Помічниками будь-якої господині є інструменти для прибирання, наявність яких обов'язкова в кожному будинку. Для жінок важливо, щоб усе в будинку виблискувало від чистоти. Домогтися гарного результату без допоміжних предметів складно. Використання старих футболок замість мийних ганчірок відійшло на другий план, їх замінили зручні атрибути. Вони добре впораються з поставленими завданнями, не без сторонньої допомоги, мають гідний зовнішній вигляд. Важливо, щоб жодна дрібниця не порушувала тремтливо створюваний інтер'єр ванної кімнати. Виробники намагаються догодити кожній господині, з кожним роком розширюючи асортимент товарів.

Види інструментів для прибирання

Вибір продукції для будинку набагато розширився останнім часом. Є маса мийних засобів, предметів для швидкого прибирання. Про багато цікавих предметів деякі домогосподарки навіть не здогадуються. В інтернеті представлені цілі сайти з незвичайними виробами для протирання пилу, підлог. Виготовляється навіть спеціальний дитячий одяг, призначений для виконання сухого прибирання. А поки перерахуємо традиційні інструменти:

Щоб усі інструменти для прибирання допомагали зробити його швидше, потрібно дотримуватися деяких порад. Варто зауважити відразу, що для цього не знадобляться професійні мийні або наймані працівники.

Передусім необхідно створити спеціальну систему. Це означає, що прибирати вдома потрібно за напрацьованою схемою, починати з одного місця і продовжувати в послідовному порядку, закінчувати там само. Прибирати краще в одній кімнаті, а не у двох відразу. Багато хто назве цей спосіб рутинним і набридливим, але це найоптимальніше рішення для оперативного прибирання квартири.

Не рекомендується стартувати з протирання кавових або журнальних столів, а потім переходити до витирання пилу з інших предметів. Весь пил буде опускатися вниз, розумніше брати початок із верхньої точки кімнати. Наприклад, передусім очищуться люстра, потім полиці шаф і так до самої підлоги. Найкраще робити це вологою ганчірочкою, яка може запобігти появі нових шарів небажаного пилу. Виконання процедури зліва направо вбереже від зайвих рухів тіла.

Не залишати розводи на скляній поверхні допоможуть не тільки мийні засоби, але й щітка. Це спеціальний виріб, що впорається з роботою щодо миття вікон краще, ніж паперові рушники. Спочатку необхідно розбавити засіб для скла на воді, спінити та нанести на потрібне місце ганчіркою. Після осідання необхідно прибрати зайве за допомогою професійної щітки.

Заощадити час можна, якщо зібрати всі необхідні інструменти для прибирання в одному місці. Маючи у своєму розпорядженні необхідний інвентар поруч, не доведеться витрачати енергію на його пошук. Фартух допоможе розмістити необхідне всередині, спеціальні пояси надягають покоївки. Всередину складають ганчірки, аерозолі та інше. Таке пристосування добре підійде для будинку.

Більшість жінок стикаються з утворенням цвілі, осіданням жиру на кухонних меблях, появою корозії. Для запобігання неприємним нальотам потрібно усувати забруднення до повного їх утворення. Раз на день важливо оглядати проблемні місця, підтримувати їх у чистоті. У мережі є поради та корисні відгуки, вони підкажуть ефективні методи виведення плям. Досвідчені люди розкажуть, чим краще користуватися і як заощадити. А поки кілька перерахованих вище правил постараються полегшити далеко не всіма улюблений процес прибирання.

Поради щодо вибору

Перш ніж вибрати вироби для прибирання, необхідно відповісти на кілька запитань для себе. Перше, це скільки грошей плануєте витратити. Другий — чого саме бракує в будинку. Коли ви приходите в магазин, очі розбігаються від достатку інструментів для прибирання. Відразу вивітрюються думки, і кошик заповнюється непотрібними атрибутами.

Коли вибір зроблений, мета намічена, варто ретельно придивитися до товару. Неважливо, скільки коштує продукція, вона має бути якісною. Іноді відра є із пробоїнами, це спричинює невдале транспортування або брак. Краще на місці оглянути відро, особливо днище. Добираючи швабру, важливо перевірити якість кріплення. Совок має збирати весь пил, щільно прилягати до підлоги, з цим впораються алюмінієві прибори. З губками ще простіше: головне — щоб добре вбирали рідина.

Показати ще 60 товарів