: вкрай прикро, коли виходить з ладу улюблений гаджет.

Звернiться, будь ласка, в сервiс по гарантiї.

Щоби продовжити термін безвідмовної роботи миші, варто звертати увагу на навкоішнє середовище, в якому вона працює - більшість проблем з колесом виникають від забруднення датчика пилом чи осадами, наприклад, від диму.

Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

Купили осенью 2021. Поначалу все супер. Софт , настройки. Через месяц перестал двигатся курсор. Сбрасывал мышь комбинацией кнопок. Снова начинала работать. В итоге выяснил что глючит "софт", т.к. проблема проявлялась лишь там где он был установлен. После его удаления все ОК. Но мышка без софта с базовыми настройками такое себе.

Переваги:
    Удобная, красивая, прочная.
    Недоліки:
    глюки софта

Дякую, що обрали продукт нашої компанiї.

Шановний Сергей! Дякую, що знайшли час i залишили нам вiдгук. Дозвольте принести вам свої вибачення за ту проблему, з якою ви зiткнулися. Сталося деяке непорозумiння.

Для сумісності із сучасним програмним забезпеченням потрібно оновити прошивку миші - посилання

• Ярослав
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

Софт гірше не буває, ресурс 50 лямів кліків - не правда, взяли такі 3 мишки, що в мене що у друзів спочатку коліщатко глючити почало, а потім і ліва кнопка мишки, даблклік - тріплклік. Вона абсолютно точно не коштує цих грошей. Не рекомендую.

Переваги:
    світодіоди
    Недоліки:
    софт

Добрий день!

Шановний Ярослав! Приносимо свої вибачення за ваш негативний досвiд використання нашої мишi. Ми розумiємо ваше обурення: вкрай прикро, коли виходить з ладу улюблений гаджет.

• Зинченко Виктор

Вернули деньги за товарю

Переваги:
    Недоліки:
    Сенсор перестал работать через месяц.

Добрий день!

Шановний Виктор! Приносимо свої вибачення за ваш негативний досвiд використання нашої мишi. Ми розумiємо ваше обурення: вкрай прикро, коли виходить з ладу улюблений гаджет.

• Олександр Смирнов
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

Мышкой доволен, проблем никаких нет. Спасибо продавцу

• Владислав Дикий
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

Удобная мышь лично для меня. Но спустя месяц использования колесо перестало корректно работать, при скроле вниз часто вверх уносило, и наоборот...

Переваги:
    Удобная, красивая подсветка
    Недоліки:
    Начало колесо мышки плохо работать

Добрий день!

Шановний Владислав! Приносимо свої вибачення за ваш негативний досвiд використання нашої мишi. Ми розумiємо ваше обурення: вкрай прикро, коли виходить з ладу улюблений гаджет.

• Владислав Дикий

Сперва появилась проблема я зашел посмотреть другие отзывы и увидел что у многих такое, сразу подумал что это брак, косяк мышки.

У меня не было времени чтобы по гарантии возвращать, так как нужно работать.
      Поэтому решил сам разобрать и посмотреть, починить.
      После того как разобрал я увидел на колесике мышке много пыли, и на контактах грязь, я всё это почистил, и проблемы больше такой нет. Поэтому в моем случае это не косяк мышки, а просто грязь от моих же рук.

Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

Первая покупка данной мышки была неудачная - люфт лкм. Заменили без проблем. Вторая мышка отработала 2 года, сначала начала барахлить СКМ, сейчас уже отказала полностью. Слева под большим пальцем появилась стертость. Качество сборки новых мышек ужасное, выбрал новую мышку Pulsfire Raid на замену Surge и это просто ужас, клавиши люфтят по всем направлениям, дабл клик с коробки.
    СКМ не всегда срабатывает что дико бесит в динамичных играх. Рекомендую сразу открывать мышку и на месте проверять клавиши на люфт. HyperX скатился ниже плинтуса, как бы не хотелось это признавать но факт остается фактом. Купить коробку с логотипом HyperX сейчас это рулетка за нормальные деньги.

Я сейчас временно пересел на мышку от розетки 500я серия (600грн+-) и тут есть люфты, не такие чувствительные как в мышке за 2к. Камон хуперы это что такое???

Переваги:
    Стильная, отличный сенсор
    Недоліки:
    Иногда цвета нормально работают иногда как хотят, быстро выходят из строя клавиши, качество сборки хромает

Добрий день!

Шановний Дмитрий! Приносимо свої вибачення за ваш негативний досвiд використання нашої мишi. Ми розумiємо ваше обурення: вкрай прикро, коли виходить з ладу улюблений гаджет.

• Станислав
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

Через полтора года использования начались проблемы с колесом, для того чтобы произошла регистрация нажатия нужно надаваить с изрядным усилием, я так понял что это какой-то конструктивный деффект, т.к много отзывов с похожими проблемами.

Но с учетом того что это пока что самая удобная мышь для меня, то буду заказывать вторую

Переваги:
    Дизайн, эргономика
    Недоліки:
    Дефекты с колесом
  • Владислав Забудько
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

Менше ніж через місяць перестав нормально працювати скролл на мишці. Коли скроллиш сторінку вниз, вона починає пригати постійно вверх.

• Владислав Забудько

Замінили по гарантії, через 3 тижні почалася знову проблема з скроллом, користуватись просто нереально(

• Анатолий Михайлов

В цілому мишка ТОП.
    Сенсор, ергономіка дизайн. Але якщо ви часто користуєтесь колесом, будете міняти за гарантією) Вже одну відправив, при прийомі на гарантію казали що це брак та виняток, але вже вдруга починае проявлятися з тіею ж проблемою. Виявилось що це в усіх мишах.

Переваги:
    У всьому окрім скролу мишка топ
    Недоліки:
    Скрол починає не коректно працювати
  • Дмитро Варивода

За два роки
    Нічого не відлетіло)

Переваги:
    Бликає та світиться)
  • Олександр Самосеєнко
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

Я колишній володар двох таких мишок. Купував одну мишу і через рік почало погано натискатись колесо до моменту коли практично перестало натискатись. А це основна кнопка, якою я користуюсь. Здав по гарантії, прислали нову, і через півтора року та сама проблема. Бачив в коментарях у людей теж були такі проблеми. Також злітала підсвітка і драйвера. А в цілому максимально зручна, гарна і приємна мишка. Але недоліки які я описав дуже погано відобразились на роботі. Коли в самий необхідний момент ти не можеш нормально працювати і замість того, щоб спокійно працювати, мені треба терміново шукати альтернативу, втрачати гроші, і сидіти з якоюсь незручного дешевою мишкою з жахливою сенсою і кнопками з аврори місяць, поки не прийде вердикт по мишці від представників. Можна було б і на далі так кожен рік користуватись новою мишкою, але я обираю якість і долговічність. Тому я обрав мишку іншого виробника.

Переваги:
    Зручна, софт-тач, приємна, гарна
    Недоліки:
    Заводський брак серії з колесом, злітають драйвера та підсвітка. Відсутність української мови в в ПЗ.

Добрий день!

Шановний Олександр! Приносимо свої вибачення за ваш негативний досвiд використання нашої мишi. Ми розумiємо ваше обурення: вкрай прикро, коли виходить з ладу улюблений гаджет.

Звернiться, будь ласка, в сервiс по гарантiї.

До речі, якщо це вже друга миша вийшла з ладу тим самим способом - це вже достатній привід докладніше звернути увагу на особливості експлуатації, Щодо драйверу - ця миша працює зі стандартним драйвером миші з комплекту операційної системи, тому якщо він перестає працювати - то варто звернутися в технічну підтримку виробника операційної системи.

• Олександр Самосеєнко

Шановні представники бренду. Щодо особливостей експлуатації, це не одна миша з якою я працюю, і миші з іншого бренду показують свою довговічність роботи вже понад 4 років, коли Пульсфаєр я вже другу відправив по гарантії з цією самою проблемою. Плюс прошу звернути увагу на те, що не тільки в мене одного така проблема. Тут є коменти з абсолютно ідентичною проблемою. Тому скоріше справа не в специфікації експлуатації, а саме в браку цієї лінійки продукту. Тому як фідбек як від користувача хотів би щоб ви звернули на цю проблему увагу більш детально. Можливо там стоять мень якісні мікрики, можливо друкована плата не достатньо пропрацьована. Я подивився б, але гарантія є гарантія. Миша мега крута, за винятком цієї проблеми. Також хотів би звернути увагу на ПО яке є в Microsoft Store. При його встановлені гаджети стають "мертвими" без якоїсь реакції. Тому ставив собі більш старі версії HyperX Genuity.

• Ярослав Макаренко

Какую мышку взяли заместь этой? Та же проблема думаю ехать по гарантии поменять (тоже 2 раз)

• Михайлов Роман
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

Іноді спадають драйвера, але то таке. Найгірше, що через 7 місяців користування перестало натискатися колесико, а мені це дуже важливо для роботи. Дуже незадоволений

Переваги:
    Гарна миша, крута підсвітка
    Недоліки:
    Іноді спадають драйвера

Добрий день!

Шановний Роман! Приносимо свої вибачення за ваш негативний досвiд використання нашої мишi. Ми розумiємо ваше обурення: вкрай прикро, коли виходить з ладу улюблений гаджет.

Звернiться, будь ласка, в сервiс по гарантiї.

Щодо драйверів - ця миша користується стандартними драйверами, які входять в комплект операційної системи, своїх у неї - немає.

• Олександр Самосеєнко

В ммене точно така сама проблема, і я відправив по гарантії вже другу мишку з точно такою самою проблемою. А це означає, що це їх найслабше місце, СКМ і них довго не живе.

• Игорь Лазарев
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

мышь сломалась спустя ровно два года использования, причем сломалась средняя кнопка мыши которой почти не пользовался за весь период, просто ужасное качество. краска на месте, мыши как новая жаль, не работает и судя по коментариям не единичный случай...

Переваги:
    удобная
    Недоліки:
    сломалась средная снопка мыши

Добрый день!

Уважаемый Игорь! Приносим свои извинения за ваш негативный опыт использования нашей мыши. Мы понимаем ваше негодование: крайне обидно, когда выходит из строя любимый гаджет.

Обратитесь, пожалуйста, в сервис.

• Дмитро Стукан
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

Пропрацювала рік, користувався не те щоб часто, декілька разів на місяць. Тупо перестав працювати сенсор. Кнопки реагують, курсор не рухається. Куди звертатися з приводу гарантії?

Дякую, що обрали продукт нашої компанiї.

Шановний Дмитро! Дякую, що знайшли час i залишили нам вiдгук. Дозвольте принести вам свої вибачення за ту проблему, з якою ви зiткнулися. Сталося деяке непорозумiння.

Найрозповсюдженіша причина такого ефекту - блокування вікна сенсору якоюсь перешкодою (щось прилипло знизу, або просто пил у вікні). Будь оаска, перевірте, чи чиста лінза сенсору та продуйте її стисненим повітрям.

• Дмитро Стукан

Все нормально з лінзою, то ваш софт кривий. Пониження прошивки паролему вирішило. Миша хороша, єдиний недолік це - гучний клік.

• Никита Алексеев

Люфт ЛКМ И ПКМ. Отправил на гарантийное обслуживание

• Євгеній Карчевський
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

Користуюся даним гризуном ще з 2018 року, ніяких претензій немає. Задоволений покупкою більш ніж! Сподіваюся прослужить ще стільки ж (:

Переваги:
    Надійність. Відпрацьовує віддані за себе гроші на 100%.
    Недоліки:
    Не виявив.
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

Пользовался мышью около года. Особых нареканий нет. Удобная форма, подходящая как под правую, так и под левую руку, быстро и легко настраивается под индивидуальные потребностки каждого с помощью специального ПО от производителя. НО все достоинства потускнели четко через год использования, когда произошел отказ в работе сенсора. Все кнопки находятся в рабочем состоянии, перегиба провода нет. Не знаю, есть ли даже смысл сдавать в ремонт.

Переваги:
    Удобно лежит в руке, простая настройка, обмотка провода
    Недоліки:
    через год использования отказал сенсор, что крайне обидно

Добрый день!

Уважаемый Сергей! Приносим свои извинения за ваш негативный опыт использования нашей мыши. Мы понимаем ваше негодование: крайне обидно, когда выходит из строя любимый гаджет.

Обратитесь, пожалуйста, в сервис по гарантии.

• Яков

Попробуй откатить драйвера до версии 1118 вроде, у постоянно такая проблема.

• Михайло Миколаєнко
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

Мышка хорошая сама по себе приятная но перестала работать кнопка на колесеке мышки спустя год.

Переваги:
    Все кроме кнопки колёсика мышки.
    Недоліки:
    Перестала работать кнопка колёсика мышки.

Добрый день!
      Спасибо, что выбрали продукт нашей компании.

Обратитесь, пожалуйста, в сервис по гарантии.

• Олексій Кучеренко

За 4 роки користування:
    Заліпають ПКМ та ЛКМ;
    СКМ пішов із життя на другий рік користування;
    Бокові кнопки перестали працювати від частого натискання (почергово був мут у Діскорді).

Недоліки:
    Дуже швидко вийшла з ладу СКМ
  • Вадим Мысь
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

Мыши 4 года почти. Покупал в июне 18-го. Прошла со мной огонь, воду и миллионы киберпротивников. До сих пор ноль нареканий на юзабилити, работает как и в первые дни. Из следов использования только вмятины на софтаче от пальцев по бокам и потертости корпуса. Если не собираетесь мышью разбивать стол - проживет долго и счастливо.

Переваги:
    Надежность, легкость, качество
    Недоліки:
    Не выявил до сих пор
  • Олег Чорний
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

Мышка хорошая, пользуюсь пол года. Один минус это то что подсветка иногда светиться не плавно, и приходиться сбрасывать настройки мышки. Такая же проблема была и с курсором который тоже не двигался и нужно было сбрасывать настройки. Сейчас слава Богу нету никаких проблем. Сенса отличная, подсветка также на уровне. Дабл кликов и еще каких то проблем пока не наблюдается.

Переваги:
    Удобная, сенса не срывает, дабл кликов нету, без люфтов, красивая подсветка
    Недоліки:
    Были проблемы с подсветкой и с самым курсором
  • Куц Вікторія

Мишка гарної якості

Переваги:
    Працює чудово
    Недоліки:
    Не виявлено
  • Антон Дмитриевич
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

мышка хорошая, в целом доволен. сенсор работает на любой поверхности, в руке сидит хорошо. вес порядочный. но дрова это жесть. постоянно отваливается подсветка, тормозит через какое-то время использования. и клик довольно громкий

Переваги:
    тяжелая, удобная
    Недоліки:
    кривые дрова, громкий клик

Добрый день!
      Спасибо, что выбрали продукты нашей компании.

Уважаемый Антон! Спасибо, что нашли время и оставили нам отзыв. Позвольте принести вам свои извинения за ту проблему, с которой вы столкнулись. Произошло некоторое недопонимание.

Пожалуйста, закройте ПО HyperX NGENUITY (полностью, через нажатие на иконку в трее и Exit) и обновите прошивку мыши: посилання

• Борис Бердо
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

Мышка супер, регулировка подсветки всё как надо, отклик отличный.

Переваги:
    Быстрый отклик, регулировка подсветки.
    Недоліки:
    Нету.
  • Олександр
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

Здравствуйте. Пользуюсь где-то около трёх недель, заметил одну очень не приятную вещь.. мышь во время использования может сама изменить чувствительнось (скорось)
    Меня интересует можно ли что-то с этим сделать?? Так все нравиться, визуально огонь!

Переваги:
    Визуальный вид
    Недоліки:
    Немножко живет своей жизнью!

Добрый день!
      Спасибо, что выбрали продукты нашей компании.