Доповненням будь-якого інтер'єру є журнальні столи. У всі часи ця річ буде актуальна. Попри назву, на них можна розмістити безліч предметів. Хтось любить чаювати за журнальними столами. Хтось використовує їх для розміщення книжок, особистих аксесуарів, квітів. Часто можна побачити журнальні столи в передпокої або вітальні. Вони дуже витончені й компактні. Можуть стояти посередині кімнати або в кутку. Прикрашають квартиру, водночас економлять простір. Зараз є столики різних габаритів, розмірів, форм. Будь-яка берегиня вогнища може підібрати відповідний товар для себе.

Різновиди столів

Виробники урізноманітнили асортимент столів. Вони відрізняються один від одного не тільки дизайном, а й багатьма іншими функціями. Бувають такі різновиди:

  • Журнальний стіл. Зручне, компактне пристосування для вітальні. Упродовж багатьох років експлуатується в різних цілях. Є прикрасою будинків. Може бути скляним і виготовлятися з інших матеріалів.
  • Кавовий столик. За розмірами й функціями схожий на попередній різновид. Низький, маленький. Винайдено раніше за журнальний. Бувають із додатковими функціями підсвітки, регулювання побутовими предметами.
  • Сервірувальний візок. Пристосування на коліщатках. Таку річ часто використовують у готелях. Може слугувати для перевезення брудного посуду. У будинку дуже зручний тим, що після споживання їжі візок можна відкотити. До того ж гарний естетичний вигляд впишеться в будь-який інтер'єр.
  • Столик-трансформер. Інноваційний винахід. Такий стіл відрізняється від інших видів тим, що може змінювати свою форму й розмір. Може бути круглий, прямокутний, квадратний. У розкладеному стані дає змогу вмістити велику кількість гостей. Якщо ж скласти столик, він не займе багато місця.

Матеріали виготовлення

Дерево є найпоширенішим матеріалом. Дерев'яний стіл досить довговічний, екологічно чистий. Такі вироби здебільшого дорогі. Зараз їх зараховують до бізнес-класу. Економнішим варіантом вважаються предмети, зроблені з ДВП. Попри дешеву сировину, зовнішній вигляд таких виробів досить непоганий. Їх легко можна полагодити у разі поломки.

Металеві столики доповнюють приймальні різних фірм і установ. Але й у будинках це не рідкість. Виробники виготовляють комбіновані моделі. Наприклад: скло з металом, пластиком. Вони мають презентабельний вигляд і прийнятну ціну. Але рідко можна натрапити на агрегат трансформер із такої сировини. Тоді він був би непідйомним.

Столики зі скла потребують додаткового догляду. Але підійдуть до будь-якого дивану або інших меблів. Сьогодні це найпопулярніші моделі. Завдяки своїй прозорості створюється враження особливої легкості, простоти. Вони прикрашають і декорують приміщення. Відштовхуючись від смаку споживача, є кольорове або затемнене скло.

Щодо стільниць. Круглі — одні з найелегантніших видів. Візуально збільшують кімнату. Овальна форма розташує більше речей на поверхні. Не менше за попередній різновид виконає функцію декору. Стільниця прямокутного типу подовжує квартиру. Якщо голову відвідала ідея зібрати гостей, цей варіант буде як ніколи доречним.

Щоб передати більшу динаміку, багато хто віддає перевагу стільницям із кількома ярусами. Вони легко розмістять техніку, журнали, книжки. Деякі цінинетлі затишку замовляють журнальні столики індивідуального типу.

Поради щодо вибору

Перед тим як вибрати журнальний стіл треба дотримуватися деяких рекомендацій. Передовсім треба звернути увагу на габарити столу. Прикинути, наскільки вдало він стане в приміщенні. Висота — один із важливих аспектів. У класиці вона залежить від ширини поверхні. Чим довші ніжки, тим вужча стільниця. Але модні дизайнери рідко дотримуються цього правила, тому не треба зациклюватися на ньому.

Подивитися варто ще на функціональність столу. Вона визначається метою експлуатації. Для посиденьок знадобиться широкий стіл, декором стане маленький. Вибір форми безпосередньо залежить від приміщення, у якому буде розташовуватися стіл. А матеріал підбирається залежно від фінансових можливостей.

Показати ще 60 товарів