Що таке камінокомплекти та їхні переваги

У кожному сучасному домі камінокомплект прекрасно впишеться в інтер'єр і створить особливу атмосферу. У холодні пори року все живе тягнеться до тепла. Люди хочуть швидко дістатися додому, випити гарячого чаю, закутатися в теплий плед і зігрітися. У цьому й полягає затишок зимової пори. Звичайно, у квартирах зараз є батареї або електричні механізми для обігрівання приміщення. Але ті, хто живуть у приватних будинках, раніше використовували печі для насичення теплом свого притулку. Зараз для цього створені каміни, які дають змогу тішити око і в маленьких квартирах. Ця річ дасть змогу не тільки прогріти стіни та впустити жар в помешкання, а й стане незамінною деталлю створення затишку і прекрасної атмосфери в інтер'єрі.

Конструкція камінокомплекту складається з порталу і вогнища електрокаміна. Портал — це лише обрамлення самого центру з вогнищем. Якщо покупець хоче заощадити гроші та поберегти свої нерви, такий вибір буде ідеальним для нього. Не потрібно обирати всі деталі окремо. Досить просто звернутися до відповідної крамниці й вивчити продукт. Кожен виріб — копітка праця дизайнерів, які ретельно створюють потрібний симбіоз кольору, матеріалів і декору. Питання з вогнищем зрозуміле: воно викликає захоплення завдяки самому вогню. Від порталу залежить, наскільки доцільний має вигляд пристрій в загальній дизайнерській картині приміщення.  Плюсами цих пристроїв є тиша під час роботи, простота в монтажі, безпека використання. Комплекти дають змогу задавати потрібну температуру повітря й не виділяють чадний газ.

Різновиди й типи товару

Дуже широкий асортимент товару. За типом розміщення виділяють 2 різновиди:

  • Кутові. Спеціально розроблені пристрої, призначені для кріплення конструкції в кутку.
  • Пристінні. Продукція, яка встановлюється виключно біля прямої стіни.

Є окремий тип товару — дров'яні каміни. Їх, на жаль, не можна встановлювати в багатоповерхових будівлях. Вони призначені виключно для заміських будинків, котеджів і дач. Є також електричні печі. Вони виготовляються на будь-який смак і призначені для споживачів із різними фінансовими можливостями. Виріб випускається для офісу, квартири, дорогих готелів, ресторанів і заміських будинків. Їхня краса в тому, що вони правдоподібно імітують справжнє полум'я. За використовуваним паливом електрокаміни бувають з імітацією розгорілих полін або з жаристим вугіллям. У першому випадку, в продажу є дрова різного рівня згоряння: від тих, які тільки почали горіти, до майже повністю згорілих. Для другого варіанту використовується звичайне вугілля, а ефект реального догорання досягається за допомогою увімкнення підсвітки.

Сам портал камінокомплекту також створюється з різних матеріалів: гіпсу, мармуру, дерева, металу. З обігрівом все досить зрозуміло: він забезпечується завдяки наявності в конструкції тепловентиляторів.

Вибір продукту

Важливий нюанс, який вимагає обговорення з консультантами під час купівлі, — це монтаж. Також визначитися треба з питанням, чи потрібні додаткові функції. Ними є розміщення у виробі аудіо- та відеогарнітури, наявність полиць для дисків і книг та міні-сейфа. Цей товар називатиметься вже мультимедійним.

Потрібно пам'ятати, що завдяки такому пристрою життя споживача неабияк полегшується в холодні періоди. Прилад вмикається і починає миттєво обігрівати й вимикається також на першу вимогу. Він не потребує димоходу чи спеціальних дозволів від різних інстанцій. Він не завдає клопоту господареві з заготівлею, купівлею чи пошуком палива. Якщо помилуватися полум'ям хочеться й у теплі пори року, коли обігрів не потрібен, термостат завжди можна звести до нуля і просто насолоджуватися приємним видовищем.

Безліч фірм випускають різноманітні камінокомплекти. Відгуки часто бувають неоднозначними, оскільки предмет є величезною частиною інтер'єру, яка відразу впадає в око, неможливо порадити якийсь конкретний пристрій. Людина має сама виділити відповідне місце в дизайні свого житла, де її покупка матиме доцільний вигляд і додасть затишку у всю картину приміщення.

Показати ще 60 товарів