У теплу пору року маленькі діти весь вільний час проводять на вулиці, а дитячі роликові ковзани допоможуть урізноманітнити їхнє дозвілля. Катання в компанії друзів подарує масу позитивних емоцій і допоможе витратити енергію. Щоб юний спортсмен залишався в безпеці, завдання батьків — підібрати якісне спорядження.

РізноРізноВиди дитячих роликових ковзанів

Сучасні виробники постійно створюють нові моделі подібних виробів, щоб задовольнити найбільшу кількість клієнтів. Усі вони мають різний дизайн і призначення. Є кілька форм подібного транспорту:

  • Фітнес. Легкі чотириколісні моделі, призначені для їзди рівною дорогою. Додатково подібні вироби мають штатне гальмо, тому чудово підходять новачкам.
  • Фріскейт. Універсальна модель для дітей, яка характеризується зручністю й маневреністю. Вироби повільно зношуються завдяки високим показникам міцності.
  • Агресив. Важкі та масивні варіанти для шанувальників екстриму та трюків. Підійдуть для підлітків, які люблять їздити на парапетах та поручнях.
  • Позашляховики. Вирізняються наявністю великих і надійних коліс. З їхньою допомогою вдасться їздити на будь-якій поверхні, не відчуваючи дискомфорту.
  • Слалом. Ролики для артистичного катання. Дають змогу легко виконувати маневри, об'їжджати перешкоди, «вісімки» й інші завдання.
  • Спідскейт. Біговий варіант для розвитку високої швидкості. Вибирають дітям, які займаються катанням професійно.
  • Даунхіл. Комбінація фріскейта та спіскейта. З їхньою допомогою вдасться добре розігнатися і виконати бажані маневри. Водночас, їм властива міцність.

Також є квади. Їхня головна особливість — розташування коліс не в одну рівну лінію, а прямокутником. Деякі моделі дитячих роликових ковзанів схожі на платформу з кріпленнями, які можна одягати на звичайне взуття за допомогою засувок. Такий варіант стійкий, тому ідеально підійде для малюків від 3 років.

Розсувні моделі дадуть змогу батькам заощадити кошти на купівлю нового спорядження. Розмір черевиків легко змінюється на 3-5 розмірів і за умови регулярного використання знадобиться лише замінювати колеса.

Як вибрати якісні дитячі роликові ковзани?

Початківцям — спортсменам варто придбати безпечну екіпіровку, яка буде відповідати віку та вмінням малюка. Тому батькам передусім необхідно звернути увагу на фіксацію. Черевик не має бути більше ноги, тому не варто купувати ролики на виріст. У цьому випадку краще звернути увагу на розсувні моделі, які слугуватимуть тривалий час і добре зафіксують дитячу ніжку за допомогою ременів і шнурівок.

Краще віддавати перевагу брендовим товарам. Відомі виробники цінують свою репутацію, тому виготовляють високоякісну та міцну продукцію. Також до них легко знаходити додаткові колеса й інші складники.

Якщо дитина тільки починає кататися, то їй варто вибрати моделі для новачків. Новачкам потрібне особливе екіпірування відповідно до виду діяльності.

Роликові колеса зазвичай виготовляють із поліуретану. Дитячі варіанти комплектують м’якими колесами, які не гримлять під час використання, але швидко зношуються. На професійних моделях використовують твердий поліуретан, оскільки він стійкіший до стирання.

Який захист для дитячих роликових ковзанів представлений на ринку?

Окрім самих роликів необхідно певну увагу приділити екіпіровці. Набори з захистом містять наколінники, налокітники та надолонники. Зазвичай діткам до 9 років додатково купують шолом. Початківцям-ролерам також треба придбати спеціальні шкарпетки. Вони мають потовщення на п'яті, підйомі та передній частині та виготовляються із синтетики. Такі шкарпетки відводять вологу та запобігають появі мозолів або мозолів.

Перед оформленням замовлення варто ознайомитися з відгуками про товари. Реальні користувачі розкажуть про переваги та вади виробів. Додатково треба проконсультуватися з менеджерами магазину. Фахівці розкажуть про особливості різних моделей і підберуть оптимальний варіант залежно від вимог і фінансових можливостей.

Показати ще 60 товарів