Олівець для очей: особливості, можливості та переваги

Одним з основних продуктів декоративної косметики є олівець для очей, що не втрачає популярності з часів Стародавнього Єгипту. Місце для нього завжди є в б'юті-арсеналі кожної дівчини та жінки, яка стежить за актуальними трендами та прагне мати чарівний вигляд. Усе тому, що він слугує надійним помічником у створенні макіяжу очей, який відіграє важливу роль у всьому образі.

Використання косметичного засобу дає змогу додати погляду виразності, глибини та загадковості, підкреслити індивідуальність, візуально скорегувати форму очей. Утім це лише частина функцій, які виконує сучасний олівець для очей, причому швидко, легко, професійно. Усе залежить від конкретного виду та покладених на нього beauty-завдань.

Які бувають олівці для очей

 • Дерев'яні — класичні варіанти, які належать до найпоширеніших і потребують періодичного заточування.
 • Механічні — дуже зручні у використанні завдяки стрижню, що викручується, і вбудованою стругачкою.
 • Тверді — ідеальні для створення чітких стрілок.
 • М'які — дають змогу досягти плавного переходу відтінків, створити модний димчастий ефект, добре розтушовуються.

Усі вони бувають контурними та безпосередньо дають змогу підводити очі. Або, наприклад, у форматі «тіні-олівець» — удосконалений варіант, який вирізняється ергономічною округлою формою, простотою використання. Крім того, є т. зв. айлайнер, що поєднують найкращі властивості олівця й підводки, а також айдефайнер із гнучким стрижнем, який автоматично наповнюється рідкою фарбою. Колір цих засобів може бути дуже різним, зокрема:

 • чорним,
 • коричневим,
 • зеленим,
 • синім, 
 • білим,
 • червоним,
 • оранжевим.

Каял — особливий вид олівців для очей 

Цей олівець для очей, який був основою основ на зорі цивілізації, належить до окремої категорії, що має великий успіх. Від звичайного класичного різновиду його вирізняє жирніша, кремова або гелева текстура, м'яка та ніжна. Це забезпечує легкість нанесення, дає змогу робити акцент на ефектні товсті стрілки або створювати шикарний макіяж у стилі smoky eyes. 

Якісний каял буквально ковзає по шкірі, залишає яскраві лінії, оскільки насичений пігментом, добре розтушовується. Тому вважається найбільш відповідним для підведення слизових оболонок очей, опрацювання міжвійчастого простору та заповнення порожнин між віями. А також чудово працює замість бази для тіней — у разі грамотного використання він здатний на багато що.

Олівці для очей у каталозі ROZETKA

Для тих, хто віддає перевагу комфортному та вигідному шопінгу, 24 години на добу відкриті віртуальні двері інтернет-магазину ROZETKA. Вирушаючи до нас за покупками, можна розраховувати на широкий асортимент продукції від відомих торгових марок — L'Oreal, Maybelline, NYX Professional, Max Factor, Gabrini і багатьох інших. А також на можливість ознайомитися з докладним описом кожного товару та відгуками реальних покупців, які допомагають зробити правильний вибір. Крім того, на покупців чекають демократичні ціни та чудовий сервіс, гарантована своєчасна доставка Україною. 

Утім справжні професіонали знають, що вибрати та купити олівець для очей — тільки половина справи. Щоб створюваний образ був справжнім витвором мистецтва, потрібний грамотний підхід.

Як правильно фарбувати очі олівцем: тонкощі та хитрощі

Перше, про що потрібно пам'ятати, — це про праймер. Завдяки спеціальній основі будь-який олівець для очей буде добре триматися, а водостійкий порадує ще більшою бездоганністю. Також важливо знати, що його наносять тільки тонкими легкими штрихами. В ідеалі — з розплющеними або хоча б напіврозплющеними очима, що дають змогу бачити нерівності війчастої зони.

Для максимально рівних стрілок потрібно долонею впертися в щоку, а ліктем — у тверду поверхню, наприклад, стіл, й олівець тримати під нахилом. Прорисовують лінії у два етапи, починаючи із середини повіки й рухаючись до зовнішнього краю, а потім від середини до перенісся. Новачкам візажисти радять не намагатися відразу створити суцільну красиву лінію. Спочатку краще нанести кілька крапок, після чого з'єднати (можна потренуватися на папері) і намагатися, щоб лінії проходили якомога ближче до основи вій. 

Загалом треба пам'ятати, що макіяж не має бути однаковим для всіх. Його завдання — увиразнити головні плюси зовнішності, відвертаючи увагу від вад. Правильно дібраний макіяжний інструмент, трохи хитрощів, трішки фантазії — і не важко домогтися бажаного результату.

Показати ще