Що таке жіноча гігієна

Для будь-якої дівчини дотримання правил жіночої гігієни — можливість відчувати себе комфортно і зручно в будь-які, навіть найскладніші дні, а також завжди залишатися привабливою, приємною й охайною. Щоденне виконання всіляких процедур сприяє підтримці цього стану. Особиста гігієна жінки складніша за чоловічу. Через особливості жіночого організму, створені додаткові елементи, що допомагають прекрасній статі дотримуватися всіх правил догляду за тілом у найскладніші і трепетні періоди. Критичні дні — це особлива частина часу, коли жінка зобов'язана виконувати звід додаткових правил порядності. Незамінними помічниками є прокладки.

Різновиди жіночих засобів інтимної гігієни

Прокладки – це товари для збирання менструальних виділень.

  • Щоденні прокладки. Вони використовуються щодня й створені для того, щоб захищати білизну від виділень жінки, які в нормі присутні постійно. Міняти їх необхідно стільки раз на день, скільки потрібно, щоб відчувати сухість, комфорт і впевненість у собі. Бувають з ароматами ромашки або календули. Верхній шар, повітропроникний, допомагає не відчувати дискомфорт і захищає від сторонніх, неприємних запахів.
  • Гігієнічні прокладки. Різновид, що використовується безпосередньо в період критичних днів. Вони товщі за попередній вид і крім того, що клеяться на нижню білизну, мають додаткові засоби кріплення, звані «крильцями». Крильця загинаються під зовнішню частину трусів і приклеюються. Розрізняються за виробниками, а також за ступенем товщини. Для цього на упаковці зазначено кількість «крапельок». Якщо 6-8 крапельок, то це найтовщі прокладки, звані нічними. Вибір кількості крапельок залежить від обсягу виділеної крові індивідуально в кожної жінки.
  • Тампони. Невеликий ватяний валик, рифлений із боків і з ниточкою на кінці. За допомогою спеціального аплікатора, але іноді й без нього, вводиться в тіло й дає можливість від 3 до 6 годин не переживати про менструальні виділення. Засоби гігієни розрізняються за розміром. Бувають маленькі, середні й великі. Вибирати також необхідно, зважаючи на кількість виділеної рідини, яка є індивідуальною у кожної жінки. Ниточка створена для легкого видалення тампона.
  • Післяпологові прокладки. Після пологів ще 5-6 тижнів кожна жінка стикається з рясними кров'яними виділеннями. У такий спосіб матка очищається й згодом приходить у норму. Для таких виділень створений цей вид. Відрізняються великими розмірами і здатністю якісно поглинати більший об'єм рідини. Зроблені так, що не викликають алергій і захищають шви від розривів. Деякі молоді породіллі обходяться звичайними гігієнічними прокладками максимального розміру, але для тих, хто пройшов через кесарів розтин, цей тип буде ідеальний — він швидше загоює шви.

Зараз життя сучасної жінки здається неможливим без представленої продукції. Але, насправді, вона з'явилася лише в 1970-х роках і стала невід'ємною частиною жіночої гігієни.

Роль гігієни в житті і вибір гігієнічних засобів

Усі знають вислів «по одежі людину стрічають». Якщо людина недоглянута, з брудними нігтями, запахом із рота і від тіла, у непраному одязі, її не візьмуть на роботу і в принципі не будуть взаємодіяти з нею. Гігієнічні засоби потрібні людям для створення першого враження. Дівчата завжди більше переживають про свій зовнішній вигляд і піклуються про нього. Кілька днів на місяць жінці важче залишатися приємною, дотримуватися правил і доводиться виконувати низку процесів, які бувають періодично. Це так звана інтимна гігієна, що є підрозділом загальних законів догляду. Завжди варто пам'ятати, що вибір цього продукту – це суто індивідуальна річ і ніколи не можна покладатися на відгуки. Усе залежить тільки від індивідуальних особливостей конкретно взятого жіночого організму, від кількості виділеної крові і від особистих уподобань. Також різні види продукції мають різні критерії розмежування, про які необхідно володіти відповідними знаннями.

Показати ще 60 товарів