Свято — завжди такий довгоочікуваний момент, а карнавальні костюми — головний його складник. Йому передують приємні клопоти під час вибору вбрання. Неодноразово на роботі, в університеті або в дитячому садку до Нового року, 8 березня або просто на тематичний вечір потрібне було відповідне вбрання. Асортимент таких товарів дуже широкий і різноманітний, тому кожен охочий зможе підібрати відповідний костюм.

Дитяче вбрання

Найпопулярнішими за статистикою є дитячі карнавальні костюми. У дитячих садках, школах, та і просто серед дітей тематичні заходи та карнавали проходять куди частіше, ніж у дорослих. І до вибору одягу діткам підходити потрібно усвідомленіше. Уже в минулому ті часи, коли мами вечорами придумували, з чого змайструвати сніжинку чи гнома. Майстрували їх самі, як виходило. Сьогодні будь-яке плаття можна купити в готовому вигляді, приміряти, підібрати за розміром, за кольором, і, звичайно, вибрати дизайн і образ.

Батькам обов'язково потрібно вислухати побажання дитини, адже якщо вибирати костюм тільки за особистим вибором, то можна не зійтися в думках, і свято для чада буде зіпсоване. На щастя, асортимент вбрання для дітей сьогодні настільки великий, що задовольнить побажання навіть найвибагливіших діток. Для дівчаток, наприклад, нескладно знайти:

  • Вуалі
  • Корони
  • Костюми
  • Накидки
  • Перуки
  • Шапки

З їхньою допомогою можна створити і персонаж Баби Яги, і чарівної феї. Маленькі леді завжди примхливіші в підборі вбрання. Їм завжди хочеться бути красивішими від усіх. З огляду на широкий асортимент платтів у магазинах, догодити дівчатам не так уже і складно.

Крім казкових персонажів, зараз є великий вибір мультяшних героїв. Для хлопчика нескладно знайти і комбінезон супермена, і людини-павука, і навіть улюблених фіксиків. Смаки дітей на мультики змінюються так само швидко, як і вподобання дорослих модників. Щороку кіноіндустрія придумує образи та історії, у які відразу ж закохується більшість діточок. Кожній дитині серед друзів хочеться бути наймоднішою і веселитися в образі улюбленого персонажа.

Поради щодо вибору карнавального костюма

Як вибрати одяг для вечірки — насамперед підкаже її тематика. Однак кожному хочеться підкреслити індивідуальність, виділитися з натовпу, бути помітним і яскравим. На вечірці в колі колег, все-таки, треба дотримуватися стриманості. А ось на святі в друзів можна вибрати епатажну, зачіпливу та яскраву роль для себе. Це тільки підсилить атмосферу карнавалу.

Щоб дорослому та дитині було комфортно під час події, підкажемо, як вибрати карнавальне вбрання правильно. Будь-який захід — це велелюдна подія. У приміщенні, як заведено, стає спекотно, а якщо ще сценарій заходу має передбачає рухливі ігри, то в одязі для дорослих це потрібно врахувати обов'язково. Він не має заважати руху. Матеріал, з якого зшитий карнавальний костюм, має добре пропускати повітря й не дати тілу надто перегрітися.

Найчастіше свята супроводжуються фаєр-шоу, якщо це Новорічний карнавал, то без бенгальських вогнів, хлопавок і салютів точно не обійдеться. Вибираючи вбрання, потрібно враховувати займистість тканини та навіть оздоблювальних матеріалів, які використовуються. Особливо варто приділити увагу цьому під час підготовки до дитячого заходу.

Багато які карнавальні сукні та комбінезони сьогодні шиють зі штучних тканин із різного типу просоченнями та покриттям. Важливо, щоб під час дотику до шкіри матеріали не викликали алергічних реакцій. Те ж саме стосується бороди, перуки, корони й інших аксесуарів. Особливу увагу потрібно також приділяти конструкції шоломів і масок. Матеріал, з якого вони зроблені, має бути повітропроникним. Якщо головний убір повністю закритий, то конструкція має передбачати отвори для вентиляції.

Батьківські відгуки про карнавальні костюми для наймолодших говорять про те, що потрібно уважно вивчати маркування на упаковці під час купівлі. Там обов'язково мають бути вказані країна-виробник, дата виготовлення й термін зберігання. Сумлінний виробник завжди додасть схему складання або інструкцію з експлуатації. Обов'язково в інформації мають бути вказані запобіжні заходи.

Карнавальні костюми

Показати ще 60 товарів