Прийшов гарно запакований(не подрібнились пластівці). Відповідає опису… Трошки довше чим очікував доставляли, але не критично. Окремо дякую за цукерки - дрібниця але приємно:).
Приїхали живі, незважаючи на те що їхали 2 дні бо з Ізмаїла прямували до Сум. Продавець відправив усе вчасно. Пташенятко білої плиски їсть із задоволенням! Дякую! Успіхів!