Сама шафа подобається, міцні полички, розмір. Легко було збирати. Хотілося б інструкцію по збиранню більш розширену і понятнішу, бо доводилося "перезбирувати".
Поверхня ламінована дуже тонка і крихка. Трішки зачепив і кромка відламується.
А ще упаковано було гарно, крім одного - петлі на двері були просто покладені до поличок і біля них була пустота, цю упаковку мабуть уронили, бо вона важка, і петлі собою поламали верхню кришку шафи. На роботу це не впливає, але не приємно. Можливо полички треба було упакувати 2 коробками. А ще маленькі цвяхи були розсипані по всій коробці. Не вистачило маленьких запчастин (дерев'яних з'єднувачів), зібрала без них.
Прислали швидко, дякую. За кур'єрську доставку Нова пошта взяла дорого, але коробок все-таки уронили.
Не зважаючи на всі мінуси - мені шафа подобається і я задоволена, що її придбала. Дякую.
Шикарна шафа за свою ціну , надзвичайно швидка доставка та відправка товара. Дуже вдячна . Безкоштовна доставка на відділення розетка. Є абсолютно усі комплектуючі та все ціле
Поличка чудова! Швидка доставка,все гарно запаковано,всі деталі присутні. Дякую Вам!
Поверхня ламінована дуже тонка і крихка. Трішки зачепив і кромка відламується.
А ще упаковано було гарно, крім одного - петлі на двері були просто покладені до поличок і біля них була пустота, цю упаковку мабуть уронили, бо вона важка, і петлі собою поламали верхню кришку шафи. На роботу це не впливає, але не приємно. Можливо полички треба було упакувати 2 коробками. А ще маленькі цвяхи були розсипані по всій коробці. Не вистачило маленьких запчастин (дерев'яних з'єднувачів), зібрала без них.
Прислали швидко, дякую. За кур'єрську доставку Нова пошта взяла дорого, але коробок все-таки уронили.
Не зважаючи на всі мінуси - мені шафа подобається і я задоволена, що її придбала. Дякую.