Сучасні дитячі кімнати оформляються під певну тематику, а отже, комоди, шафи, ліжка, інші меблі й аксесуари мають бути в одному тоні та дизайні. Для цього батьки ретельно продумують інтер'єр кімнати для дитини. Підбираючи колірну гаму для дівчинки або хлопчика, можна вибирати спеціальні малюнки. Підбирати ідеальні меблі також варто залежно від віку дитини. У цій кімнаті маленькому члену сім'ї жити все дитинство, тому там має бути затишно й комфортно для проведення часу.

Різновиди комодів

Щоб розібратися з питанням, як вибрати меблі для дитячої, потрібно спочатку ознайомитися з можливими варіантами. Загалом усі комоди поділяються на кілька різновидів:

  • Білизняні комоди. Це предмет для зберігання одягу, іграшок, білизни та інших аксесуарів. Подібні меблі є багатофункціональними, оскільки спочатку на них можна ставити сповивальний столик, потім різні аксесуари, а коли дитина підросте, можна поставити телевізор або монітор комп'ютера.
  • Ходунки дитячі. Зручне пристосування, яке ідеально лягає як на тумби, так і на ліжко дитини або батьків. Це пристосування має м'яку поверхню, щоб немовля комфортно почувалося, і невеликі бортики. 
  • Столики-комоди для сповивання. На верх тумби кріпитися спеціальне пристосування, призначене для сповивання дитини. Воно часто робиться з такого ж дерева, щоб усе мало органічний вигляд. Для зручності дитини можна придбати спеціальні подушки або м'які підстилки. У таких комодах часто бувають додаткові ящики, де можна зберігати потрібні баночки й речі.
  • Матраци для сповивання. Пристосування, призначене для сповивання дитини на столику без м'якої подушки. Його можна використовувати разом із повивальними столиками.

У дитячій кімнаті мають зберігатися всі речі дитини, оскільки це її простір і з дитинства потрібно привчати до чистоти й ладу. Виробники пропонують величезний асортимент виробів для будь-якої кімнати. Під час розставляння меблів не варто забувати про те, що вони мають бути компактними, зручними і якісними, поєднуватися з іншими елементами в приміщенні.

Пеленальні столи й комоди мають виготовлятися з якісних матеріалів. Компанії виробляють дитячі меблі з натуральних матеріалів, ЛДСП, МДФ і пластмаси. Дерево є найпопулярнішим і найзатребуванішим продуктом. Вироби з цього матеріалу вирізняються гарним терміном експлуатації, не токсичні, мають красиву і привабливу поверхню. Найчастіше для дитячих кімнат використовують бук, дуб, горіх.

Товари з ЛДСП і МДФ менш надійні й міцні. У них такий же привабливий вигляд, але низька ціна такої продукції вказує на недостатню якість матеріалів. Подібні вироби можна знайти в різних кольорах і з будь-якими декоративними елементами. 

Пластикові моделі є найдешевшими й найлегшими. Виробники роблять їх різних форм і розмірів, щоб потенційний покупець міг підібрати ідеальний варіант. Їх не шкода експлуатувати щодня і надалі дозволити дитині малювати на поверхні.

Як вибрати дитячі меблі

Щоб правильно вибрати пристрій для сповивання або комод для дитини, потрібно зважати не тільки на його матеріали й дизайн, а і враховувати безліч інших моментів. У відгуках батьки насамперед радять дивитися на висоту виробу. Надалі цими меблями доведеться користуватися дитині, а не батькам, тому потрібно відразу вибирати таку модель, яка буде зручна чаду впродовж декількох років. 

Бажано вибирати екологічну та безпечну продукцію. Натуральним має бути не тільки дерево, але й усі інші матеріали. Фарби, лаки та інші токсичні речовини краще виключати, оскільки вони можуть завдати шкоди дитині. Оббивка пристрою для сповивання теж має бути з повітропроникної та чистої тканини.

Форму й місце розташування меблів бажано вибирати безпечні, щоб дитина не пошкодилася під час ігор. Додатково варто залишити місце для зони відпочинку, роботи і гри. Тоді кімната буде максимально зручною й комфортною для проживання. Не варто забувати і про тематику. Коли малюк підростає, в нього з'являються інші захоплення та хобі, тому рекомендується відразу продумати цей момент, щоб не міняти меблі щороку.

Показати ще 60 товарів