Про раціональне зберігання речей, починаючи від верхнього одягу та закінчуючи різними дрібницями, багато хто замислюється. І якщо невеликі предмети — канцелярське приладдя, косметику, кухонні дрібниці — можна розкласти по коробочках, то так само можна вчинити з громіздкими речами — одягом, взуттям, постільною білизною — просто потрібно підібрати правильну коробку для зберігання.

Різновиди коробок для зберігання

Зберігання нашого одягу, його показовий і акуратний вигляд суттєво залежать від умов зберігання. Які ж вимоги ставляться до зберігання речей гардероба? По-перше, речі мають бути акуратно складені. А по-друге, у разі потреби їх можна швидко дістати. Для цього є різні види спеціальних органайзерів і коробки різних розмірів. 

  • Найкращий варіант для зберігання — підліжковий ящик. Вони можуть бути в комплекті з меблями та призначені для постільної білизни. Тоді ящики будуть виготовлені з того самого матеріалу, що й меблі — дерев'яні або з МДФ. Також можна придбати пластикові варіанти окремо, підібравши потрібний розмір. 
  • Картонні коробки ідеально підійдуть для зберігання аксесуарів, косметичних засобів, паперів. Для зберігання чогось важчого вони не призначені. Сьогодні в інтернет-магазині Розетка можна купити коробки для зберігання, виготовлені з картону та красиво оформлені. Основна перевага картонних коробок — вони не займають багато місця, їх зручно розмістити в шафі, у шухлядах столу чи дресера.
  • Спеціальні бокси з роздільниками для зберігання білизни, шкарпеток, рукавиць, хусток, краваток та інших дрібниць. Вони можуть бути виготовлені з напівпрозорого пластику, а можуть бути дерев'яними зі складним декором.
  • Дуже популярні плетені коробки з ручками. Це не тільки корисний органайзер для зберігання безлічі потрібних речей, але і стильний предмет інтер'єру. Плетені коробки можуть бути різної форми, у широкому спектрі розмірів і кольорів, декоровані яскравими красивими тканинними підкладками. У них може зберігатися дитячий одяг, іграшки, рушники.
  • Складаний короб — призначається як для особистих речей, так і для одягу, все залежить від розміру. Основна перевага складаних коробів — його просто скласти та прибрати, коли він непотрібний. Зазвичай вони мають невелику вагу, обладнані ручками для зручного перенесення.

Як правильно вибрати коробку для зберігання речей

В інтернет-магазині Розетка можна підшукати коробки для взуття чи для одягу. Тут представлені універсальні пластикові контейнери з кришками й без, спеціальні короби для верхнього одягу, коробки для дрібниць і аксесуарів і багато інших.

Щоб остаточно визначитися з вибором, варто скористатися простою навігацією каталогу та обрати актуальні параметри:

  • призначення;
  • матеріал;
  • ціна;
  • виробник.

Щоби вдома було затишно, всі речі були на своїх місцях, щоб одяг і взуття завжди були поскладані, а дитячі іграшки не траплялися в найнесподіваніших місця — скористайтеся різними коробками для зберігання речей. Консультанти інтернет-магазину Розетка в онлайн-режимі дадуть відповідь на всі виниклі питання, допоможуть підібрати ідеальний варіант.

Показати ще 60 товарів