Скейтбординг — один із найпопулярніших екстремальних видів спорту, тому дитячі скейти з кожним днем стають усе більш затребувані серед малюків. Зазвичай ідея придбати подібну іграшку приходить насамперед хлопчикам і дівчаткам, а батьки хвилюються і не впевнені в його необхідності. Щоб зробити правильний вибір, варто відповідально підійти до пошуку безпечного виробу.

Конструкція скейтборду складається з декількох елементів:

  • Дека — основа дошки. Ця деталь має кілька шарів, які склеєні за допомогою кленового шпону. Зазвичай їх 7 або 9, але в полегшених моделях до 5. У дитячих виробах використовують лише 6-7 шарів.
  • Griptape — верхня частина дошки. Зовні нагадує звичайний наждачний папір. Наявність самоклейної стрічки запобігає зісковзуванню ніг. Таким чином, трюки виконувати досить легко й безпечно.
  • Підвіска. Ця деталь із міцного металу з'єднує колеса з декою. Зазвичай виготовляють зі сплаву алюмінію з іншою сировиною.
  • Колеса. Головною їхньою відмінністю є жорсткість, оскільки цей критерій відповідає за плавність руху. Якщо малюк буде кататися на спеціалізованому майданчику, то колеса можуть бути м'якими.

Крім цього, виріб складається з підшипників, підкладки, бази, амортизаторів та інших деталей. Широкий асортимент моделей дасть змогу підібрати бажаний товар з оптимальними характеристиками.

Які види представлені на ринку?

Сьогодні є різні типи дитячих скейтбордів. Їх поділяють залежно від габаритів і особливостей конструкції. Найбільш популярною моделлю є лонгборд. Вона характеризується великими і м'якими колесами, загостреним передом і піднятою задньою частиною.

Круїзер має лише 4 колеса і є найкращим варіантом для їзди міськими вулицями. Дека має трохи піднятий «хвіст», тому такий тип часто використовується для навчання дітей до 5 років.

Стрітборд і снейборд — вироби для виконання різних трюків. Фрібордінг вибирають для фрістайлу, а флоуборд відрізняється наявністю 14 коліс і дає змогу вільно маневрувати.

Найменші вироби призначені для малюків від 5-6 років. Саме в цьому віці дитина стає стійкою і має координацію рухів. Тому, якщо почати раніше, це може стати причиною травмування.

Чому дитячі скейти мають попит і як їх вибрати?

Сучасні скейтборди для дітей виготовлені в полегшеному варіанті. Їхні колеса трохи менші за розміром, а підшипники обертаються повільніше. Додатковою перевагою є низька вартість. Додатково під час катання дитина набуває безліч корисних умінь. Насамперед, під час катання діти вчаться боротися з почуттям страху, стають більш самостійними й терплячими. Крім цього, постійне удосконалення координації та гнучкості, комплексний розвиток м'язів позитивно впливає на фігуру і зміцнює серцево-судинну систему.

Але купувати дитячий скейт треба з огляду на деякі умови. Віддавайте перевагу готовим моделям. Деякі виробники пропонують зібрати ідеальну дошку по деталях, але для новачків подібний варіант не підійде. Особливу увагу приділіть якості. Конструкція має бути міцною й надійною, щоб забезпечити здоров'я й безпеку дитини. Не варто віддавати перевагу міні-версіями. Вони складаються з численних пластикових деталей і не дуже надійні. Для дівчаток і для хлопчиків підійдуть моделі із колесами, що світяться.  У ранньому віці всі хлопці неодмінно оцінять подібні товари, оскільки вони яскраві й незвичайні.

ВВибираючи подібну конструкцію для дитини, не забудьте придбати шолом, наколінники, налокітники й накладки на зап'ястя. Оскільки скейтбординг є травмонебезпечним спортом і важливо подбати про безпеку дитини. Додатково ознайомтесь із відгуками про вподобані моделі, щоб бути впевненими в тому, що виріб відповідає всім характеристикам і особистим вимогам. У разі виникнення труднощів або виникнення питань зв'яжіться з менеджерами компанії для отримання грамотної консультації.

Показати ще 60 товарів