- ОлександрВідгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Чорний. Розмір: 39
Добрий вечір! Якість погана, за місяць лопнув з двох сторін правий кросівок, є якась гарантія?
- Переваги:
- Ні яких
- Недоліки:
- Швидко порвались
- Представник постачальника
Дякуємо за інформацію.
Ваш відгук є дуже важливим і цінним для нас. - Светлана С***
Постачальник проігнорував питання?
- Олександр
Так, проiгнорував
- Олеся Г***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Чорний. Розмір: 39
Прорвалися за два тижні
- Представник постачальника
Дякуємо за інформацію.
Ваш відгук є дуже важливим і цінним для нас.
- Алевтина Т***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Чорний. Розмір: 38
Имеют классный вид, хорошо смотрятся
- Переваги:
- Не дорогие
- Недоліки:
- Не соответствуют своему размеру, на размер больше чем заявлено
- ЛилитВідгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Білий. Розмір: 36
Пару раз одела и начали расклеиватся
- Переваги:
- Цвет, фасон
- Недоліки:
- Качество
- Оксана С***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Чорний. Розмір: 37
Доньці сподобалися.
- Переваги:
- Зручні
- Дар'яВідгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Білий. Розмір: 38
Якість жахлива - відмовилась. По колу на підощві стирчить клей, сама підошва в деяких місцях на пятах зморщена наче вже ходили, амортизації нуль. По відчуттям як кросівки за 300 грн на ринку. Люблб цю фірму одягу, вирішила спробувати взуття... Шкода, модель симпатична.
До цього була схожа модель Філа за такою ж ціною, то різниця суттєва - Светлана Ф***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Чорний. Розмір: 36
Кроссовки не на узкую ногу,полномерные.У меня нога узкая,можно с носком носить.Но размер не соответствует 22.5 см,по крайней мере на 2см больше.Плохо ,что нет полного описания товара.
Відповідність повноті
Середнє
Відповідність підйому
Середній
Відповідність розміру
Завелике
- Представник постачальника
Доброго дня! Дякуємо за відгук. Найближчим часом помилку на сайті буде виправлено.
- Лилия К***Продавець: Rozetka. Колір: Чорний. Розмір: 36
Вобщем весной взяла модель посилання
Ношу, когда светлое жалко или температура 10-12°. То есть не так много весной и сейчас осень довольно теплая. Уже оказались в ремонте: треснуло, где сгибается стопа, и также по линии подошвы носок по бокам - начало разрываться. Сапожник сказал "ну, что ж вы ходите - дермантин". В описании верха в той модели синтетика, в этой экокожа. Такие взяла недели три назад (ещё мои не начали трескаться) в Польше дочке. Вот и пойми, что получишь((- Переваги:
- Вид
- Недоліки:
- Нз, из чего где слепили
- Светлана С***
ДермаТИН!!!!
- Представник постачальника
Добрий день.
Дякуємо за інформацію.
Ваш відгук є дуже важливим і цінним для нас.
- Лилия К***Продавець: Rozetka. Колір: Чорний. Розмір: 38
Вобщем относительно размера: ношу 38-й (та же модель, но с блестящей вставкой сзади) - ноге свободно, нужно шнурки потуже, подойдёт на широкую, стопа 23,5см.
Взяла как в этом объявлении ребёнку 37-й (стопа у неё около 23см) - влезла и моя лапа. Но уже до упора и не болтается. Даже немного комфортнее. Если нога НЕ широкая в этом случае.- Переваги:
- Красивые)) Ношу второй сезон, всё в норме.
- Недоліки:
- Ботинки. Для названия "кроссовки " тяжеловаты.
- Ирина Ч***Продавець: Rozetka. Колір: Білий. Розмір: 40
Кросівки класні, але в описі помилка, розмір 40 йде не 25.1 а 25.7
